مالزی اقتصاد می تواند در از دست یک افزایش بسیار مورد نیاز به دلیل آن است هیچ دولت

یک مرد مجموعه یک مالزی پرچم خود را در خارج از فروشگاه در کوالالامپور.

Jimin لای | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مالزی اقتصاد ضعیف نیاز به تقویت به عنوان جدید شیوع کروناویروس را تهدید می کند به آن کم کردن سرعت و حتی بیشتر — اما آن روشن نیست و می توانید آن را به حمایت آن نیاز دارد با توجه به آخرین تحول سیاسی در کشور است.

Mahathir Mohamad یک 94-سال کهنه سیاستمدار غیر منتظره استعفا داد و به عنوان مالزی نخست وزیر این هفته است. اتفاقاتی که به دنبال آن استعفای خود را شکست و از هم جدا ائتلاف احزاب بود که حاکم بر کشور است.

این تحولات در زمانی که بسیاری از مالزی منطقه ای کشورهای همسایه اعلام کرده اند و یا در حال برنامه ریزی محرک بسته به ارزش میلیاردها دلار برای حمایت از اقتصاد خود را از طریق شیوع کروناویروس.

سنگاپور در هفته گذشته اعلام کرد که برخی از اقتصاددانان گفت: بزرگترین کسری بودجه دولت و در عین حال برای کمک به کسب و کار و خانواده را مدیریت چالش های اقتصادی از شیوع کروناویروس. بیشتر afield, هنگ کنگ روز چهارشنبه همچنین اعلام کرد هزینه های است که منجر به یک رکورد در کسری از جمله یارانه نقدی 10000 دلار هنگ کنگ دلار ($1,283) به ساکنان سن 18 سال و بالاتر.

اقتصادهای آسیایی از جمله مالزی در میان بیشتر در معرض چین که در آن به سرعت گسترش بیماری کروناویروس و دولت در تلاش برای مهار آن باید فلج ظرفیت تولید هزینه های مصرف کننده و خارج از کشور سفر.

برخی از اقتصاددانان در مورد اقتصاد مالزی را توانایی مقاومت در برابر زمان رکود اگر سیاسی ابهامات بکشید.

“وقتی که و چگونه این بحران سیاسی را حل و فصل خواهد شد کلید مالزی توانایی به حرکت هر دو داخلی و خارجی اقتصادی, ضعف” Trinh Nguyen یک اقتصاددان از بانک سرمایه گذاری Natixis نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

او افزود که “محدود فضای سیاسی” برای حمایت از اقتصاد در میان شیوع ویروس بدان معنی است که مالزی رشد می کند به 3.6 درصد در سال جاری از 4.3 درصد در سال 2019.

Wellian Wiranto یک اقتصاددان از OCBC سنگاپور بانک موافقت کرد که مالزی اقتصاد “رنج می برند بیش از آن در حال حاضر” اگر وضعیت سیاسی نیست و به زودی حل شود.

“اقتصاد در حال حاضر وضعیتی وخیم از کاهش سرعت و حتی قبل از این تهدید جهانی همه گیر خیره در ما. در حال حاضر چشم انداز ممکن است کم بیشتر با فعالیت های سرمایه گذاری به احتمال زیاد به ضربه اکثر, اگر این عدم اطمینان همچنان ادامه دارد,” او نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

دولت آینده به احتمال زیاد ضعیف

مالزی آخرین تحول سیاسی را برانگیخته بود توسط Mahathir ناگهانی استعفای روز دوشنبه که مجموعه ای از رویدادها که شکست از هم جدا Pakatan Harapan ائتلاف حاکم که به طور غیر منتظره برنده 2018 انتخابات عمومی.

Mahathir شد و سپس منصوب موقت نخست وزیر توسط پادشاه مالزی برای نظارت بر امور اداری در کشور تا زمانی که یک نخست وزیر جدید و دولت پدید آمده است. 94 ساله نیز در ابتدا حمایت از همه جناح های سیاسی برای ادامه پیشرو کشور, اما که تغییر کرده است.

در حالی که Mahathir هنوز پشتیبانی از برخی از اعضای پارلمان های مختلف جناح های سیاسی انداخته اند تا دیگر نام آنها را می خواهید به عنوان نخست وزیر. هیچ یک از این ممکن است نخست وزیر میدارد باید حمایت از 112 تن از نمایندگان مجلس — که اکثریت مورد نیاز برای رهبری و تشکیل یک دولت در مالزی.

تحلیلگران سیاسی گفت: کشور تنظیم شده است به حرکت به قلمرو ناشناخته: به حکومت ضعیف تر دولت با حمایت از اقلیت در مجلس و یا سر را به یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات.

کسانی که بی سابقه موقعیت برای مالزی اما مشترک در بزرگتر دموکراسی مانند دانمارک و انگلیس گفت: احمد Fauzi عبدالحمید, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه Sains مالزی.

اما حتی با یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات مشخص نیست که هر جناح های سیاسی دست بالا برای تضمین پیروزی قاطع برای تشکیل یک دولت قوی و بویراحمد گفت.

بنابراین بدون در نظر گرفتن که می شود مالزی را رد کرد که فرد چهره یک “نبرد دشوار” برای گرفتن این کشور در مسیر برگشت گفت: Tricia Yeoh, یک همکار در اتاق فکر موسسه دموکراسی و امور اقتصادی.

دولت جدید “خواهد بود وارث مشکلات در اقتصاد” Yeoh گفت CNBC مارتین سونگ در کوالا لامپور, مالزی.

“هر چه راه حل های آنها نیز دشوار خواهد بود زیرا … آنها خواهد بود در آینده به عنوان یک نسبتا ضعیف دولت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>