میسی در حال برنامه ریزی برای یک coronavirus, آمار, اما آن را ‘هیچ نگران و در عین حال’

Zhuying هوآ, 40, از Rockville نگران coronavirus و می پوشد یک ماسک در حالی که خرید. مدیر فروشگاه گفت که وجود دارد کاهش خریداران.

سارا L. Voisin | واشنگتن پست | گتی ایماژ

میسی سرمایه گذاران هشدار داد که این روز را در شیوع کروناویروس که توقیف تجارت در سراسر چین و فرستاده بازارهای فزاینده می تواند ضربه زدن به فروشگاه های زنجیره ای, بیش از حد.

این ویروس می تواند مختل میسی عملیات در سه راه مدیر عامل و رئیس جف Gennette گفت: این شرکت در سه ماهه چهارم درآمد تماس اگر تاثیر آن بر کارکنان بین المللی گردشگری و زنجیره تامین.

“در حالی که هنوز خیلی زود به برآورد ما پیش بینی است که می تواند ضربه های کوچک در سه ماهه اول فروش از گردشگری بین المللی,” او گفت:. “با توجه به زنجیره تامین, ما در حال کار با ما همکاران فروشنده به حداقل رساندن هر گونه اختلال ممکن است.”

دفتر این شرکت در هنگ کنگ است بازگشایی پس از تمدید قمری تعطیلات سال نو Gennette گفت و کارکنان وجود دارد در حال کار بر روی “برنامه انعطاف پذیر است.” او افزود که حدود 70 میسی فروشگاه های “قوی پایه مشتری” و کسانی که فروشگاه ها را دیده اند “برخی از کاهش سرعت از فروش.”

با وجود ضعیف تر فروش در آن محل این شرکت تصمیم به تجدید نظر در آن سال 2020 ارشاد با توجه به شیوع آن در حال حاضر آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در حدود 30 کشور و کشته شدن دست کم 2,704.

“در این زمان ما در میان نیست در هر بالقوه تاثیر منفی از coronavirus به ما 2020 ارشاد” Gennette گفت.

در حالی که ویروس پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان آن است از جاروب در سراسر چین و خارج از کشور. این ویروس به سرعت در حال گسترش در کره جنوبی, ایران و ایتالیا طی هفته گذشته باعث ترس از شیوع جهانی. این نگرانی را roiled بازار در سراسر آسیا و اروپا در روز دوشنبه هر سه عمده شاخص های ایالات متحده کاهش یافت و بیش از 3% در آن ترس است.

Gennette گفت: این شرکت در حال آماده سازی برای این ویروس به آمار میسی زنجیره تامین است. شرکت تیم در هنگ کنگ در حال برنامه ریزی احتمالات در صورتی که شرکا و تامین کنندگان نمی توانند انجام سفارشات.

“ما انتظار کاهش. ما شاهد یک رکود … هیچ چیز در مورد رتبهدهی نشده است, اما ما در حال تماشای این یکی بسیار بسیار دقت کنید,” او گفت:.

او افزود که ایالات متحده-چین در واقع کمک کرد تا آماده شدن این شرکت برای این وضعیت است.

“این یک مثال است که در آن وضعیت تعرفه در واقع در طول 18 ماه گذشته واقعا به ما بسیار روشن خط چشم را به محصول ما جریان از چین,” او گفت:.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>