ملخ swarms ‘خطر بحران غذایی برای 13 میلیون اگر نه متوقف شده در حال حاضر’

سازمان ملل متحد هشدار داده است اگر ملخ swarms گسترش در سراسر شرق آفریقا هستند متوقف نشده و در حال حاضر آن را می تواند تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم و هزینه بیش از $1bn (£766.5 m).

در یک استارک هشدار به دولت های جهان سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا (WFP) گفت: از آن خواهد شد بسیار بیشتر مقرون به صرفه به منظور بالا بردن m 76 $(£59m) مورد نیاز برای جلوگیری از swarms در حال حاضر به جای برخورد با عواقب اگر آن را تبدیل به یک طاعون.

در آن گفت: تا 13 میلیون نفر امنیت غذایی می تواند بیشتر تهدید کرد اگر این آفات هستند نه پنجه imminently.

Locusts in Kenya
تصویر: ملخ در کنیا

بیابان ملخ swarms شد برای اولین بار کشف در ماه دسامبر در کنیا, سومالی و اتیوپی و رسیده اوگاندا در روز یکشنبه باعث آن دولت برای اعزام نیروهای نظامی برای کمک به با آفت کش سمپاشی.

این بدترین ملخ تهاجم کنیا دیده است در 70 سال ها و بدترین ها در سومالی و اتیوپی در 25 سال با محصولات کشاورزی نابود شده به عنوان بهره برداری از حشرات خیس در شرایط غیر منتظره ای بعد از باران های سنگین.

هوایی پاشش در نظر گرفته شده است تنها کنترل موثر.

Uganda deployed soldiers to spray pesticides on swarms of desert locusts after they arrived on Sunday
تصویر: اوگاندا اعزام سربازان به اسپری آفت کش ها در swarms از بیابان ملخ پس از آنها وارد روز یکشنبه
The infestation is posing an unprecedented threat to food security. according to the authorities.
تصویر: آلودگی گنده بی سابقه تهدید به امنیت غذایی با توجه به مقامات.

بیابان ملخ در نظر گرفته شده است خطرناک ترین در جهان است مهاجر آفت با گروهی از یک کیلومتر مربع (0.38 متر مربع مایل) قادر به مصرف معادل آن از محصولات است که می تواند خوراک 35,000 مردم برای یک سال.

بیشتر از اتیوپی

برنامه جهانی غذا است, مدیر اجرایی, David Beasley گفت: “سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد (FAO) به ما نیاز دارد m 76$برای کمک به جلوگیری از ملخ.

“هیچ چیز در حال حاضر و برنامه جهانی غذا نیاز به 15 برابر این مبلغ — بیش از $1bn – برای کمک به مردم را ویران کرد با از دست دادن محصولات کشاورزی و معیشت.

“جلوگیری از یک فاجعه در شرق آفریقا است که تا کنون سرمایه گذاری بهتر از پاسخ به عواقب آن و تاثیر بر زندگی میلیون ها نفر در سراسر منطقه است.”

Kenya is experiencing is worst locust infestation in more than 70 years
تصویر: کنیا در حال تجربه بدترین حالت آن هجوم ملخ در بیش از 70 سال

FAO تا کنون مطرح $22m (£16.8 m از m 76 $آن را به دادگاه تجدید نظر برای به راه اندازی یک مقیاس بزرگ در پاسخ به هجوم ملخ.

بیابان ملخ swarms در حال حاضر ضرب در سراسر سومالی کنیا و اتیوپی و بیشتر در حال حاضر مشاهده شده در کشورهای جیبوتی و شمال شرقی اوگاندا منطقه ای امنیت غذایی و تغذیه کار گروه هشدار داد در روز جمعه.

“به دنبال به جلو داده شده مطلوب هوا و شرایط آب و هوایی swarms انتظار می رود به افزایش در مناطق در حال حاضر آسیب دیده و همچنین گسترش به مناطق همسایه,” به روز رسانی گفت.

“نیز وجود دارد خطر که ملخ را به جنوب سودان است.”

Locusts in Kenya
تصویر: ملخ در کنیا

چند میلیون نفر در سودان جنوبی در حال حاضر رو به گرسنگی به عنوان کشور در تلاش برای خروج از یک جنگ داخلی.

فائو همچنین انتظار ملخ به پرورش و گسترش در آینده ماه به عنوان ماه مارس-آوریل شروع از باران است هوا به تشویق ملخ به نژاد دوباره و گسترش و حتی بیشتر.

این دومین هشدار این هفته پس از سازمان ملل متحد انسانی رئیس علامت Lowcock گفت: منطقه ای که در آن 13 میلیون نفر در حال حاضر در صورت شدید ناامنی غذایی نمی توانیم یکی دیگر از تکان خوردن.

سازمان ملل متحد هشدار داد: “ما نمی توانیم به سادگی یکی دیگر از شوک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>