Lyft میسازد خاموش 17 درصد از نیروی کار furloughs صدها نفر بیشتر

Lyft رئیس جمهور جان زیمر (R) و مدیر عامل شرکت لوگان سبز صحبت می کنند به عنوان Lyft لیست در نزدک در IPO رویداد در لوس آنجلس مارس 29 2019.

مایک بلیک | ایسنا

Lyft است تخمگذار کردن 982 کارکنان و furloughing اضافی 288 در تلاش برای کاهش هزینه های عملیاتی و تنظیم جریان های نقدی با توجه به Covid-19 همه گیر این شرکت اعلام کرد که روز شنبه در یک نظارتی تشکیل پرونده.

Lyft سهام شد تا بیش از 5% بعد از ظهر چهارشنبه در میان یک بازار گسترده تر رالی با تشکر از مطالعه از دارو ساز جلعاد نشان داد که نتایج امیدوار کننده ای برای داروی ضد ویروسی remdesivir در Covid-19 بيمار.

اخراج حساب 17 درصد از نیروی کار شرکت Lyft گفت. Lyft نیز اجرا کرده است کاهش در حقوق و دستمزد پایه برای کارکنان معاف از اخراج و furloughs برای دوازده هفته. حقوق و دستمزد و کاهش آن در ماه مه تشکیل شده است از یک کاهش 30 درصدی برای اجرایی رهبری 20 درصد برای معاون رئیس جمهور و 10% برای تمام دیگر معاف کارکنان Lyft گفت.

Lyft گفت: این انتظار را متحمل می شوند در حدود 28 میلیون دلار به 36 میلیون بازسازی و اتهامات مرتبط با از اخراج عمدتا مربوط به قطع کارمند و مزایای. این شرکت گفت که بیشتر تاثیر آن در سه ماهه دوم. Lyft مدیره عضو نیز چشم پوشی 30 درصد از آنها غرامت نقدی برای سه ماهه دوم سال 2020 است.

Lyft را پر می آید فقط یک روز پس از اطلاعات گزارش شده که Lyft رقیب بارگذاری است بحث تخمگذار کردن 20 درصد از کارکنان خود را. Uber کاهش یافته است به نظر این اخراج اما می گویند در یک نظارتی تشکیل پرونده روز شنبه که آن زمان CTO استعفا از این شرکت است. Rideshare شرکت را دیده اند رها کردن در تقاضا به عنوان Covid-19 نگه می دارد همه گیر آمریکایی ها تا حد زیادی در خانه است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>