مالزی میله ورود MS Westerdam مسافران کروز آمریکایی پس از آزمایش مثبت برای ویروس

مالزی منع ورود مسافران باقی مانده از یک کشتی لنگر انداخت در کامبوج — پس از یک مسافر آمریکایی آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید به محض ورود در کوالالامپور.

تایید گزارش رسانه های محلی مالزی, معاون وزیر تجارت بین المللی و صنعت Ong کیان مینگ گفت CNBC در روز دوشنبه که کشور خود را متوقف خواهد شد “سایر افرادی که می خواهید برای آمدن به مالزی از کشتی کروز … در حال حاضر است.”

83 ساله آمریکایی که وارد مالزی از کامبوج در هفته گذشته اولین کسی بود که از MS Westerdam کشتی کروز برای تست مثبت برای این ویروس در حال حاضر به نام COVID-19.

او و شوهرش پیدا شد به آنفولانزا مانند علائم در حالی که رفتن را از طریق حرارتی اسکنر در فرودگاه بین المللی کوالالامپور هفته گذشته رسانه های محلی گزارش. شوهرش آزمایش منفی برای این ویروس گزارش گفت:.

کروز — که انجام 1,455 مهمان و 802 خدمه — ترک هنگ کنگ در فوریه. 1. کشتی وارد کامبوج روز پنجشنبه گذشته پس از تبدیل دور توسط چندین کشور از جمله ژاپن و فیلیپین و تایلند که از ترس مسافران پردازنده ممکن است آلوده.

مالزی نیز بسته شدن پورت های آن به کشتی های کروز نشات گرفته از یا تا به حال قبل از شروع سال نو در چین, با توجه به رسانه های محلی گزارش. این کشور تایید کرده است 22 مورد COVID-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

صحبت کردن با CNBC “Squawk Box آسیا” Ong گفت: گسترش coronavirus را پایین بکشید مالزی رشد داشته است.

“قطعا ما پیش بینی است که وجود دارد خواهد بود در کوتاه مدت اختلال در زنجیره تامین است که می تواند بر برخی از شرکت های چند ملیتی مشغول به کار و فعال در مالزی,” او گفت:.

او افزود که این کشور رشد می تواند پایین تر از هدف دولت از 4.8 درصد در سال 2020 است. اما هر دو دولت و بانک مرکزی, بانک نگارا که توانایی پشتیبانی از مالزی, اقتصاد, گفت, Ong.

هنوز بانک های مختلف و تحقیقات خانه را کاهش داد و خود پیش بینی رشد مالزی پس از رشد اقتصادی 3.6 درصد در سال در سال در سه ماهه چهارم سال 2019 — کمترین میزان در یک دهه.

یکی از بنیادی ترین downgrades آمد از بانک هلندی ING که کاهش پیش بینی خود را برای مالزی 2020 رشد از 4.5 درصد به 3.5 درصد می باشد.

“آن را نمی خواهد بیش از حد طولانی قبل از تقاضا طول می کشد یک ضربه از گسترش سریع Covid-19 ویروس در حال حاضر باعث ویران کردن در سراسر جهان” Prakash Sakpal آسیا اقتصاددان در ING نوشت: در یک توجه داشته باشید در هفته گذشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>