عمده خطوط کروز چپ می تواند از coronavirus محرک نجات

خطوط کروز در میان کسب و کار است که رنج می برد بیشتر خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس. و آنهایی که عمده می تواند به سمت چپ از صندوق نجات شامل 2 تریلیون دلار محرک لایحه در سنا تصویب شنبه شب.

این لایحه اختصاص 500 میلیارد دلار به مضطرب کسب و کار است که می توانید برای درخواست وام یا تضمین از یک صندوق نظارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin. برای واجد شرایط که برای تسکین یک شرکت باید “ایجاد شده و یا سازمان یافته در ایالات متحده و یا تحت قوانین ایالات متحده” و “قابل توجهی در عملیات و اکثریت کارکنان مستقر در ایالات متحده است.”

چند عمده خطوط کروز نیست گنجانیده شده در امریکا است. کارناوال برای مثال گنجانیده شده است در پاناما با وجود آن که آمریکا یک نهاد و یک ستاد مرکزی در میامی. تجارت سهام خود را در بازار بورس نیویورک. خطوط کروز نیز به طور معمول به استخدام بسیاری از کارگران خارجی در کشتی های خود را که می تواند معاف از ایالات متحده حداقل دستمزد مورد نیاز است.

همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد نشانه آن است که خطوط کروز خود شدند نامشخص است که آیا این زبان در این لایحه حذف شدند آنها را از امداد.

رویال کارائیب است که گنجانیده شده در لیبریا مراجعه کننده درخواست برای اظهار نظر به صنعت trade group خطوط کروز انجمن بین المللی که بازگشت نیست یک درخواست برای نظر. کارناوال کاهش یافته است به نظر. نروژی کشتی ثبت شده در برمودا, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر. چندین کنگره دستیاران بازگشت نیست درخواست برای اظهار نظر, و همچنین.

“تفسیر من این است که خطوط کروز ممکن است واجد شرایط نیست, اما من با یک نگاه دقیق تر به ببینید که آیا واقعا در این مورد گفت:” هارون کاتلر یک شریک در دولت روابط عمومی و امور گروه در نفوذ بین المللی حقوقی Hogan Lovells.

بر خلاف محدودیت در سراسر سود و buybacks در محرک لایحه وزارت خزانه داری را بدون اختیار به چشم پوشیدن از محدودیت های اطراف که آیا سازه های دریایی اختلاط معاف یک شرکت از امداد.

محرومیت از خطوط کروز از امداد را به عنوان یک شگفتی آمده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نشان داد او کمک خواهد کرد که بیمار صنعت همراه با هتل ها و شرکت های هواپیمایی که همه bared فشار از محدودیت در مورد سفر. معاون رئیس جمهور مایک پنس در ملاقات با مدیران در این صنعت در اوایل این ماه.

صنعت زمین برای توقف توسط coronavirus همه گیر پس از تعدادی از شیوع بیماری در کشتی. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در اوایل این هفته گفت: آن را ترسیم عفونت به بیش از 25 کشتی های کروز. چندین کشتی تا به حال به قرنطینه مسافران است. یک کارناوال متعلق به کشتی بزرگ شاهزاده خانم مجبور به لنگر انداختن در سواحل کالیفرنیا زمانی که 21 نفر تست مثبت برای ویروس. یکی دیگر از کارناوال متعلق به کشتی تا به حال حداقل 700 مسافر آلوده و حداقل هشت درگذشت.

کارناوال رویال کارائیب و نروژی کشتی باید همه به حالت تعلیق عملیات. صنعت بالا هزینه های ثابت که به معنی توقف در درآمد می تواند تاثیر مخربی بر آن ترازنامه است.

سهام کارناوال, بزرگترین سه خطوط کروز با فروش به بازار سرمایه 12 میلیارد دلار پس از سهام کاهش یافته است پایین 64% در سال-به-تاریخ. نروژی سهام پایین 69% دادن به آن در بازار سرمایه از $3.9 میلیارد دلار است. رویال کارائیب سهام پایین 66% دادن به آن 9 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بازار.

هنوز هم بر خلاف صنعت هواپیمایی که وعده داده شده بود امداد در 2 تریلیون دلار محرک لایحه خطوط کروز در نظر گرفته نمی شود یک ستون از اقتصاد ایالات متحده. و بر خلاف صنعت هواپیمایی که اتحاد بزرگ ملی ردپای با مراکز سراسر کشور و جوامع کوچکتر وابسته به خدمات پروازی وجود دارد تنها بسیاری از بنادر ایالات متحده.

صنعت پیدا کرده است منتقدان در کنگره بیش از آن استانداردهای ایمنی و خارجی اختلاط.

در سال گذشته مظنونان حمله به دانشگاه دوریس ماتسوی D-کالیفرنیا و جف Fortenberry R-La., معرفی کروز مسافری قانون حفاظت از آن نیاز صنعت به یک پزشک مجرب و کافی کارکنان پزشکی در هیئت مدیره و همچنین بالا بردن گزارش مورد نیاز برای جنایاتی که رخ می دهد در کشتی.

ماتسوی در اوایل این ماه به نام روی صندلی از خانه راه و روش کمیته و کمیته حمل و نقل و زیرساخت برای جلوگیری از یک کمک مالی از این صنعت است.

“بر خلاف خانواده های آمریکایی, شرکت های بزرگ که عمل خارجی-پرچم عروق مالیات پرداخت نمی کند در ایالات متحده,” او نوشت. “علاوه بر فراگیر ایمنی و پزشکی کاستی در عروق باعث متعدد آمریکایی ها آسیب برساند. “

“کارگردانی بودجه فدرال به صنعت کروز در طول بحران بهداشت عمومی خواهد شد و نه آهسته گسترش coronavirus و نه پیشبرد ایمنی مسافر,” او اضافه شده است.

 CNBC ویلیام Feuer کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>