Luckin قهوه سهام متوقف شده است برای انتظار اخبار از شنبه

فنجان نوشیدنی ها دیده می شود در یک Luckin قهوه فروشگاه در مارس 3, 2020 در شانگهای چین است.

یین Ligin | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

Luckin قهوه سهام متوقف شده است برای انتظار اخبار از صبح روز سه شنبه.

کافی شاپ های زنجیره ای روز پنجشنبه گفت که تحقیقات داخلی پیدا کرده بود که آن افسر ارشد عامل تا به حال ساخته 2019 فروش حدود 2.2 میلیارد یوان ($310 میلیون). سهام آن کاهش یافت 83% پس از افشای تقلب.

سهام شد تا 0.9 درصد در premarket معاملات روز شنبه قبل از آن متوقف شد در 9:15 صبح به وقت شرق. هیچ محدودیت زمانی وجود دارد برای چه مدت سهام می تواند برای متوقف در انتظار اخبار.

محبوبیت از Luckin برنامه سر به فلک کشید در روزهای اخیر به عنوان مصرف کنندگان چینی با عجله به ادعای نوشیدنی رایگان ارائه شده به عنوان انگیزه ای برای اضافه کردن برنامه با توجه به انتخاب.

Luckin بنیانگذاران و رئیس Lu Zhengyao در تلاش است تا فاصله خود را از دیگر شرکت ها برای محدود کردن عواقب مالی تایمز گزارش روز شنبه. خود را از کسب و کارهای دیگر شامل چین اجاره خودرو و Ucar. چین خودرو مدیران به این روزنامه گفت که دریاچه ارومیه را در نظر پله پایین به عنوان رئیس هیئت مدیره از شرکت های کرایه اتومبیل به عنوان یک راه برای متقاعد کردن سرمایه گذاران از شرکت استقلال از Luckin.

گلدمن ساکس گفت: آن را تصاحب و فروش Luckin قهوه سهام از لو بعد از او قصور در شرایط میلیارد و 518 میلیون حاشیه وام.

Luckin و نزدک بورس کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>