مالزی می گوید آمریکا coronavirus مورد از Westerdam کشتی کروز در حال حاضر آزمایش منفی برای ویروس

مالزی, مقامات بهداشت و درمان در روز شنبه گفت: یک آمریکایی مسافر یک قایق لنگر انداخت در کامبوج در حال حاضر آزمایش منفی برای رمان coronavirus یک هفته پس از او تا به حال اعلام شده است که این کشور 22nd تایید ویروس مورد.

83 ساله نخستین مسافر از MS Westerdam اجرا شده توسط کارناوال پارسیان واحد Holland America Inc برای تست مثبت است. نتیجه آمد و در پایتخت مالزی که در آن او وارد روز جمعه از کامبوج بندر سیهانوکویل.

زن نشان داده است “بسیار مثبت” تحولات به سلامت او پس از دریافت داروی ضد ویروسی و اکسیژن به کاهش علائم او اما در ادامه به نظارت در بیمارستان به صورت خفیف و سرفه با توجه به مالزی وزارت بهداشت.

“پس از بیش از 72 ساعت از شروع درمان مورد نشان داده مثبت سلامت تحولات است. پس از آن COVID-19 آزمایشات تشخیص انجام شد دو بار و به فاصله 24 ساعت. هر دو آزمون بازگشت منفی” وزارت مدیر کل نور هشام عبدالله در بیانیه ای گفت.

در مجموع از 145 مسافر از کشتی کروز وارد مالزی روز جمعه گذشته. این زن 85 ساله, شوهر بودند و آنهایی که تنها به نشان داده اند که علائم پس از غربالگری.

اما دو آمریکایی که در حال حاضر سمت چپ برای مقصد خود را.

کشف یک مورد تایید شده از کشتی کروز باعث مالزی به نوار Westerdam از ورود به کشور و به نوبه خود به دور از هر گونه کشتی های کروز است که تا به حال رفتگان و یا ترانزیت هر پورت در چین است.

این Westerdam وارد کامبوج در آخرین پنج شنبه, حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه. آن را در حال صرف دو هفته در دریا بعد از اینکه تبدیل به دور و ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>