پسر عموی دیکتاتور سوریه بشار اسد ادعا کرده است نیروهای امنیتی کشور در حال دستگیری کارکنان خود را به منظور “اعمال فشار” او را به پرداخت مالیات سنگین.

میلیاردر کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم رامی Makhlouf ساخته شده است, نادر, عمومی مداخله علیه سوریه‘s جمهور مادری او پسر عموی به عنوان یک اختلاف عمده باز می شود تا در اسد خانواده است که حکومت این کشور جنگ زده برای 50 سال.

آقای Makhlouf که صاحب یک امپراتوری کسب و کار در سوریه اعم از مخابراتی به تجارت نفت و گفته میشود که نقش بزرگی در تامین مالی سوریه از جنگ داخلی.

Syria's President Bashar al-Assad speaks during an interview with Russia's RIA news agency, in Damascus, Syria in this handout picture provided by SANA on March 30, 2016. REUTERS/SANA/Handout via Reuters ATTENTION EDITORS - THIS PICTURE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. REUTERS IS UNABLE TO INDEPENDENTLY VERIFY THE AUTHENTICITY, CONTENT, LOCATION OR DATE OF THIS IMAGE. FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS. THIS PICTURE IS DISTRIBUTED EXACTLY AS RECEIVED BY REUTERS, AS A SERVICE TO CLIENTS TPX IMAGES OF THE DAY TPX IMAGES OF THE DAY
تصویر: بشار اسد خانواده باید حکومت سوریه برای 50 سال

اما با وجود که قبلا داشتن شده است به عنوان بخشی از آقای اسد دایره درونی او در حال حاضر شکسته صفوف با سوریه و رئیس جمهور.

آن را به شرح زیر گزارش آقای Makhlouf در نظر گرفته شده در سوریه ثروتمندترین مرد بود ماه گذشته دستور داد به پرداخت معادل £144m به دولت مالیات ظاهرا بدهکار توسط خود شرکت های مخابراتی.

در یک ویدیو ارسال به Facebook در روز یکشنبه آقای Makhlouf گفت: “امروز فشار آغاز شد و در غیر قابل قبول راه و نیروهای امنیتی در یک اقدام غیر انسانی به دستگیری کارکنان ما است.”

او افزود: “آیا کسی انتظار نیروهای امنیتی در حال حمله با چنگال رامی Makhlouf این شرکت که یکی از بزرگترین حامیان و حامی خود را در طول جنگ؟”

بیشتر از بشار اسد

آقای Makhlouf همچنین ادعا کرد او خواسته شده است تا از شرکت های او را اجرا می کند از جمله Syriatel کشور اصلی اپراتور های تلفن همراه و منبع اصلی درآمد برای این مساله دولت است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در سال 2011 اتحادیه اروپا قرار می گیرد تحریم Mr Makhlouf برای “اجازه دادن به خشونت علیه تظاهرکنندگان” در سوریه در حالی که ایالات متحده نیز تحریم های تحمیل شده بر او را برای نقش خود در حمایت از آقای اسد.

آقای اسد علیه آقای Makhlouf گفته شده است که احتمالا دستور داده شده است توسط روسیه که لبه پنجره رساند تا رژیم سوریه در حالی که دیگران گفته اند آن است که در نتیجه اختلاف با آقای اسد, همسر, Asma بیش از که کنترل اقتصاد کشور است.

آقای Makhlouf تبدیل به یک نماد در سوریه فساد برای مخالفان آقای رژیم اسد است.

او دو پسر محمد و علی تبدیل شده اند شناخته شده برای نمایاندن زینت ثروت خود را در Instagram, از جمله سفرهای خود را به یونان و جنوب فرانسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de