مادلین McCann مشکوک دو بار تضعیف از طریق محققان’ خالص

مظنون اصلی در مدلین McCann مورد دو بار تضعیف از طریق شبکه پرتغالی محققان دادگاه اسناد و شهادت شهود نشان می دهد.

مسیحی Bبه عنوان آلمانی drifter شناخته شده است, نازل شده است به عنوان متهم در حال بررسی توسط یک آلمانی دادستان معتقد است که مادلین مرده است.

اسناد دادگاه از مظنون محکومیت برای سرقت سوخت در پرتغال در سال 2006 یک سال قبل از مادلین از بین رفته نشان می دهد که او خود را پنهان می کردند کودک آزار گذشته است.

Madeleine vanished from Praia da Luz in 2007
تصویر: مادلین از بین رفته از Praia da Luz در سال 2007

پرسیده شده توسط یک قاضی به لیست قبلی خود جنایات او اعتراف کرد به محکومیت سوء استفاده جنسی در آلمان زمانی که او یک نوجوان اما نمی آشکار خود را قربانی یک دختر جوان است.

دادگاه سریع القلم ثبت شده: “زمانی که او 17 ساله بود او را به اعدام محکوم شده در آلمان برای منازل به قصد سرقت و جرایم جنسی.”

Serafim Vieira, پرتغالی وکیلی که دفاع از او را در پرتیمانو دادگاه گفت: “چیزی نمی گفت قاضی این بود که یک کودک آزار جرم و قاضی شد موظف به درخواست پلیس و یا فایل آن را بررسی کند.

“جرم و جنایت بیش از ده سال زودتر و تا به حال هیچ ارتباطی با سرقت جرم او فقط اعتراف کرد.”

بیشتر از مادلین Mccann

این بدان معنی است که مسیحی B نبود ثبت نام در پرتغالی فایل های پلیس به عنوان یک کودک آزار بود و در میان ده ها تن از شناخته شده paedophiles که مورد سوال قرار گرفته بودند به عنوان بالقوه مظنون که مادلین از بین رفت.

آقای ویرا گفت: “هر کس به سرزنش پرتغالی اما شما باید درخواست مقامات آلمانی اگر آنها با ارسال یک لیست از تمام آلمانی paedophiles زندگی در پرتغال است.”

مسیحی B نگه داشته شد و در زندان در بازداشتگاه به مدت هشت ماه قبل از او جریمه شد و با یک دوست برای سرقت 300 لیتر سوخت دیزل از کامیون.

یک مددکار اجتماعی را ارزیابی او را در اسناد دادگاه آمده است: “او ناپایدار گذشته با هیچ ریشه و خانواده او یک انزواطلب است. او دارای یک سیار گذشته است.”

پنج ماه پس از او آزاد شد, مادلین از بین رفته از خانواده اش اجاره آپارتمان در پریا دا لوز در پرتغال در ماه مه سال 2007.

Redacted document regarding Christian B, the main suspect over the disappearance of Madeleine McCann
Redacted document regarding Christian B, the main suspect over the disappearance of Madeleine McCann
تصویر: Redacted اسناد و مدارک در مورد ‘مسیحی B’ از سال 2006

ده سال بعد مسیحی B پیشنهاد شده است به تضعیف از طریق شبکه دوباره پس از او گفته خود را صرف گذشته بعد از آزادی در پرتغال افشای خود را به دو دختر جوان در یک زمین بازی کودکان است.

او گرفتار شد چمباتمه تحت یک اسلاید با شلوار خود را پایین, مادر نشان داد.

او گفت: او به یکی از دختران که در سن هشت و گفت: “هی شما نام شما چیست؟”

مادر جوان Nelia بند که تا به حال سازماندهی یک مد جشنواره در روستای سائو برتلمو ده مسینس گفت: “فکر می کنم که یک مرد با چنین خطرناک تاریخچه در اینجا بود در این آرام آشنا شهر. او می توانست برداشت یکی از دختران است.

“وجود دارد صدها نفر از مردم در اطراف ما نشسته بودند در نزدیکی زمین بازی داشتن شام هنگامی که زد گفت: وجود یک مرد در معرض خود را.

“ما در حال اجرا برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد اما دیگر پدر و مادر در حال حاضر برداشت و مرد تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار.

“او ادعا کرد که او تنها با داشتن یک توالت.”

madeleine mccann case
تصویر: مادلین ناپدید شد از پدر و مادر خود را’ آپارتمان اجاره ای در آلگاروه

پلیس نامیده می شدند, و دستگیر شد و در ماه ژوئن سال 2017, چرا که او مست بود و حاضر به شناسایی خود گفت: Mrs بند.

او بعدها گفت که او متهم نشدم اما به جای تبعید شد به آلمان که در آن او در خدمت برجسته حکم زندان برای فرزند جنایات جنسی.

Mrs بند گفت که او و دیگر پدر و مادر هرگز نمی دانستند این فلاشر هویت تا ماه گذشته زمانی که مسیحی B نازل شد به عنوان مظنون به ربودن مادلین که ناپدید شده بود 30 مایل دور.

او گفت: “ما فقط به فکر این بود که یک مرد مست اقدام احمق اما پس از آن او در تلویزیون ظاهر شد و به تازگی و یکی از والدین او به رسمیت شناخته شده و آن را تایید کرد این همان مرد است.

“برای مدت زمان طولانی دختران فراموش کرده بود در مورد آن, اما چند روز پس از او در تلویزیون آنها متوجه آن مسیحی بوده و برخی از آنها شده اند گریه از آنجا که از فکر آنها می تواند دور گرفته شده اند.

“این بسیار نگران کننده است.”

prosecutor in madeleine mccann case
“ما فکر می کنم وجود دارد بیشتر قربانیان

این واقعیت است که مسیحی B تبعید شد به معنای پرتغالی پلیس نمی شناخت او را به عنوان یک پتانسیل مظنون به ربودن مادلین ده سال پیش از آن.

آن را تنها در این سال بود که او نشان داد به عنوان متهم در حال بررسی توسط یک آلمانی دادستان بیش از مادلین ناپدید شدن است.

دادستان گفت: قوی وجود دارد ضمنی مورد در برابر مسیحی B اما نه به اندازه کافی شواهد حیاتی به اتهام او.

مسیحی B در حال حاضر در یک زندان در خدمت چند ماه گذشته از مواد مخدر حکم و هفت سال حبس برای تجاوز به عنف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>