انسان می میرد به عنوان طوفان-آمار مناطق هشدار داد جاری شدن سیل می توانید از آخرین به روز

مناطق در حال حاضر آمار بارش سنگین از طوفان دنیس بیش از آخر هفته هشدار داده شده است که در صورت بیشتر شدن سیل برای چند روز.

بخش هایی از انگلستان زده شد بادها بیش از 90 مایل در ساعت در حالی که بیش از یک ماه ارزش باران کاهش یافت و در 48 ساعت منجر به به یک شماره ثبت از سیل هشدار و هشدار در انگلستان است.

اما با وجود بدترین طوفان دنیس پس از گذشت کارشناسان هشدار داده اند که انگلستان هنوز هم می توانید انتظار مرطوب و شرایط باد می وزد به هفته آینده.

روز یکشنبه عمده حوادث اعلام شد در ساوت ولز, Herefordshire ووسترشر و Shropshire با توجه به جاری شدن سیل.

Flood water surrounds abandoned cars left in a flooded street in Tenbury Wells, after the River Teme burst its banks in western England, on February 16, 2020, after Storm Dennis caused flooding across large swathes of Britain
تصویر: ماشین چپ شد رها در floodwater

یکی از بدترین آمار مناطق در جنوب ولز روستای Nantgarw, رهنددا Cynon Taff نزدیکی کاردیف که تا به حال دیده می شود تمام خیابان سمت چپ زیر آب از ساعات اولیه صبح روز یکشنبه.

رئیس سرپرست تام هاردینگ از West Mercia Police از این گفته شده بود شدید سیل هشدارهای معنی خطر برای زندگی در Tenbury چاه های منطقه و لودلو.

وی افزود: “ما همچنین توصیه می شود که وجود دارد این است که خطر بالقوه بیشتر و قابل توجهی جاری شدن سیل طی چند روز آینده در Greyfriars و همپتون اسقف در Herefordshire, Worcester و Upton در Worcestershire و شروزبری در Shropshire.”

بیشتر از طوفان دنیس

در میان دامداری شرایط سازمان محیط زیست (EA) از مردم خواست هوشیار باشند و گفت: “قابل توجهی” رودخانه و آب های سطحی جاری شدن سیل است که انتظار می رود برای ادامه به هفته آینده.

طوفان ادعا کرده است که زندگی یک مرد در 60s که درگذشت پس از سقوط به رودخانه Tawe نزدیکی Gorsedd پارک در Ystradgynlais منطقه ساوت ولز.

در سراسر کشور:

  • در انگلستان چهار شدید سیل هشدارهای در محل هستند در Eardiston کمی هرفورد, لودلو و Tenbury چاه
  • در ولز دو شدید سیل هشدارهای در محل هستند در Aberdulais و Pontypridd
  • در اسکاتلند یک تعداد هشدارها و اخطارها حذف شده اند و یک هشدار برای وزش شدید باد در حال حاضر صادر شده توسط دفتر مت
  • در ایرلند شمالی زرد آب و هوا هشدار دهنده در محل برای بادهای قوی
  • بزرگترین هواپیمای مسافربری در نمایشی فرود در فرودگاه هیترو

سیل وظیفه مدیر کارولین داگلاس افزود: “طوفان دنیس ادامه خواهد داد را مخل آب و هوا را به اوایل هفته آینده و با وجود سیل هشدارهای در محل در سراسر انگلستان است.

“ما می خواهیم مردم را به بررسی خطر سیل در منطقه خود و هوشیار باشند.”

جاده ها و راه آهن شد آب گرفتگی در روز یکشنبه پس از سیل بارندگی و بادهای ناشی از دومین طوفان در بیش از یک هفته است.

A member of the public is rescued from a flooded house in Oxford Street in Nantgarw, Wales as Storm Dennis hit the UK.
یک مرد مرده است و پس از سقوط به رودخانه Tawe در جنوب ولز

این وضعیت گفت: “تهدید کننده زندگی” در جنوب ولز که در آن ملاقات در دفتر صدور هشدار قرمز به دلیل بارش سنگین و جاری شدن سیل خطر تا 11.

EA سیل و ساحلی و مدیریت ریسک, مدیر اجرایی, John Curtin گفت که تعداد بی سابقه ای از سیل هشدار و هشدار در نیروی.

EA گفت: روز یکشنبه بعد از ظهر وجود داشته است بیش از 600 سیل هشدار, و هشدار سیل در محل در سراسر انگلستان – پوشش منطقه از اسکاتلند رودخانه پشم ونخ راه راه به رودخانه های غرب کرن.

دفتر مت گفت: بادهای بیش از 80mph ثبت شد در سراسر نقاط کشور با بالاترین اندازه گیری 91mph در Aberdaron در شمال ولز در روز شنبه.

An Airbus A380 plane is shown hovering above tarmac as it attempted to touch the runway at London Heathrow airport.
ایرباس A380 هواپیما نشان داده شده است معلق در هوا در بالای آسفالته آن را به عنوان تلاش برای لمس باند در روز شنبه

در مجموع 156.2 میلی متر باران کاهش یافت و در Crai مخزن در پویس در 48 ساعت از روز جمعه تا یکشنبه صبح به آن اضافه شده است.

متوسط بارش ماهانه برای ماه فوریه در ولز است 111.1 mm, ملاقات در دفتر اضافه شده است.

شدید سیل هشدارهای صادر شده برای رودخانه نیته و Taff در ساوت ولز و همچنین رودخانه Teme شمال بیشتر.

در ولز جنوبی منطقه ای آتش نشانی و خدمات امداد و نجات منطقه مدیر ایان Greenman گفت: این سرویس تا به حال دریافت یک “بی سابقه” از 1300 تماس در طول پنج شنبه و تا به حال انجام شده 76 زندگی نجات.

One-year-old Blake is carried by a rescue worker as emergency services continue to take families to safety, after flooding in Nantgarw, Wales, as Storm Dennis hit the UK.
تصویر: یک سال بلیک است که توسط یک نجات کارگر در Nantgarw

وزارت دفاع مستقر انگلیسی پرسنل ارتش برای کمک به مردم در غرب یورکشایر مناطق بد, برخورد با جاری شدن سیل در هفته گذشته را طوفان Ciara.

بسیاری از پروازها شده است مبتنی به دلایل ایمنی با بریتیش ایرویز و easyJet تایید لغو شد.

بیش از 230 easyJet پرواز در داخل و خارج از بریتانیا در روز شنبه لغو شد در حالی که چندین ورزشی وسایل نیز نامیده می شود با توجه به آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>