مرد زندانی برای قتل مادر که ‘خندید خاموش” خود را پیشرفت

یک مرد نیز محکوم شده است برای زندگی برای قتل یک مادر و سه پس از او “خندید” خود را پیشرفت.

برندان روآن-Davies, 29 شکاف گلو 27 ساله کلی-Anne مورد پس از “شکنجه” او در خانه اش در Gosport, Hampshire است که او پس از آن شعله ور مجموعه در ساعات اولیه 30 جولای 2019.

یک هیئت منصفه در وینچستر تاج دادگاه گفته شد که Ms مورد دست محدود شد با استفاده از کابل روابط با بدن برهنه او در بر داشت توسط آتش نشانان.

روآن-دیویس شد و محکوم به قتل و آتش سوزی و خدمت حداقل 30 سال پشت میله های زندان.

در صدور حکم, قاضی, آقای عدالت Garnham گفت: Rowan-دیویس بود “جنسی سادیستی انگیزه” اضافه کردن قربانی “آسیبپذیر و بیدفاع.

“او به طور کامل در رحمت خود را و شما به او نشان داد هیچ کدام,” او گفت:.

مادر قربانی کارولین Tebb گفت که دختر او “وحشیانه و sadistically گرفته شده توسط یک بیمار ننگین بهانه ای از یک انسان”.

بیشتر از Hampshire

در بیانیه ای به دادگاه او افزود: “این اکسیژن دزد نه تنها محروم از یک دختر اما او همچنین یک مادر خواهر عمه ، خاله, عمو زاده ، نوه و اچ.

“کلی بود, جذاب, جوان, مستقیم, صحبت کردن, زن مستقل است. او خواهد بود و متاسفانه از دست رفته توسط کسانی که واقعا او را می دانستند.”

در طول محاکمه در دادگاه گفته شد چگونه روآن-دیویس در حال صرف شب با یک دوست در Ms مورد خانه و این که آنها تا به حال گرفته کوکائین و ودکا.

روآن-دیویس که دارای ناتوانی در یادگیری به دادگاه گفت که او گفته Ms مورد که او خیالی او, اما او فقط خندید”.

او همچنین گفت که Ms مورد و دوست خود را به Vallender رفت طبقه بالا به داشتن رابطه جنسی است که او پس از آن فیلم برداری با استفاده از تلفن خود را از طریق یک شکاف در درب.

تعقیب ویلیام Mousley QC به دادگاه گفت که دو مرد و سپس سمت چپ اما روآن-دیویس رفت و برگشت به تنهایی به شکنجه و کشتن Ms مورد.

آقای Mousley به دادگاه گفت که روآن-دیویس “مثله” قربانی اضافه کردن زخم او “باید ظاهر کسی که مایل به کنترل و یا اجبار و یا مرعوب کلی-Anne تا شاید او را به انجام آنچه او گفته بود.”

روآن-دیویس ظاهرا سوخته اقلام از لباس و دفع Ms مورد وسایل از جمله لباسهای زیر را که او گرفته بود برای خود “که لذت جنسی”.

آقای Mousley همچنین گفت که DNA مسابقات برای روآن-دیویس و Ms مورد یافت شد در لباس و در یکی از کابل های مورد استفاده در قربانی است.

کارآگاه بازرس توبی Elcock گفت: “وحشتناک بود و حمله برنامه ریزی شده در یک زن جوان و افکار ما باقی می ماند با Ms مورد فرزندان و دوستان و خانواده.

“متهم را انکار کرده اند به معنای آن است که نزدیکترین افراد به کلی مجبور به تحمل تنش از محاکمه روند, اما من امیدوارم که این حکم بازگشت توسط داوران امروز کمک خواهد کرد که آنها شروع به حرکت رو به جلو از این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر