مدونا می خواهد به نفس در COVID-19 هوایی’ پس از آنتی بادی ادعا

مدونا گفته است او قصد دارد به “نفس کشیدن در COVID-19 هوایی” پس از آزادی او coronavirus آنتی بادی است.

61 سال ساخته شده بیانیه ای در یک ویدیو در Instagram حساب که در آن او شده است به ارسال به روز رسانی به نام “قرنطینه Diaries”.

“من در زمان تست روز دیگر. من در بر داشت من این آنتی بادی پس فردا من فقط رفتن برای یک درایو در ماشین. من قصد دارم به رول پایین پنجره, من قصد دارم به رول کردن پنجره و نفس کشیدن در COVID-19 هوایی,” او گفت:.

:: گوش دادن به پشت صحنه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

مدونا شده است و این مستند در خانه اش در کالیفرنیا شده است و ارسال ویدئوها از خودش و فرزندان او در رسانه های اجتماعی.

در این آخرین فیلم او نشسته در یک شمع روشن اتاق و با استفاده از ماشین تحریر برای نوشتن دفتر خاطرات. او فلسفی در مورد اینکه تمایلی به مبارزه با مردم او را در قرنطینه با و pointlessness از تلاش به حق یا پیروزی مردم را به نفع.

او سپس نشان می دهد که او معتقد است به او ایمنی به کروناویروس.

بیشتر از Covid-19

معلوم نیست اگر ملکه پاپ تا به حال هیچ نشانه ای اما هنوز ثابت نشده است اگر داشتن آنتی بادی را در خون شما می دهد حفاظت در برابر ابتلا به بیماری دوباره.

این می آید به عنوان خواننده سال 1994 آلبوم Bedtime Stories آمار شماره یک در آمریکا iTunes نمودار در روز پنج شنبه.

مدونا توییتی با تشکر از طرفداران او که راه اندازی یک کمپین به آن را به بالا و نقطه بعد از دیدن آن شده بود کاهش به $4.99.

هنگامی که آن را در اصل منتشر شد این آلبوم فقط به شماره سه در ایالات متحده بیلبورد نمودار.

مدونا باعث جنجال در ماه گذشته زمانی که او با ارسال تصویری از خودش صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر بودن “بزرگ اکولایزر” در حالی که نشسته در حمام از گلبرگ گل سرخ. او بعد از حذف پست پس از دریافت نقد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>