Lyft ضربان درآمد تخمین می زند اما سهام می افتد

Lyft گزارش درآمد خود در سه ماهه چهارم سال 2019 شنبه که ضرب و شتم تحلیلگر برآورد درآمد و فعال سواران. این شرکت همچنین گزارش کمتر از حد انتظار از دست دادن هر سهم.

سهام کاهش یافت و به اندازه 5% پس از ساعت, به احتمال زیاد به دلیل شرکت نمی دهد به روز رسانی در سودآوری آن جدول زمانی به عنوان Uber را در درآمد خود را گزارش هفته گذشته است.

در اینجا کلید اعداد وال استریت انتظار دارد:

  • از دست دادن هر سهم: $1.19 مقابل دلار 1.39 انتظار می رود با توجه به Refinitiv
  • تنظیم EBITDA از دست دادن: $130.7 میلیون گزارش در مقابل دلار 164 میلیون تخمین زده می شود با توجه به Refinitiv اجماع برآورد
  • درآمد: $1.02 میلیارد دلار گزارش شده و در مقابل $984 میلیون انتظار می رود با توجه به Refinitiv اجماع برآورد
  • فعال سواران: 22.9 میلیون در مقابل 22.8 میلیون تخمین زده می شود با توجه به StreetAccount
  • درآمد هر فعال rider: $44.40 در مقابل دلار 43.19 برآورد شده با توجه به StreetAccount
  • سهم حاشیه: 54 درصد در مقابل 52 درصد برآورد شده با توجه به StreetAccount

سرمایه گذاران باید توجه دوباره در Lyft پس از بارگذاری شکست انتظارات در سودآوری آن جدول زمانی. در سه ماهه چهارم سال 2019 درآمد گزارش هفته گذشته مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi گفت: این شرکت در حال حرکت بود آن EBITDA سودآوری هدف به Q4 سال 2020 زودتر از وعده اصلی خود را از تبدیل شدن به سودآور برای سال 2021.

Lyft قبلا گفت که انتظار دارد سود آور می شود در تنظیم EBITDA اساس سه ماهه چهارم سال 2021. آن را نشانی سودآوری آن هدف در درآمد خود را در آزادی مطبوعات. CFO برایان رابرتز گفت: CNBC Deirdre Bosa که او آدرس سودآوری در تماس با تحلیلگران بعد از ظهر سه شنبه اما نمی خواهد جواب CNBC سوال در مورد یک جدول زمانی.

Lyft ارائه شده در Q1 سال 2020 درآمد راهنمایی بین $1.055 میلیارد دلار و 1.060 میلیارد بالاتر از Refinitiv اجماع برآورد $1.05 میلیارد دلار است. این انتظار یک تعدیل EBITDA از دست دادن بین $145 میلیون و 140 میلیون دلار. تحلیلگران انتظار داشتند که یک تنظیم EBITDA از دست دادن $161 میلیون دلار برای سه ماهه اول با توجه به Refinitiv.

برای سال 2020 Lyft انتظار دارد درآمد به سقوط بین $4.575 میلیارد دلار و 4.650 میلیارد دلار برآورد $4.59 میلیارد دلار با توجه به Refinitiv. Lyft و انتظار EBITDA تنظیم از دست دادن $490 میلیون دلار 450 میلیون دلار در مقایسه با $503 میلیون تحلیلگران انتظار داشتند با توجه به Refinitiv.

Uber را سریع جدول به ارمغان آورده است هر دو خوش و فشار به Lyft گزارش. ریموند جیمز تحلیلگران گفت: در یک یادداشت که روز شنبه بارگذاری را قوی درآمد به معنی “Lyft مسلما بالاتر میاره.”

“ما انتظار داریم Lyft شروع می شود با محافظه کار درآمد راهنمایی و افزایش محدوده به عنوان نتیجه دیکته” از تحلیلگران نوشت: حفظ بهتر امتیاز و 85 دلار قیمت هدف.

تحلیلگران در گوگنهایم اوراق بهادار که خرید امتیاز در سهام با 60 دلار قیمت هدف گفت: با بارگذاری جدید سودآوری هدف “مسابقه است اما ما مطمئن هستیم که LYFT می خواهد و یا نیاز به پیروزی است.”

“ما آن را به عنوان قابل قبول برای یک #2 بازیکن مثل LYFT به شیب استراتژیک بیشتر به سمت رشد و سهم بازار به عنوان طولانی به عنوان آن هنوز هم در مسیر پیشرفت به سمت EBITDA مثبت در برخی از نقطه در 2021,” گوگنهایم تحلیلگران نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

تحلیلگران همچنین گفت: آنها با توجه به هر گونه به روز رسانی در مورد نحوه کردن اجسام را حرکت مقررات جدید مانند کالیفرنیا جدید فرفره کارگر, قانون, مجلس, لایحه 5 (AB5). رابرتز گفت: CNBC از آن است که در حال حاضر متمرکز بر رای گیری طرح در حدود قوانین و مقررات.

“با AB5 در حال حاضر زندگی ما خواهد بود برای گوش دادن هر گونه تغییر در عملیات در Lyft و به طور خاص از هر گونه مزایای بالقوه از بارگذاری تغییر چگونه آن درایور را انتخاب کنید و قبول سوار درخواست تأثیر بارگذاری را قیمت گذاری و در دسترس بودن”JMPanalysts نوشت: در یادداشت روز شنبه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: داخل کردن اجسام را در ماشین خود رانندگی آزمایشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>