مستندات باید تغییر صنعت تناسب اندام برای همیشه — در اینجا چیزی است که انتظار می رود پس از همه گیر تمرینات

زمانی که هند کارآفرین Neha Motwani متوجه Google جستجو برای “تناسب اندام در نزدیکی من” در حال رشد بودند تقریبا 40% در سال در سال در کشور, او را دیدم یک فرصت کسب و کار.

“ورزشگاه و استودیو خود را ندارد یک سایت و نه توانایی کشف شود حاضر به دلیل منحصر به فرد برای بازار هند را سازماندهی بازیکنان تنها تشکیل 4 درصد از بازار — 96 درصد از بازار نابسامان و تکه تکه گفت:” CNBC توسط تماس تصویری.

کسب و کار Motwani شرکت تاسیس در سال 2014 Fitternity در حال حاضر بزرگترین بازار آنلاین برای تناسب اندام, خدمات در هند و قبل از coronavirus همه گیر آن را به حال حدود 500000 کاربران فعال ماهانه که رزرو استودیو و سالن ورزش کلاس از طریق خود برنامه.

اما زمانی که نخست وزیر هند نارندرا مودی اعلام کرد یک مستند از این کشور 1.3 میلیارد نفر در مارس 24, Fitternity تا به حال به محوری به سرعت به ارائه کلاس های آنلاین زنده ثبت تصویری جلسات و یک به یک مجازی مربیگری. این اتهامات در حدود 60% تا 70% به طور منظم در فرد هزینه به صورت آنلاین تمرینات و تنها حدود 20 درصد شیب در تعداد کاربر فعال.

روش کار ما ممکن است هرگز همان خواهد بود. Motwani فکر نمی کنم مردم خواهد شد رفتن به کلاس های حضوری مانند آنها استفاده می شود به هنگامی که مستندات ها برداشته (هند است که در حال حاضر توسعه یافته تا مه 3).

“ما در حال رفتن به دیدن ژانویه 2020 (حضور و غیاب) دوباره در ماه ژوئیه یا اوت یا سپتامبر به دلیل وجود دارد در حال رفتن به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. ما در واقع بر این باورند که تنها 25 تا 30 درصد از کاربران خواهد بود قادر به کار کردن (در بدنسازی) در هر نقطه ای از زمان. ما همچنین بر این باورند که اعضای آن خواهد شد خود را بسیار پیشگیرانه و نه ممکن است بخواهید به گام و در یک باشگاه ورزشی و یا در استودیو” Motwani گفت.

او انتظار دارد که یک وضعیت که در آن یک مربی را آموزش دهد یک تعداد انگشت شماری از مردم در فرد در حالی که به طور همزمان پخش است که تمرین به مردم وارد شده آنلاین.

یکی از مزایای تصویری از تمرینات این است که دانش آموزان می توانید ببینید که چگونه بدن خود را می چرخاند که مفید است برای فعالیت هایی مانند یوگا با توجه به مربی تام ویلسون-لئونارد. “مگر در مواردی که شما گرفته ام فیلم خود را و نگاه در آنچه شما انجام می دهند و آنچه که بدن شما در حال انجام در فضا آن را بسیار دشوار است برای ایجاد تغییرات … بلافاصله وجود دارد پاسخ آن را بسیار متفاوت به آنچه که من به طور معمول در (یک نفر) کلاس گفت:” CNBC توسط تماس تصویری. Wilson-لئونارد می آموزد با MoreYoga یک زنجیره ای از لندن, انگلستان studios است که در حال حاضر ارائه می دهد حدود 25 کلاس های آنلاین در روز است.

کسانی که کار برای شرکت های بزرگ نیز ممکن است دریافت یک پست-همه گیر تناسب اندام افزایش دهد. Fitternity دیده می شود 200 درصد افزایش در شرکت, درخواست, به عنوان کسب و کار نگاه کنید به ارائه کارکنان کار از خانه قدرت پردازش یک روند است که ایالات متحده تناسب اندام رزرو برنامه ClassPass نیز متوجه شده است.

“من امیدوار هستم که ما کارفرمای برنامه که در آن ما به کارفرمایان اجازه می دهد — مانند گوگل مانند Facebook, مانند مورگان استنلی به کمک مالی به تناسب اندام و سلامتی برای کارکنان خود را — من امیدوار هستم که بیشتر کارفرمایان اتخاذ کنند که برنامه” ClassPass مدیر عامل شرکت فریتز Lanman گفت CNBC توسط تماس تصویری.

Lanman نیز انتظار ClassPass به مخلوط آنلاین و آفلاین تمرینات هنگامی که مستندات آرام و امیدوار است که این بیماری همه گیر را فشار دولت برای ارائه معافیت های مالیاتی برای شرکت هایی که به کارکنان تناسب اندام اشتراک.

و همراه با خود بوت کمپ, آن را نیز به احتمال زیاد می تواند آسان تر به کتاب پس از تمرین ، ClassPass که در عمل در شمال امریکا و همچنین اروپا و آسیا را ادامه فشار به سلامتی با اضافه کردن زیبایی بیشتر سرو و تکنسین های برای آن برنامه پست-همه گیر. “هر کسب و کار کوچک در جهان در حال حاضر به دنبال یک شریک که کمک خواهد کرد که آنها را بصورت پول در اوردن خود را بیش از حد ظرفیت” Lanman گفت.

انگلیسی, مربی تناسب اندام جو فتیله است که تبدیل به “جهان PE معلم” از طریق محبوب ترین ها روز هفته تمرینات برای کودکان پخش خود را در “بدن مربی تلویزیون” کانال یوتیوب امید بچه ها را بیشتر ورزش زمانی که مستندات ها و سست. “من همچنین می خواهم با عشق به کار بیشتر با مدارس تا شاید من انجام برنامه های توسعه و یا گرفتن نوعی ابتکار عمل را در محل در هر مدرسه به طوری که آنها باید کمی بدن, مربی تیم سفیر ترویج کار و تسهیل جلسات گروه,” او گفت: CNBC توسط تماس تصویری.

مانند Fitternity را Motwani, فتیله همچنین پیش بینی افزایش در مردم با استفاده از آنلاین تمرینات پست-همه گیر. “شما فکر می کنم این است که رفتن به تغییر تناسب اندام صنعت خواهد بود مردم شروع به انجام کسب و کار آنلاین و شروع به افزایش است که دیجیتال ارائه شده است ؟ آنها هنوز هم در حال رفتن به خود را دارند فیزیکی محوطه اما شاید به عنوان یک طرف (پروژه) آنها نیز باید به طور مداوم ارزیابی آنها انجام می دهند به اندازه کافی در فضای دیجیتال است. چرا که در آن کودک شما می تواند رسیدن به میلیون ها نفر از مردم اگر شما حق آن را دریافت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>