مالزی را به عنوان نخست وزیر سوگند یاد کرد — اما برخی می گویند بحران سیاسی است “به مراتب بیش از’

یک هفته پس از شوک استعفای Mahathir Mohamad مالزی به عنوان نخست وزیر این کشور در حال حاضر دارای یک برتر — اما برخی از تحلیلگران گفت: بحران سیاسی هنوز تمام نشده است.

Muhyiddin یاسین وزیر پیشین امور تحت Mahathir شد و سوگند یاد مالزی 8th نخست وزیر روز یکشنبه پس از ظهور به عنوان یک حزب سوسیالیست اروپا در پایان هفته گذشته است. اما Mahathir ادعا کرده است که او به جای Muhyiddin است حمایت اکثریت در این کشور از 222 کرسی پارلمان است.

FTSE بورسا مالزی KLCI شاخص کاهش بیش از 1% در صبح دوشنبه قبل از recouping برخی از ضرر و زیان به تجارت در مورد 0.3% پایین تر است. در مقابل بسیاری از آن منطقه ای همسالان به دست آورد.

“از نظر ما مالزی بحران سیاسی به دور از بیش به عنوان ما در حال برخورد با این حال یکی دیگر شکننده ائتلاف در اینجا. و این است که مثبت برای سرمایه گذاران و بازارهای” Prakash Sakpal آسیا اقتصاددان در بانک هلندی ING نوشت: در یک توجه داشته باشید.

دولت مالزی چند دهه است از یک ائتلاف از احزاب سیاسی. Muhyiddin را, پارتی, Parti Pribumi Bersatu مالزی یا Bersatu بخشی از سابق ائتلاف حاکم به نام Pakatan Harapan.

Muhyiddin کشیده حزب خود را از ائتلاف هفته گذشته پس از Mahathir استعفای که منجر به سقوط دولت قبلی است. او پس از آن گره خورده است تا با احزاب متعددی از جمله ایالات مالزی سازمان ملی و یا UMNO که قدرت از دست رفته در سال 2018 انتخابات عمومی.

فرصت طلب که نمی خواهید به دست در کابینه و پست های در حال حاضر ممکن است وسوسه به پرش کشتی…

هریسون چنگ

کنترل خطرات

Muhyiddin اعتقاد بر این بود که 113 نفر از اعضای پارلمان در کنار او با توجه به گزارش رسانه های محلی با استناد به منابع بی نام. که بیش از 112 قانونگذاران مورد نیاز برای تشکیل یک دولت در مالزی.

اما پیش از برگزاری مراسم تحلیف Mahathir — که با راه اندازی Bersatu با Muhyiddin — گفت: 113 نفر از اعضای پارلمان به حال متعهد حمایت خود را از او برای بازگشت به لیگ برتر.

برخی از کسانی که در Mahathir لیست را تکذیب کرد حمایت از نخست وزیر سابق. اما اگر اعداد را نگه دارید گفته تحلیلگران Mahathir می تواند فایل بدون اعتماد به نفس حرکت در کنار رود نشسته از مجلس دوشنبه آینده در مارس 9.

“آیا Muhyiddin را بدون اعتماد به نفس حرکت واقعا بستگی دارد در مورد اینکه آیا 113 نمایندگان مجلس حمایت و پشتیبانی از Mahathir همچنان به هم بچسبند سپس گفت:” هریسون چنگ مدیر دانشیار و منجر تحلیلگر مالزی در مشاوره کنترل خطرات.

“فرصت طلب که نمی خواهید به دست در کابینه و پست های در حال حاضر ممکن است وسوسه به پرش کشتی هر چند Mahathir منتشر, لیست نمایندگان مجلس می تواند کشیده شده اند این خطوط به طوری که در حال حاضر آن را می سازد هیچ حس به حرکت داده می شود که آنها شده اند به صراحت عنوان Mahathir هواداران” چنگ نوشت: در یک توجه داشته باشید.

اما ادیب Zalkapli یک مدیر در مشاوره BowerGroupAsia مالزی گفت بعید است مجلس اجازه می دهد نمایندگان مجلس برای رای عدم اعتماد به نفس حرکت است.

“مجلس تشکیل شده است در درجه اول به دولت و ستد کسب و کار و دولت تصمیم می گیرد که در دستور کار مجلس پس از آن بعید است برای (Muhyiddin است) انتصاب به چالش کشیده می شود,” او گفت: CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه.

در عوض نزدیک به یک هیچ-اعتماد به نفس حرکت است که مالزی مجلس دیده می شود که لایحه بودجه که دولت به طور معمول جداول در پایان سال او اضافه شده است. در صورتی که لایحه ای است که به تصویب دولت می تواند به سقوط گفت: ادیب.

بازگشت رسوایی-مخدوش احزاب

حتی اگر Muhyiddin می تواند خود را نگه دارید اعداد با هم آن نامشخص است که دولت ائتلافی جدید را سوار صاف.

نخست وزیر خود حزب Bersatu باقی مانده تقسیم با برخی از اعضای علنا حمایت خود را برای حمایت از Mahathir به جای. یک شریک ائتلافی از حزب اسلامگرای پاس می تواند تلاش برای فشار به صورت “مذهبی الهام گرفته از سیاست” است که باعث اصطکاک با دیگر متحدان که میانه رو هستند گفت: Cheng.

در حال باز گشت از احزاب سیاسی مخدوش با رسوایی فساد خواهد مانع اصلاحات که در دولت قبلی آغاز شده بود و خشم مالزی عمومی — که رای آن دسته از احزاب در انتخابات گذشته.

“انتظار پیشرفت در مبارزه با فساد اصلاحات تحت PH (Pakatan Harapan) برای باز کردن” گفت: Cheng.

این تحلیلگر اضافه شده که معلوم نیست که آیا فساد محاکمه مربوط به نخست وزیر سابق Najib Razak و دیگر UMNO رهبران ادامه خواهد داد و تحت Muhyiddin رهبری دولت است.

نجیب مواجه است به اتهام فساد مالی مربوط به میلیاردها دلار اتهام سرقت از دولت مالزی شرکت سرمایه گذاری 1MDB. Muhyiddin بود خود را بخشی از UMNO و معاون نخست وزیر تحت نجیب از سال 2009 تا 2015. او اخراج شد و پس از علنا در انتقاد از آن دولت دست زدن به 1MDB رسوایی.

UMNO — همراه با متحدان خود — بود رای دادند از قدرت در سال 2018 تا حدودی به دلیل خشم عمومی بیش از 1MDB رسوایی. اما این حزب تصمیم به بازگشت Muhyiddin است آن را تبدیل به یک بازیکن در غالب در این ائتلاف است که فرم مالزی دولت جدید است.

“UMNO خواهد شد که بزرگترین گویند از آن است که بزرگترین حزب در ائتلاف با 39 کرسی” گفت: Cheng.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>