لس آنجلس تبدیل به اولین شهر بزرگ در ایالات متحده به ارائه رایگان coronavirus تست برای همه ساکنان شهردار اریک Garcetti می گوید

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti صحبت می کند در لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان کنفرانس مطبوعاتی در رمان coronavirus (COVID-19)در تاریخ 4 مارس سال 2020 در لس آنجلس ،

رابین بک | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

لس آنجلس شهر برای اولین بار در ایالات متحده به ارائه coronavirus تست برای هر کسی صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم شهردار اریک Garcetti گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

اما کسانی که با علائم خواهد شد که اولویت اول او اضافه شده است.

لس آنجلس ظرفیت برای انجام حدود 9% از تمام آزمون در امریکا به خبرنگاران گفت:.

در مناطق دیگر در دولت تلاش های در جریان برای درک گسترش این ویروس توسط تست کسانی که به طور فعال در حال تجربه علائم.

Bolinas اولین شهر برای ارائه گسترده تست به ساکنان. تلاش که لگد کردن در اوایل این ماه بخشی از یک پروژه تحقیقاتی توسط مارین کانتی جامعه Bolinas و دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

و در اوایل این هفته, دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو راه اندازی یک تلاش خود را برای ارائه تشخیصی و آنتی بادی Covid-19 تست به 5,700 ساکنان که در یک بخش خاص از ماموریت منطقه سان فرانسیسکو ترین محله است.این طرح که در حال انجام است از طریق همکاری با چان زوکربرگ Biohub در نظر گرفته شده است به جمع آوری اطلاعات در مورد شیوع Covid-19 در این منطقه است.

در سراسر کشور متحده می گویند که Covid-19 تست در حال افزایش است اما هنوز هم کافی نیست تست در دسترس است. به عنوان ایالات متحده شروع به دوباره باز کردن کارشناسان پزشکی می گویند که تست نیاز به وانت با سرعت در کنار تماس با ردیابی و دیگر تلاش ها برای به سرعت منزوی کسانی که ممکن است مسری قبل از آنها می تواند گسترش ویروس به دیگران است.

لس آنجلس حساب برای تقریبا نیمی از کشورهای coronavirus موارد است. آن را تا بیش از 20,000 تایید موارد از 45,031 مجموع در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>