مستند: خیلی زود به می گویند که اقدامات مورد بررسی قرار خواهد گرفت

این امر می تواند یک “اشتباه” به بحث در مورد چگونه دولت به پایان خواهد رسید بریتانیا coronavirus مستند تا زمانی که مسلم است این بیماری به اوج خود رسید و انگلستان و افسر ارشد پزشکی گفته است.

در دولت روزانه اخبار کنفرانس پروفسور کریس Ersin پیوست وزیر امور خارجه Dominic Raab و دولت معاون علمی و مشاور خانم آنجلا مک لین در امتناع از بحث در مورد زمانی که – یا چگونه – اقدامات سختگیرانه در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 کاسته خواهد شد.

سه نفر سابقه یک سری از سوالات در مورد چه مدت این مستند معرفی شده در 23 مارس – ادامه خواهد داد تا در محل و چه در انگلستان استراتژی خروج خواهد بود از سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اما در پیام های مکرر توسط دو دولت مشاوران آقای Raab اصرار داشت که “بیش از سوار تمرکز” برای بریتانیا به “متوقف کردن گسترش و مطمئن شوید که ما می توانیم گذشته اوج”.

DOMINIC RAAB COVID 19 PRESSER CLEAN
ساعت ‘همچنان به رهبری’ در حالی که در بیمارستان

آنها همچنین پایین پیشنهادات قبلی که اوج coronavirus عفونت در انگلستان می تواند در این آخر هفته.

زمانی که او اعلام کرد این مستند اقدامات دو هفته پیش نخست وزیر بوریس جانسون گفت که “نگاه دوباره” در محدودیت های اعمال شده پس از سه هفته و “استراحت آنها را در صورتی که شواهد نشان می دهد که ما قادر به”.

از 5 بعد از ظهر روز دوشنبه 5,373 مردم مرده بود در انگلستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در بیمارستان – افزایش 439 از روز قبل.

بیشتر از Covid-19

آقای Raab در زمان کنفرانس خبری در حالی که آقای جانسون همچنان در بیمارستان تحت نظر قرار گيرند.

نخست وزیر در بیمارستان بستری شد برای آزمون در یکشنبه شب در ادامه به نمایش “مداوم علائم” از coronavirus 10 روز پس از تست مثبت است.

آقای جانسون همچنان به رهبری دولت و کار کرده است در مقالات رسمی از بیمارستان خود را سخنگوی رسمی روز دوشنبه گفت:.

اما سخنگوی کاهش یافته است به ارائه جزئیات از هر گونه درمان آقای جانسون دریافت کرده بود و یا زمانی که او ممکن است مرخص شود.

خیابان داونینگ انتقاد روسیه “دروغ” پس از یک دولت-اجرای آژانس خبری ادعا کرد آقای جانسون به زودی قرار داده و در یک ونتیلاتور.

پیشتر در روز دوشنبه آقای Raab ریاست روزانه جلسه دولت کروناویروس “جنگ ” دولت” است که معمولا به رهبری آقای جانسون.

در نقش خود به عنوان اولین وزیر امور خارجه آقای Raab است که به طور موثر معاون نخست وزیر.

در ضمن پیشرو دولت مشاور علمی ادعا کرد یک توده آنتی بادی آزمایش برای تعیین اینکه آیا مردم قبلا عفونت و بنابراین بعید است که قرارداد آن را دوباره – این است که حداقل یک ماه دور.

استاد آقا جان بل از دانشگاه آکسفورد گفت: در جستجو بود در یک آزمایش پادتن که ثابت موثر است اما کسانی که تست شده تا کنون شکست خورده بود.

بهداشت عمومی انگلستان قبلا ادعا کرد چنین آزمایش پادتن بود که تنها چند روز به دور از مورد تایید قرار گرفتن.

دولت اعلام کرد در روز دوشنبه آن را به حال همکاری با برخی پیشرو در انگلستان بازی های ویدئویی شرکت به ویژگی های آموزش انگلیسی به ماندن در خانه در برخی از محبوب ترین بازی های.

در ضمن کسانی که در امن و اسکان به دلیل نگرانی بیش از برده داری مدرن خود را باقی می ماند تمدید سه ماه.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>