لاکهید مارتین آرم.

یافتن ما دریک | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

پنتاگون منقبض اندازه آن هیئت سفر به سنگاپور نمایشگاه هوایی و دفاع ایالات متحده امریکا شرکت لاکهید مارتین پارسیان گفت: آن را نمی خواهد حضور به عنوان تاثیر coronavirus کاهش مشارکت در این رویداد است.

خبرگزاری دفاع الن پروردگار خواهد شد و دیگر حضور در این رویداد “با توجه به شرایط تخفیف,” سرهنگ مایک اندروز در بیانیه ای گفت.

خداوند است که پنتاگون رئیس خریدار سلاح و پنتاگون منجر نماینده در این رویداد است. دیگر رهبران پنتاگون از جمله لباس نظامی مقامات برنامه ریزی برای حضور در.

لاکهید مارتین شد اولین بار اصلی دفاع ایالات متحده امریکا شرکت به اعلام آن را نمی خواهد شرکت در نمایشگاه هوایی با توجه به کوروناویروس.

“ما مشخص شد این بود که در بهترین منافع کارکنان و هم تراز با وزارت دفاع تصمیم به کاهش حضور خود” لاکهید در بیانیه ای گفت.

این نمایشگاه هوایی هفته آینده ادامه خواهد داد اما سازمان دهندگان ممکن است به محدود کردن بازدید کننده های عمومی یک سنگاپوری گفت: در روز جمعه به عنوان سنگاپور گزارش داد سه coronavirus موارد که مقامات هنوز مربوط به عفونت های قبلی و یا سفر به چین است.

این موارد جدید را در سنگاپور ویروس شمارش به 33 با سطح هشدار مطرح شده به نارنجی دلالت این بیماری شدید است عبور می کند و به راحتی از فردی به فرد. قرمز – بالاترین سطح هشدار – نشان دهنده آن است که گسترش به طور گسترده ای.

تجارت بخشی از نمایشگاه هوایی برگزار شد هر دو سال یکبار است با توجه به شروع on Feb. 11.

کسب و کار جت تولید کنندگان بمب افکن, Textron و جنرال دینامیک ” Gulfstream بخش نیز در میان کسانی که به جیبش از نمایشگاه هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de