پاکسازی هشدار ” ما در جنگ به فرانسه رونمایی 50 میلیارد دلار در coronavirus اقدامات

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دیده می شود بر روی صفحه نمایش تلویزیون به عنوان او صحبت می کند در طول یک آدرس تلویزیونی به ملت در شیوع COVID-19 ناشی از رمان coronavirus در مارس 16, 2020, در پاریس.

لودویک مارین

فرانسه را صرف 45 میلیارد یورو (50 میلیارد دلار) برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارکنان مبارزه با کروناویروس شیوع این کشور وزیر دارایی اعلام کرد, پس از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد: “ما در جنگ” در برابر ویروس.

صحبت کردن در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس اواخر روز دوشنبه پاکسازی گفت: مردم فرانسه آنها تنها مجاز در خارج از خانه های خود را برای ضروری سفر از جمله به خرید مواد غذایی و دارو برای یک دوره دو هفته. او همچنین گفت: ارتش فرانسه خواهد شد در حال حرکت coronavirus بیماران از غرق مناطق به دیگر نقاط فرانسه که در آن وجود دارد یدکی ظرفیت به مراقبت از مردم است که وجود دارد خواهد بود “نامحدود” دولت کمک های مالی برای کسب و کار.

“ما باید به بسیج همه ما نیروهای” Bruno Le Maire فرانسوی وزیر دارایی گفت: RTL radio شنبه, اضافه کردن جزئیات بیشتر به وعده های ساخته شده توسط پاکسازی.

“ما نمی خواهیم ورشکستگی” Le Maire گفت.

از شیوع کروناویروس که ظهور در چین در اواخر سال گذشته به شدت وزن در تمام اقتصادهای بزرگ. هواپیما در حال مصرف کردن که مردم اجتناب از تعطیلات رستوران ها و قهوه اماکن مشغول به کار هستند کاهش می یابد ساعت در برخی از کشورها و دیگر کشورها هستند و در مجموع مستند — به این معنی که تنها در داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی باز هستند.

اما Le Maire گفت که او انتظار اقتصاد فرانسه به قرارداد 1 ٪ در سال 2020 است.

‘هر آنچه در آن طول می کشد’

وزیران دارایی منطقه یورو — 19-عضو منطقه که در آن کشور سهم یورو گفت که هم خود coronavirus-اقدامات مربوط به مقدار 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و عمومی خود را تضمین طرح و معوق پرداخت مالیات می تواند به 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی منطقه یورو.

علاوه بر این 19 وزرای توافق برای ایجاد یک سرمایه گذاری طرح در مجموع به 65 میلیارد یورو برای حمایت از کوچک و متوسط شرکت ها و سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر منطقه; به کنار بین 8 میلیارد و 20 میلیارد یورو به قرض دادن به شرکت ها و ایجاد دیگر برنامه های سرمایه گذاری 10 میلیارد یورو نیز برای حمایت از کسب و کار.

“تعهدات ما امروز منعکس ما اراده قوی برای انجام آنچه در آن طول می کشد به طور موثر مقابله با چالش های فعلی و برای بازگرداندن اعتماد به نفس و پشتیبانی از بهبود سریع,” ماریو Centeno که صندلی این بحث در میان وزیران دارایی منطقه یورو گفت: در بیانیه ای با تکرار کلمات معروف سابق رئیس بانک مرکزی اروپا ماریو دراقی که کمک به نجات منطقه یورو از سقوط در سال 2012.

نوئل Vistesen رئیس منطقه یورو اقتصاد در پانتئون اقتصاد کلان گفت: “این را چند روز برای بازار و سرمایه گذاران به هضم این, اما آن است که یک گام بزرگ در جهت درست است.”

“اتحادیه اروپا خواهد شد نیاز به جمع اوری تمام آن مالی شلیک به اطمینان حاصل کنید که ویروس را ترک نمی کند طولانی مدت زخم در اقتصاد است. آن را ندارد به او گفت:” در ایمیل.

مرز تعطیلی

در ضمن 27 سران دولت ها در اروپا در حال صحبت کردن در 5 p. m. بروکسل زمان سه شنبه.

انتظار می رود آنها را به بحث در مورد بسته شدن خود را از مرزهای خارجی به غیر از سفر ضروری برای 30 روز. این به آن معنا است که تنها تامین غذا و دارو اجازه داده می شود برای ورود به اروپا است. در دراز مدت ساکنان و اعضای خانواده از شهروندان اتحادیه اروپا دیپلمات ها و مراقبت های بهداشتی کارگران خواهد بود معاف از ممنوعیت.

حداقل هشت کشور اتحادیه اروپا در حال حاضر به تحمیل مرز محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>