جدید خرید و فروش ماشین فرو 97 ٪ در ماه گذشته در مقایسه با آوریل 2019 با توجه به مقدماتی ارقام نشان دادن اثرات coronavirus مستند در این صنعت است.

جامعه از موتور تولید کنندگان و معامله گران (SMMT) است که با توجه به انتشار کامل ارقام بعد از آن صبح روز سه شنبه گفت: آمار اولیه نشان داد فقط 4,000 وسایل نقلیه جدید ثبت شد.

که در مقایسه با 161,000 در همان ماه در سال گذشته – یک شماره در حال حاضر افسرده به عنوان مصرف کننده اعتماد به نفس بود زدم با Brexit مهلت و آنچه در صنعت خودرو به عنوان “سردرگمی” در آینده اتومبیل های دیزلی.

Boarded up shop on high street - economy
ترس از اقتصاد رو به رکود عمیق

این SMMT است و پیش بینی 27% کاهش فروش خودرو در این سال به عنوان COVID-19 بحران می کشد تلفات خود را در درآمد و گسترده تر تقاضا با اقتصاد نوک خود را به صورت عمیق ترین رکود در یک قرن.

داده ها به صورت مارس – 20 بشقاب ماه – برجسته بدترین مارس عملکرد برای خرید و فروش ماشین در دو دهه.

این اعداد و ارقام در حالی وخیم به شوک بزرگ به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه توقیف شده اند هر چند برخی از تحویل را ساخته اند آن را از طریق.

آن شده است یک داستان مشابه برای بریتانیا تولید کنندگان ماشین با SMMT گزارش یک سقوط در کارخانه خروجی به دلیل مستند هر چند استون مارتین با نام تجاری لوکس در نظر دارد به بازگشایی آن سنت Athan تسهیلات ساخت در ولز در روز سه شنبه.

بیشتر از کسب و کار

ایان Plummer مدیر بازرگانی در خودرو معامله گر گفت: در پایان این مستند می آید باید دیده می شود به عنوان یک فرصت توسط نمایشگاه – به خصوص برای فشار به علاقه رو به رشد در بازار خودرو الکتریکی به عنوان مدل های جدید از طریق آمده است.

Helen-Ann Smith explores how different sectors may be able to start working again, while still keeping social-distancing measures
چگونه بریتانیا به عقب بر گردیم به کار می کند ؟

“با خرده فروشان مجبور به بستن درب های فیزیکی خود را forecourts آن را به عنوان جای شگفتی نیست به هر کسی که برای دیدن چقدر دراماتیک تاثیر آن را تا به حال در بازار خودرو,” او نوشت.

“برخی از برندها شده اند قادر به فروش از راه دور اما عدم قطعیت در دولت دستورالعمل یا عدم وجود زیرساخت های مورد نیاز برای کار تحویل خانه در یک راه امن محدود کرده است آن را به همه به جز تعداد انگشت شماری از خرده فروشان.

“در حالی که بازار قابل توجهی پایین ما آمار نقطه به یک بازار است که متوقف شد به جای متوقف کرده و آماده بازگشت به سلامت به سرعت هنگامی که این محدودیت برداشته شده است.

“در حالی که ترافیک به سیستم عامل های ما کاهش یافته و ما هنوز هم از دیدن حدود 945,000 بازدیدکننده داشته است در هر روز است. بیشتر چه, ما تحقیقات از بیش از 3000 مصرف کنندگان انجام شده در هفته گذشته نشان داد که تنها 2% قرار داده شده است که از خرید یک وسیله نقلیه جدید است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de