عزیزان باید پیوست و برخی از کافه ها و کافه ها در کسب و کار به عنوان برخی از اروپا سخت ترین ضربه coronavirus کشورهای سهولت مستند محدودیت.

ایتالیا و اسپانیا – است که نقاط مهم برای ویروس – آرام اقدامات بعد از ضبط کمترین روزانه تعداد مرگ و میر برای هفته اگر چه هر دو کشور گزارش افزایش در مرگ و میر در روز دوشنبه.

ایتالیا که جهان دوم-بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر آغاز کرده است در آهسته بازگشت به نوعی از نرمال با وجود ترس از تجدید حیات از عفونت است.

Domenico di Massa and Mariantonia Gangemi embrace their granddaughter Cecilia in Rome
تصویر: دومنیکو دی ماسا و Mariantonia Gangemi خود را در آغوش نوه سیسیلیا در رم
Italy
تصویر: دو زنان با پوشیدن ماسک محافظ نگاهی به عکاسی از خود در میلان را Castello مربع
Applause in Venice for healthcare workers and in memory of those who have died
تصویر: تشویق در ونیز برای بهداشت و درمان کارگران و در حافظه از کسانی که فوت کرده اند

بر اساس قوانین جدید بستگان می تواند پیوست با خانواده های خود کار ساخت و ساز می تواند رزومه و کارخانه ها قادر به احیای خود را محکوم تولید.

برخی از کافه ها و رستوران ها نیز مجاز به بازگشایی برای takeaways.

Bars have tentatively reopened in Italy
تصویر: میله طور آزمایشی بازگشایی در ایتالیا
Rally of Merchants in St Mark's Square, Venice
تصویر: جمع آوری مردم در خیابان علامت مربع در ونیز

اخبار آسمان اروپا خبرنگار آدم پارسونز گفت: “در رم شما هم اکنون می توانید با رفتن به خرید یک اسپرسو. این می آید از یک barista در یک ماسک – اما وجود دارد اکو در اینجا از زندگی ما استفاده می شود به می دانم.”

تسهیل قوانین می آید نزدیک به دو ماه پس از دولت ایتالیا دستور داد که ملت به ماندن در خانه در تلاش برای آرام کردن یکی از بدترین COVID-19 شیوع در جهان است.

بیشتر از Covid-19

ایتالیا گزارش کرده است بیش از 29,000 coronavirus مرگ و میر.

Italy
تصویر: مردم سر بر دوچرخه در Valentino پارک در تورین

در ضمن اسپانیا موفق به کاهش روزانه افزایش COVID-19 عفونت از حدود 35 درصد در اواسط ماه مارس به 0.16% پس از کشور های سخت مستند.

مردم جرأت را برای اولین بار در روز دوشنبه برای کوتاهی مو و یا مواد غذایی takeouts هر چند بسیاری از مغازه های کوچک بسته باقی می ماند به عنوان صاحبان کار در جلسه سخت سلامت و بهداشت دستورالعمل.

Palma de Mallorca Spain
تصویر: مردم سرمایه گذاری در مایورکا اسپانیا

اسپانیا فوتبالیست حرفه ای را نیز آزمایش می شود در این هفته به طوری که آنها می توانید شروع به آموزش برای اولین بار از این مستند.

آموزش های اساسی اجازه داده شد به سر در روز دوشنبه پس از دولت کاسته برخی از مستند اقدامات با برنامه ای به پایان لالیگا فصل از ماه ژوئن است.

A bride chooses her dress in Spain
تصویر: عروس انتخاب لباس خود را در رئال مادرید به عنوان مستند محدودیت ها کاسته

دولت اسپانیا است که اعمال فشار بر احزاب مخالف به تصویب یکی دیگر تمدید وضعیت اضطراری کشور گفت: عدم انجام این کار می تواند به “هرج و مرج”.

اسپانیا شده است یکی از سخت ترین آمار سازمان ملل در این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 25000 مرگ و میر.

در زیر آن سخت مستند اعمال شده در 14 مارس, تنها بزرگسالان شده اند مجاز به ترک خانه برای خرید غذا و دارو و دیگر کالاهای ضروری و به راه رفتن سگ به خانه نزدیک است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

فرانسه که در آن بیش از 24,000 نفر کشته شده اند و پیمانکاری coronavirus ساخت است شهروندان که در بازگشت به خانه از خارج از کشور صورت اجباری دو هفته قرنطینه زمانی که آنها می رسند در کشور است.

A cyclist wears a facemask as she crosses The Champs Elysees Avenue in Paris on May 4, 2020, on the forty-ninth day of a strict lockdown in France, in place to attempt to stop the spread of the new coronavirus (COVID-19). (Photo by Ludovic MARIN / AFP) (Photo by LUDOVIC MARIN/AFP via Getty Images)
تصویر: یک دوچرخه سوار می پوشد facemask او به عنوان عبور از شانزه لیزه خیابان در پاریس

فرانسه horseracing سازمانده فرانسه Galop گفت: پلیس در پاریس داده اند پیش بروید برای مسابقه به رزومه دوشنبه آینده, زمانی که کشور شروع به سهولت آن مستند محدودیت.

در برلین تظاهرات نشان داد در برابر آلمان قوانین سختگیرانه در شنبه حتی به عنوان پارک موزه ها و باغ وحش ها اجازه داده شد برای باز کردن برای اولین بار از این مستند تحمیل شد. کوچکتر مغازه ها در حال حاضر باز است.

کشور ثبت نام بیش از 164,000 موارد و در مورد 6,800 مرگ و میر.

در جای دیگر در اروپا و ایسلند بازگشایی سالن مو همراه با مدارس دندانپزشکان و دیگر کسب و کارهای این کشور و رام آن COVID-19 شیوع.

Burley and Hancock
تصویر: Burley و هنکاک

روز شنبه, کی Burley خواهد شد میزبانی زنده Q&A با وزیر بهداشت مت Hancock. شما می توانید سوالات خود را به آقای هنکاک در مورد کوروناویروس و تاثیر آن در زندگی اخبار آسمان.

ایمیل با ما سوالات خود را – و یا شما می توانید ضبط یک ویدئو کلیپ از سوال شما بر روی تلفن خود را و ارسال آن به AskTheHealthSecretary@sky.uk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de