سرزمین اصلی چین سهام افت بیش از 4%; SMIC soars بیش از 200% در شانگهای اولین

سهام در آسیا و اقیانوسیه کمتر بود روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران در واکنش به کشت چینی داده های اقتصادی منتشر شد.

سرزمین اصلی چین سهام led زیان های منطقه ای به عنوان آنها سقوط در روز با شانگهای کامپوزیت پایین 4.5 درصد به حدود 3,210.10 در حالی که شنژن جزء کاهش یافت 5.372% به پایان آن روز معاملاتی در 12,996.34. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص با کاهش 2% به 24,970.69.

چین بزرگترین chipmaker SMIC دیدم سهام خود را افزایش 245 درصدی که در باز کردن در روز اول خود را از تجارت در شانگهای در روز پنج شنبه. شانگهای-ذکر شده سهام بعد از افت ارزش برخی از کسانی که دستاوردهای اما هنوز هم خود را پایان معاملات روز حدود 202% بالاتر است. قرارداد تولید کننده نیمه هادی است که دیده می شود به عنوان یک بازیکن مهم در چین جاه طلبی برای تبدیل شدن به بیشتر خود به اندازه کافی وقتی که می آید به تراشه.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن نیز با کاهش 0.76% به 22,770.36 در حالی که شاخص Topix به پایان رسید آن روز معاملاتی 0.66% پایین تر در 1,579 دفاع کرد گرفته شد.06. سهام اپل تامین کننده Japan Display با این حال افزایش یافت 8.33%.

کره جنوبی Kospi کاهش یافته است 0.82% به 2,183.76 به عنوان بانک مرکزی کره جنوبی روز پنجشنبه اعلام کرد تصمیم خود برای ترک پایه نرخ بهره را در رقم 0.5%.

در استرالیا, S&P/ASX 200 به پایان رسید آن روز معاملاتی 0.69% پایین تر در 6,010.90.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص کاهش 1.8%.

چین روز پنجشنبه گزارش داد که تولید ناخالص داخلی این کشور رشد 3.2 درصد در سه ماهه دوم سال جاری نسبت به یک سال پیش. که بالاتر از انتظارات از 2.5 درصد رشد در سه ماهه آوریل تا ژوئن توسط اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. در ضمن خرده فروشی در ماه ژوئن کاهش یافت 1.8% در سال در حال سقوط کوتاه از انتظارات 0.3% رشد توسط تحلیلگران در نظرسنجی رویترز.

آمار اقتصادی منتشر شده از چین شده اند تماشا, توسط سرمایه گذاران برای یافتن سرنخ هایی در این کشور بهبود اقتصادی از coronavirus.

اظهار نظر در تولید ناخالص داخلی چین, چاپ, جی پی مورگان مدیریت دارایی را مارسلا چو نوشت: در یک توجه داشته باشید: “به دنبال به جلو ما انتظار می رود برای دیدن بهبود مستمر در آینده محله به عنوان داخلی فعالیت های اقتصادی تا حد زیادی از سر گرفت.”

“همراه با افزایش در دولت محور زیرساخت های سرمایه گذاری و مصرف ممکن است تبدیل به یک رشد جدید راننده گفت:” چو که بازار جهانی استراتژیست در شرکت است. “از آنجا که خانواده های داخلی جمع شده اند مقدار زیادی از سپرده های بانکی برای پس انداز احتیاطی در طول رکود اقتصادی و همه گیر بازیابی سریع ممکن است دیده می شود در مصرف زمانی که اعتماد به نفس خود را بهبود می بخشد.”

تنش های سیاسی نیز ممکن است وزن در تمایلات سرمایه گذار منطقه ای با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo شنبه گفت که این کشور تحمیل محدودیت های ویزا در چین شرکت فنی یک حرکت رود به کرنش و روابط بین واشنگتن و پکن است.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 96.108 پس از لمس کردن یک کم زودتر از 95.999.

ین داد و ستد در 107 دلار پس از تقویت به شدت از سطوح بالاتر 107.1 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6987 پس از افزایش سطح زیر $0.696 دیده می شود پیش از آن در هفته معاملاتی.

قیمت نفت تضعیف در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 0.94% به $43.38 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز ریختن 1.31% به $40.66 در هر بشکه رسید.

— CNBC Arjun Kharpal و آماندا Macias کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>