مستند نقشه راه: ب. ظ می گوید: برخی از اقدامات ممکن است کاسته از دوشنبه

بریتانیا می تواند “رفتن” با کاهش برخی از مستند اقدامات از دوشنبه بوریس جانسون حاکی از.

نخست وزیر پیشنهاد کرد یک “فاز دوم” طرح برای مقابله با کروناویروس در حال حاضر عفونت اعداد را سراغ ممکن است به اجرا در آمده است روز بعد از او می دهد به روز رسانی در این مستند در روز یکشنبه.

“ما می خواهیم اگر ما می تواند احتمالا به رفتن با برخی از این اقدامات در روز دوشنبه گفت:” نمایندگان مجلس در اولین برخورد با کار جدید رهبر آقا Keir Starmer در مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه.

Boris Johnson and Sir Keir Starmer
“چگونه بر روی زمین آن را به این؟’

“من فکر می کنم این امر می تواند یک چیز خوب است اگر مردم به حال یک ایده از آنچه در آینده روز بعد.”

او دقیقا چه یا که سخت دورى اقدامات را بهینه سازی می شود.

Ed Conway looks at different ways of interpreting death figures from coronavirus
سه راه تفسیر coronavirus آمار و ارقام مرگ و میر

انگلستان شده است در مستند هفت هفته با ثبت مرگ و میر در بیش از 29,000 ساخت این بالاترین رقم در اروپا است.

وزرا و علمی مشاوران باید تاکید کرد این کشور به تصویب اولیه اوج است و یک استراتژی جدید از “آزمون پیگیری و ردیابی” خواهد شد نورد از برای جلوگیری از بیشتر خوشه طاقت فرسا بیمه خدمات درمانی.

بیشتر از Covid-19

را انگلیسی ها را تشویق به دانلود یک برنامه است که مانیتور اگر آنها شده اند در نزدیکی یک فرد با COVID-19 علائم و گفت: به خود منزوی در یک خانواده توسط خانواده پایه و اساس.

آقای جانسون تنظیم یک هدف جدید از 200,000 آزمون در روز تا پایان مارس پس از 100,000 هدف وزیر بهداشت مت Hancock مجموعه خود را تا پایان ماه آوریل است.

اما او متهم شد که آهسته بر افزایش ظرفیت آزمون, رفتن به مستند در وهله اول و در حصول اطمینان از سلامت و مراقبت اجتماعی کارکنان کافی تامین تجهیزات حفاظتی توسط آقا Keir.

کار رهبر سخنگوی همچنین گفت: آقای جانسون “باید یک بیانیه به عوام” در مورد برنامه های زمانی که آنها رسما اعلام کرد بنابراین نمایندگان مجلس می تواند از آنها سوال.

در PMQs آقا Keir مطرح اندازه مرگ و میر است که به خوبی بیش از 20,000 برآورد دولت مشاور ارشد علمی قبلا گفته بود “نتیجه خوب”.

“است که موفقیت یا موفقیت ظاهری بنابراین می تواند نخست وزیر به ما بگویید که چگونه بر روی زمین آن را به این؟”

Electronic bilboards displays a message warning people to stay home in Sheffield as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus.
تصویر: این مستند شده است در محل به مدت هفت هفته

آقای جانسون گفت: آمار بود “هولناک” و این که “هر مرگ یک تراژدی است” اما هشدار داد: “در این مرحله من فکر نمی کنم بین المللی مقایسه و اطلاعات هنوز وجود دارد به رسم تمام این نتیجه گیری است که ما می خواهیم.”

آقا Keir ضربه به عقب با این ادعا استدلال “ندارد آب” از آنجا که دولت منتشر تعداد کل مرگ و میر در هر روز به عنوان بخشی از آن اسلاید انتشار در خیابان داونینگ اخبار کنفرانس ها.

قبلا در توییتر نخست وزیر گفت که او به رسمیت شناخته شده از “سختی” مردم رفتن را از طریق با پیوستن به مستند اصرار: “لطفا نگه داشتن رفتن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>