Lyft, co-founder لوگان سبز

ریچارد درو | AP

Lyft سهام شات تا آنجا که 15% پس از ساعت به عنوان شرکت گزارش Q1 درآمد و سوار اعداد است که ضرب و شتم ،

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام:

  • از دست دادن هر سهم: $1.31
  • درآمد: $955.7 میلیون
  • فعال سواران: 21.2 میلیون
  • درآمد هر فعال rider: $45.06

وال استریت انتظار یک تنظیم از دست دادن 62 سنت در هر سهم و درآمد حاصل از $893 میلیون دلار برای Q1, بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv. با این حال تخمین محدوده به طور گسترده ای. مقایسه کردن اجسام واقعی نتایج با برآورد نیست ساده یا با توجه به دشواری پیش بینی تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر.

Lyft زیان مشخص شده بهبود چشمگیر از سال پیش سه ماهه اول خود را به عنوان یک شرکت عمومی که Lyft گزارش زیان هر سهم متناوب $9.02. هشت سال, کسب و کار ساخته شده خود را در بازار اولین بار در مارس 2019.

در سه ماهه چهارم سال 2019 Lyft زیان شدند باریک در $356 میلیون در مقابل از دست دادن خالص $398.1 میلیون در Q1 سال 2020 است.

این فعال آن سوار تعداد به نمایندگی از 3 ٪ در سال بیش از سال, بهبود, با وجود تاثیر Covid-19 به سفر و حمل و نقل در ایالات متحده آمریکا

در سه ماهه اول به دنبال به روز رسانی اخبار آخرین جمعه که Lyft بود برش یافته توسط 17 درصد تخمگذار کردن نزدیک به 1000 نفر از کارکنان و furloughing حدود 300 دیگران است. این شرکت همچنین کاهش پرداخت برای کارکنان خود را با 10 ٪ تا 30 ٪ و گفت: هیئت مدیره می دهد تا 30 درصد از پول نقد خود را جبران طول سه ماهه دوم سال 2020.

در روز سه شنبه Lyft و بزرگترین رقیب Uber نیز مواجه شده جدید طرح دعوی در دادگاه در ایالت کالیفرنیا است.

سه کالیفرنیا شهرستانها و دولت دادستان کل خاویر بکررا شکایت کردن اجسام و بارگذاری ادعا که آنها به اشتباه طبقه بندی رانندگان به عنوان پیمانکاران اما باید طبقه بندی آنها به عنوان کارکنان تحت جدید “فرفره اقتصاد” قانون (مجلس لایحه 5) که به اثر رفت در کالیفرنیا در اوایل این سال است.

مانند دیگر سوار-نقطه شرکت کردن اجسام می پردازد و بخش قابل توجهی از درآمد برای خود رانندگان است اما به طور کلی ارائه آنها را با مزایای کارکنان مانند پرداخت مرخصی استعلاجی یک ماده بیشتر ضرورت برای رانندگان تحت تاثیر Covid-19.

تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که خود رانندگی اتومبیل می تواند Lyft و دیگر سوار-نقطه کسب و کار سودآور در دراز مدت به صورت مداوم. قبل از Covid-19 همه گیر نهفته برنامه های خود را بلند کردن اجسام در حال توسعه بود خود به خود رانندگی خودرو, تکنولوژی زده و با همکاری Waymo حروف الفبا, خود رانندگی کسب و کار.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de