سرزمین اصلی چین سهام پرش به این کشور در ماه ژوئن فعالیت تولید ضربان انتظارات

سهام در آسیا افزایش یافت در روز سه شنبه به چین رسمی تولید شاخص مدیران خرید در ماه ژوئن در آمد بالاتر از انتظارات است.

سرزمین اصلی چین سهام نیز بالاتر در این روز با شنژن جزء پریدن 2.042 درصد به حدود 11,992.35 در حالی که شانگهای کامپوزیت بود تا 0.78% به حدود 2,984.67.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص پیشرفته 0.25% به عنوان نرخ نهایی آن ساعت از معاملات با سهام بیمه گر زندگی AIA سقوط 1.17%. این حرکت پس از چین گذشت یک بحث امنیت ملی قانون برای شهرستان. مقامات چینی در حال تنظیم برای برگزاری یک جلسه رسانه در مورد قانون تامین صبح روز چهارشنبه به وقت محلی.

شاخص Nikkei 225 در ژاپن افزایش یافت 1.33% به 22,288.14 پس از آن بیش از 2% اسلاید در روز دوشنبه. این شاخص Topix همچنین افزود: 0.62% به پایان آن روز معاملاتی در 1,558.77. در کره جنوبی Kospi بسته 0.71% بالاتر در 2,108.33.

در ضمن S&P/ASX 200 در استرالیا اضافه شده 1.43% به پایان آن روز معاملاتی در 5,897.90.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن رشد شاخص 0.62%.

چین رسمی مدیران خرید بخش تولید برای ماه ژوئن در آمد در 50.9 با توجه به آمار منتشر شده از سوی اداره ملی آمار (NBS). اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز بود ميانه هوا از 50.4 برای اطلاعات چاپ. شاخص مدیران خرید بخش قرائت بالای 50 نشان از گسترش, در حالی که کسانی که زیر نشان می دهد که انقباض.

در مارس رسمی PMI در 50.6 با توجه به NBS.

در ضمن ژاپن تولید صنعتی در ماه مه کاهش یافته است 8.4% ماه-در-ماه با توجه به اطلاعات منتشر شده روز سه شنبه در یک گزارش اولیه توسط وزارت کشور از اقتصاد تجارت و صنعت. که بزرگتر کاهش نسبت به متوسط پیش بینی بازار 5.6 درصد سقوط توسط اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز.

تحولات اطراف coronavirus همه گیر خواهد شد و همچنین در ادامه به تماشا با سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesu هشدار دوشنبه که “بدترین هنوز به آمده است.”

“اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهان همه گیر است که در واقع بالا بردن سرعت,” او گفت: در طول یک مجازی کنفرانس خبری از آژانس ژنو مقر. “همه ما می خواهیم این را به بیش از. همه ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی می کند اما این واقعیت سخت است که این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از.”

“ما دیده ایم خوب رفت و برگشت از داده های داده های کلان به ویژه در طی چند هفته آینده از ایالات متحده آمریکا منطقه یورو و چین و من فکر می کنم این چینی داده فقط تکرار این واقعیت که ما در حال دیدن یک سریعتر از حد انتظار بهبود از یک دیدگاه کلان” Cedric Chehab از کشور در معرض خطر و استراتژی جهانی در Fitch راه حل های گفته CNBC “سرمایه اتصال” در روز سه شنبه. او افزود که در حال حاضر وجود دارد یک “یدک کش-از-جنگ” در بازارهای بین بهبود داده های کلان و “رو به وخامت” coronavirus داده است.

“اگر ما شروع به دیدن تعدادی از عفونت در ادامه به افزایش بسیار سریع و موضعی مستندات شروع به تبدیل شدن به سخت تر و پتو مستندات در سراسر ایالات متحده آمریکا و یا در کشورهای دیگر, پس از آن من فکر می کنم که راه اندازی خطرات بیشتری برای … بسیار بزرگتر اصلاح در بازارهای سهام,” Chehab گفت.

از شنبه حرکت در آسیا و اقیانوس آرام به دنبال یک شبه برای افزایش سهام در وال استریت که دیدم میانگین صنعتی داو جونز بسته شدن بیش از 500 امتیاز بالاتر است.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 97.66 پس زودتر دست کم از 97.389.

ین داد و ستد در 107.65 هر دلار پس از ضعف به شدت از سطح زیر 107.5 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6852 بعد از لمس زودتر بالا از $0.6885.

قیمت نفت کاهش یافته و در بعد از ظهر امروز در خلال معاملات روز سه شنبه با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 0.89% به $41.34 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز ریختن 1.13% به $39.25 در هر بشکه رسید.

— CNBC ویلیام Feuer, گل یاس, Kim و Huileng قهوهای مایل به زرد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *