تعداد زیادی از مردم با COVID-19 که فوت کرده اند در بیمارستان ها در انگلیس افزایش یافته است 204 آوردن مجموع به 21,384.

آن است که بالاترین افزایش روزانه پس از 30 مارس.

شماره گردآوری از آخر هفته می تواند پایین تر از بعد از آن در هفته به کمتر دولت به کارکنان ممکن است کار کرده اند.

اسکاتلند تا به حال پنج مرگ و میر بیشتر آوردن تعداد کلی به 1,576.

در ولز بیشتر از 14 نفر فوت کرده اند از مجموع تعداد 997.

وزارت بهداشت هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده بریتانیا در مجموع که شامل coronavirus مربوط به مرگ و میر در تمام تنظیمات از جمله بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه است.

این می آید به عنوان بوریس جانسون است که انتظار می رود به طرح روز یکشنبه جزئیات کامل از نحوه بریتانیا خارج خواهد شد مستند سه روز پس از آنکه دولت باید بررسی محدودیت های فعلی.

بیشتر از Covid-19

دولت پیش نویس راهنمایی برای ایمن کار منتشر شده است به حدود 180 کارفرمایان و اتحادیه های کارگری و گروه های کسب و کار, انجام تنظیمات مورد نیاز در هفت محل کار تنظیمات از جمله کارخانه ها و مهمان نوازی و برای کسانی که کار در خانه های مردم و در وسایل نقلیه و خارج از منزل.

دستورالعمل بخشی از یک صحنه روند به سهولت مستند اقدامات و سعی کنید و کمک به راه اندازی مجدد اقتصاد در ماه های آینده به عنوان COVID-19 بهداشت و درمان اضطراری آسان می کند.

کاهش hot desking بسته شدن در اتاق آسانسور و محیط های اغذیه فروشی و قرار دادن نوار در طبقه به علامت که در آن مردم باید ایستاده در میان اقدامات پیشنهاد شده توسط دولت برای بازگشت مردم به کار می کنند.

برای کارگران که مشتری رو نقش های پلاستیکی صفحه نمایش باید ساخته شود و برای کمک به محافظت از آنها را در حالی که ادامه داد: خانه کارگر و مبهوت شیفت نیز باید تشویق هدایت می گوید.

Burley and Hancock

این هفته کی Burley خواهد شد میزبانی زنده Q&A با وزیر بهداشت مت Hancock. شما می توانید سوالات خود را به آقای هنکاک در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر زندگی خود را زندگی می کنند در اخبار آسمان.

ایمیل با ما سوالات خود را – و یا شما می توانید ضبط یک ویدئو کلیپ از سوال شما بر روی تلفن خود را و ارسال آن به AskTheHealthSecretary@sky.uk

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de