ساخت حس از بازار سهام فقط 16 درصد خود را بالا و در حالی که یک بیماری همه گیر هزینه 26 میلیون شغل

مردم انتخاب کنید تا مواد غذایی مواد غذایی بانک در شهر نیویورک همراه شربت خانه مواد غذایی در بارکلیز سنتر پلازا در آوریل 24 سال 2020 در بروکلین نیویورک.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چرا بازار سهام بسیار پایین تر?

این سوال این است که اتفاق می افتد به مقدار زیادی از ناظران در حال حاضر با توجه به آشکار تضاد بین واقعیت های اقتصادی و حقوق صاحبان سهام عملکرد.

یک بیماری همه گیر رانده فاجعه اقتصادی بی سابقه ای با سرعت است و هزینه بیش از 26 میلیون شغل که به بسیاری از به نظر می رسد unreflected در S&P 500 شاخص که تا 29 درصد از آن کم یک ماه پیش, پایین, تنها 16 درصد از رکورد بالا و استراحت در نزدیکی سطح از اواخر تابستان 2019 – زمانی که ما در اشتغال کامل و رکورد سودآوری شرکت.

حتی برخی در وال استریت در حال remarking در این درک Wall Street-خیابان اصلی قطع می باشد.

کانتور فیتز جرالد استراتژیست پیتر Cecchini هفته گذشته استدلال “بازار حقوق صاحبان سهام فقط نمی گرفتن شوخی است. سه عامل را در این رالی به نظر می رسد تا حدودی مسخره به این دلیل که به احتمال زیاد میزان رکود خواهد بود شدید نسبت به تجربه تاریخی به سه دلیل: 1) یک بیماری همه گیر که مدت است ناشناختنی, 2) نفت شوک که اثرات بر درآمد خواهد بود تورم و 3) در حال حاضر اقتصاد شکننده به عنوان نشان داده شده توسط یک معکوس منحنی عملکرد و در حال حاضر قرارداد وام جلد است.”

کردیت سوئیس جاناتان گلوب یادداشت های S&P 500 است در زمان 2800 سطح چند بار در سال های اخیر در مقایسه اساسی زمینه برای هر بازدید. هنگامی که S&P معامله در اینجا در هر دو ژانویه 2018 و مارس 2019 پیش بینی سود سال آینده شد محسوسی بالاتر (به معنی سهام در حال حاضر گران تر) و اسپرد اعتباری بسیار گسترده تر در حال حاضر (نشان می دهد یک ریسک محیط زیست).

تنها وقتی که در مقایسه ارزیابی در سود پیش بینی دو سال خارج کند بازار امروز نگاه تقریبا در خط با قبل از توقف در 2800. و آن را احتمالا منصفانه است که فرض کنیم که امروز پیش بینی اجماع خواستار 2021 رشد درآمد بالاتر 2019 سطوح تعدیل نشده برای واقعیت شوک اقتصادی در جریان است.

قطعا تریلیون در فدرال ریزرو برنامۀ خرید سرمایه کمک کرده است و فعال کردن این تجمع در خطر دارایی است که برداشته شده سهام خود را پایین و تقویت ارزیابی.

بازار داخلی بگویید داستان واقعی

در عین حال راه های S&P بازگشت به 2800 نیست واقعا نشان می دهد که بازار با عجله به پیش بینی خروشان احیای اقتصادی.

اگر سهام بودند ناتوان سریع تجدید حیات در اقتصاد انتظار می رود “در اوایل چرخه” گروه ها مانند خودرو و بانک ها و مصرف کننده کالاهای بادوام و خرده فروشی به رهبری بازار است. این مخالف چه خبر است.

Binky Chadha از دویچه بانک اشاره می کند که این شرکت در اوایل چرخه آستین کوتاه سبد سهام “پس از سقوط انبوه در فروش ادامه به سقوط در طول این تجمع است.”

به طور مشابه Direxion MSCI Cyclicals بیش از Defensives ETF یک صندوق می رود که طولانی اقتصادی حساس سهام و غیر ادواری نام تا به حال نسبتا ضعیف گزاف گویی پس از 38 درصد سقوط بد انتهایی S&P در دوباره بجای اول برگشتن.

