مک کواری می بیند تضعیف دلار پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده

عکس Supoj Buranaprapapong

دلار را ببینید ضعف رفتن به انتخابات آمریکا در ماه نوامبر پیش بینی Macquarie ارز خارجی استراتژیست که می گوید او ریزشی است در ارز.

“ما کاملا نزولی بر دلار آمریکا نه انبوه بنابراین … اما ما دیدن دامنه گسترده مبتنی بر دلار آمریکا ضعف به آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر گفت:” گرت بری که همچنین Macquarie گروه مدیر عامل.

اخیر CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش دریافتند که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیشرو بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شش نوسان متحده است. رای دهندگان به تهمت کم علامت در دست زدن به او از coronavirus. در سراسر شش متحده اکثریت رای دهندگان تصویب چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به تنها یک موضوع: بازار سهام است.

بری گفت: CNBC در روز جمعه: “دلار ایالات متحده بود به یک پناهگاه امن ارز … اما ما تا به حال قسمت در گذشته که دلار را تضعیف کرده است در اطراف رویدادهای سیاسی در آمریکا و … آن را نادر اتفاق می افتد اما از زمان به زمان.”

توت ذکر شده در دو نوبت زمانی است که اتفاق افتاده است — در طول سال 2011 سقف بدهی بحران در آمریکا و همچنین انتخابات 2016.

در سال 2011 کنگره نمی تواند توافق بر معامله به منظور بالا بردن سقف بدهی تا زمانی که آن را به نظر می رسید برای تبدیل شدن بلافاصله لازم است. که منجر استاندارد اند پورز برای کاهش رتبه اعتباری ایالات متحده برای اولین بار از زمان تولید قابل توجهی در نوسانات بازار.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای بود در اطراف 96.250 در بعد از ظهر جمعه در خلال معاملات آسیا کاهش از سطح بالای 96.4 پیش از آن در هفته.

ین و یورو به عنوان کلید جایگزین

ین ژاپن و همچنین یورو می تواند در خدمت به عنوان کلید جایگزین برای دلار, توت, گفت:, و اضافه کرد که او می بیند موجب تقویت ین به سطح 102 در برابر دلار در ماه نوامبر. ین در آخرین معاملات در 107.23 هر دلار در روز جمعه بعد از ظهر.

حرکت نزولی ین داستان است که صندوق بازنشستگی صنعت در ژاپن شده است تنوع از ین “کاملا به شدت” به ارزهای دیگر منجر به “جزر و مد از خروج” از ین, او گفت:.

هنوز بری گفت: “اما من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی مسافت پیموده شده در این سیاسی در ایالات متحده داستان اجازه می دهد تا دلار-ین به سقوط کاملا به شدت به ماه نوامبر است و خواهد بود که همراه با یورو, یکی از ما تراکم بالا به عنوان جایگزین دلار بیش از چند ماه آینده.”

— CNBC یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>