کم کارگران ماهر به رد ویزا تحت مهاجرت وسیع

انگلستان پس از Brexit سیستم مهاجرت را رد ویزا به پایین و کارگران ماهر و دولت گفته است.

جدید امتیاز بر اساس سیستم – معرفی می شود از ژانویه 2021 – در نظر گرفته شده است برای پایان دادن به وابستگی به “نیروی کار ارزان از اروپا”.

وزرای ادعا می کنند که آنها نیز آن را آسان تر برای بالاتر-کارگران ماهر به انگلستان ویزا.

Critics say the plans could spell 'absolute disaster' for the care sector
تصویر: منتقدان می گویند که این برنامه می تواند طلسم ‘مطلق فاجعه’ برای مراقبت بخش

اما منتقدان می گویند که این طرح می تواند یک “مطلق فاجعه” برای مراقبت اجتماعی بخش و وجود دارد “نگرانی های جدی” در مورد تاثیر آن بر کشاورزی است.

دفتر خانه برآورد 70 ٪ از اتحادیه اروپا کارگران در حال حاضر در انگلستان نمی توانست نیازهای اگر استفاده از زیر سیستم جدید است.

حقوق و دستمزد و آستانه برای مهاجران ماهر خواهد بود کاهش از 30000 پوند به £25,600 اما کسانی که از آمدن به انگلستان در حال حاضر باید یک پیشنهاد شغلی و انگلیسی صحبت می کنند.

اتحادیه اروپا و غیر اتباع اتحادیه اروپا خواهد بود به همان اندازه درمان با اولویت داده شده به کسانی که با “بزرگترین استعدادهای” مانند مهندسین و دانشمندان است.

بیشتر از Priti پاتل

دبیر خانه Priti پاتل گفت: “ما را جذب درخشان ترین و بهترین ها را از سراسر جهان تقویت اقتصاد و جوامع ما و رها کردن این کشور را به پتانسیل کامل.”

Home Secretary Priti Patel announced the plans at Imperial College London
تصویر: دبیر خانه Priti پاتل اعلام کرد که قصد دارد در امپریال کالج لندن

اگر متقاضی را بدست آورده کمتر از آستانه – اما کمتر از £20,480 – آنها هنوز هم ممکن است قادر به آمده اگر آنها ماهر در منطقه با کمبود نیروی کار.

کنفدراسیون صنعت بریتانیا (CBI) هشدار داده است مراقبت, ساخت و ساز, مهمان نوازی, مواد غذایی و نوشیدنی بخش می تواند بیشتر متاثر از تغییرات.

کریستینا McAnea از صدایی که نشان دهنده مراقبت از کارگران گفت: “این طرح طلسم مطلق فاجعه برای مراقبت بخش. مراقبت حتی نمی توانید یک اشاره در دبیر خانه را در نظر دارد.

“شرکت ها و شوراهای نمی تواند جذب کارکنان به اندازه کافی از انگلستان پس باید به تکیه بر کارکنان مراقبت از جاهای دیگر. اما حتی با این مهاجر کارکنان هنوز هم وجود دارد راه بیش از حد چند مراقبت از کارگران برای دیدار با تقاضا است.”

کالج سلطنتی پرستاری نیز گفت: این طرح را “زن” در پایین پرداخت می شود, بهداشت و درمان, کارگران, در حالی که انگلستان Homecare انجمن هشدار داد که می تواند به این معنی است که مردم “انتظار بی ارزش در بیمارستان و یا رفتن بدون مراقبت”.

A combine harvests oats on August 23, 2019 in Hollingbourne, England.
تصویر: این پیشنهادات می تواند به شدت تحت تاثیر بخش کشاورزی’

ملی کشاورزان اتحادیه رئیس جمهور حرارت مورد استدلال می کند که طرح های پیشنهادی می تواند “به شدت تحت تاثیر بخش کشاورزی”.

غذا و نوشیدنی فدراسیون (FDF) ستایش کاهش کارگر ماهر حقوق و دستمزد آستانه بود اما محتاط در مورد تاثیر در کمتر از کارگران ماهر در تولید مواد غذایی است.

Mark Harrison یک سخنگوی FDF گفت: “ما نگرانی در مورد دسترسی به کسانی که بالقوه کارکنان است که نمی خواهد واجد شرایط از طریق این ‘ماهر’ مسیرهای مانند نانوایی دستیاران گوشت پردازنده و کارگران ضروری برای تولید آرایه بزرگ از مواد غذایی اصلی مانند پنیر ماکارونی و سوسیس.”

:: گوش دادن به تمام کردن سیاست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

سایه دبیر خانه دایان ابوت گفت: “این نه یک ‘استرالیا امتیاز بر اساس سیستم’, است که بی معنی دولت soundbite.

“این حقوق و دستمزد آستانه سیستم که نیاز به بسیاری از معافیت برای بیمه خدمات درمانی برای مراقبت اجتماعی و بسیاری از قطعات از بخش خصوصی است که آن را بی معنی خواهد بود.

“در نهایت آن را بسیار دشوار است برای جذب کارگران ما باید در تمام سطوح به مهارت در حالی که محافظه کاران’ محیط خصمانه در محل است. آن نیاز به رفتن.”

لیبرال دموکرات امور سخنگوی کریستین Jardine گفت: پیشنهاد شد بر اساس “بیگانه ستیزی” و “اجتماعی و اقتصادی نیازهای کشور ما”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>