بزرگ ثابت سکولار-سهام رشد فن آوری و بهداشت و درمان و مصرف کننده کالاهای اساسی در حال برگزاری چیز با هم در تالار-کلاه شاخص سطح برابر ثابت undertow از سهام ادواری کسب و کار با ضعیف تقاضا و shakier ترازنامه است.

این است که قابل مشاهده در خلیج فارس بین عملکرد کلاسیک “رکود اقتصادی-بازیابی” نمایشنامه مانند جنرال موتورز کف-محصولات ساز Mohawk Industries و مصرف کننده وام دهنده یکی از سرمایه های مالی و سکولار-رشد یا ضد ادواری نام مانند آمازون آبوت آزمایشگاه و کمپبل سوپ.

آمازون نمونه دیگری غالب در روند حق بیمه قرار می گیرد توسط سرمایه گذاران در تحسین برندگان و حتی بیشتر winner-take-all اقتصاد است که ممکن است به دنبال این رکود. آمازون 1.2 تریلیون دلار ارزش بازار در حال حاضر حساب برای بیش از 40 درصد از کل ارزش S&P 500 مصرف کننده-اختیاری بخش.

البته فقط به این دلیل که بازار با تکیه بر محکم رشد کسب و کار به جای آشکار موقعیت بهتر در اقتصاد معنا نیست که این موضوع می تواند بازار را به طور نامحدود بالاتر از اینجا.

بازار به تاخیر انداختن

S&P در واقع متوقف شده بیش از دو هفته گذشته سفت وری درست در زیر واکنش-تجمع اوج, به عنوان برخی از سهام رشد مکی و کوتاه مدت سقف خرید شرایط مشغول به کار هستند ،

آن را تعجب آور نخواهد بود برای این شاخص به ادامه موجب حرکت نسبى عجله از درآمد شرکت ها در هفته های آینده با برخی از ناظران به دنبال یک پتانسیل عقب چند درصد از اینجا به سادگی به عنوان یک ماده از ویژگی های بازار یابی.

و در برخی از نقطه, شدید اتکا مگا کلاه رهبران رشد می تواند بیش از حد. پنج تا از بزرگترین سهام در حال حاضر بيش از 20 درصد از S&P هل دادن رکورد در غلظت بالا.

جریان به ETFS که در مسیر Nasdaq 100, تکنولوژی, بهداشت و درمان و آب و برق رسیده اند افراط و نشانه آنها در حال گرفتن یک کمی بیش از حد گرم و مستعد ابتلا به حمایت کردن.

در همان زمان بازار را تقریبا به طور قطع شروع به پیش بینی این طریق در فعالیت های اقتصادی به خوبی قبل از آن به نظر می رسد آشکار در خیابان اصلی که همه چیز در حال بهتر شدن است. که قابل مشاهده خواهد بود در یک چرخش از شلوغ پایدار-رشد نام و به کسانی که مضطرب مبارزه مصرفی مالی و صنعتی گروه.

از لحاظ تاریخی بازار سهام برخی از آن بهترین بازده زمانی که شرایط در حال تغییر از افتضاح به کمتر بد است. تجمع اخیر در انرژی سهام در پایین ترین رکورد شستشو قیمت نفت خام است که یک تصویر از آن.

به عنوان Strategas گروه فنی استراتژیست کریس Verrone یادداشت “آن را دشوار است برای گرفتن بدتر از بدترین تا کنون” و بسیاری از اندازه گیری ها مانند قیمت نفت واقع در نزدیکی یا خود را به بدترین خوانش ثبت: تعداد مدعیان بیکاری در اروپا تولید شاخص های سیتی گروپ اقتصادی تعجب شاخص.

چیزهایی که ممکن است به زودی خط برای سرمایه گذاران شروع به ساخت تهاجمی تر شرط بدترین منتقل خواهد شد قبل از اینکه طولانی و واقعی اقتصاد می تواند شروع روند شفا. و شاید که شرط ثابت خواهد کرد زودرس در حالی که برای پس از خود گذاشته است.

اما این بدان معنا نیست که در حال حاضر وال استریت در حال حاضر با توجه به اقتصاد اعتباری برای دوره نقاهت بعد از یک مصیبت که درد و مدت هنوز شناخته نشده اند.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>