مردی که داده شد 24 ساعت به زندگی پس از عقد قرارداد coronavirus را ترک کرده است بیمارستان پس از ضرب و شتم به طور غیر منتظره بیماری – و احساسی لحظه ای او پیوست با مادر خود گرفتار شده است در دوربین.

بن McCafferty, 34, مرخص شد از برادفورد سلطنتی درمانگاه در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان در روز شنبه که در آن او تا به حال صرف بیش از دو هفته مبارزه COVID-19.

صحبت به پرستاران قبل از ترک بیمارستان, بن گام-پدر نیل که باقی مانده بود توسط او گام به پسر طرف در طول مصیبت گفت: خانواده در ابتدا “انتظار نداشتم که او برای زنده ماندن”.

او گفت: “بن در آمد دو هفته پیش واقعا ضعیف است و ما انتظار ندارد او را به…ما اصلا انتظار نداشت او را به زنده ماندن.

Ben was reunited with his mum after several weeks in hospital
تصویر: بن پیوست شد با مادر خود پس از چند هفته در بیمارستان

“به ما گفته شد که نرخ زنده ماندن خواهد بود بسیار کم است. اما با کارکنان و کمک و پشتیبانی که او تا به حال او را از طریق آمده است.”

در واقع بن شد – در یک نقطه نمی رود به زنده ماندن یکی دیگر از 24 ساعت بود که پس از نگاه در مراقبت تسکینی با توجه به کارن Dawber رئیس پرستاری در برادفورد بيمارستانهای.

“ما فقط او را راحت در یک اردوگاه با او گام به پدر گفت:” یورکشایر شب پست اضافه کرد: “ما او را دیدم شروع به گرفتن بهتر است. او بود که پس از نگاه در ما در پایان زندگی بخش است.”

بیشتر از Covid-19

و – پس از دو هفته درمان, بن, به نظر می رسد به ضرب و شتم همه شانس و قادر به ترک بیمارستان ویروس رایگان.

به عنوان او راه می رفت از طریق دالان در شنبه خداحافظی به پرستاران که تا به حال درمان او 34 ساله روبرو شد با او Di Margerison که تا به حال دیده می شود او را برای چند هفته.

در فیلم هیجانی لحظه بن شنیده است و گفت: “که دایان که دایان” را به عنوان او لکه های مادر خود را در حال انتظار برای او قبل از جفت در آغوش.

Hospital staff said goodbye to Ben as he left hospital on Saturday
تصویر: کارکنان خداحافظی به بن به عنوان او را ترک بیمارستان در روز شنبه

او در پاسخ: “من دایان, yes I am. شما که هستید؟”

“یک مرد خوش تیپ” بن quips به میان خنده از کارکنان.

با توجه به یورکشایر شب پست بن دچار مننژیت زمانی که او یک نوجوان بود که در سمت چپ او فکر او ممکن است هرگز او را پسر دوباره پس از coronavirus عفونت است.

او گفت: “من فکر نمی کنم او می تواند آن را. این طولانی ترین ما تا به حال از هم جدا شده است. مراقبت از او در بیمارستان زندگی او را نجات داد.”

Ms Margerison مانده بود و با پسرش در اولین شب خود در بیمارستان بستری شد اما قادر به ادامه با توجه به محدودیت در میان همه گیر.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در ضمن Ms Dawber گفت: بن ساخته شده بود یک تصور بزرگ با پرستاران و “بسیار محبوب” در طول اقامت خود.

او اضافه کرد که او فقط “خوشحالم که او چنین شگفت انگیز بازیابی”.

اصرار به ادامه رعایت ماندن در خانه و اقدامات او همچنین خاطر نشان کرد مردم نمی شود وحشت زده برای بررسی به بیمارستان اگر آنها در حال نشان دادن علائم COVID-19.

“آیا نمی شود ترس به اعتراف خودتان را به بیمارستان اگر شما در حال ناخوشی,” او گفت:, و اضافه کرد: “مردم هنوز هم می تواند بهبود می یابند. بن ثابت می کند که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de