مستند ترک کرده است انگلیسی ها احساس آنها “هرگز امن” می گوید: رفتار کارشناس

بریتانیا مستند منجر به بسیاری از انگلیسی ها احساس آنها “هرگز امن” یک رفتار کارشناس گفته است که اخبار آسمان.

پروفسور فرانک Furedi بازنشسته استاد جامعه شناسی در دانشگاه کنت که دارای تخصص در ترس و رفتار گفت: “بدترین سناریو در حال اعمال به هر وضعیت” حتی اگر مردم زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“آن را فلج مردم و رفتار خود را که می تواند انجام بیش از آسیب خوب به دلیل آن باعث می شود ما احساس ناتوانی در مقابله با مشکلات ما مواجه با” او گفت:.

A 'culture of fear' is leaving people terrified about going to the supermarket, experts claim
تصویر: یک سوپر مارکت در چیپپنهم رنگانگلیسی در طول مستند

استاد Furedi گفت: مردم بهبود سلامت روانی از طریق ورزش و گرفتن کودکان به مدرسه در حال خنثی چگونه به معنای واقعی کلمه عمومی در حال تفسیر “در خانه بمانند. محافظت از بیمه خدمات درمانی. صرفه جویی در زندگی” شعار.

او افزود: “این ایده که راه رفتن گذشته کسی به طور تصادفی شما را بکشند, این واقعا ایده های عجیب و غریب هنگامی که ما می دانیم که شما باید در مجاورت نزدیک به کسی که برای مدتی برای این ویروس به واقع یک اثر.

“مهم ترین نمونه از این مدارس است. این نسل هدف را دارد. پدر و مادر می دانم که در قلب خود از قلب است که فرزندان خود را باید برای رفتن به عقب, اما آنها خیلی می ترسم.”

می آید بعد از استاد رابرت دینگولل یک عضو از دولت جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی گفت: دیلی تلگراف جمعیت بوده است “terrorised” به فکر هر گونه تماس با این ویروس مرگبار است.

بیشتر از Covid-19

پروفسور دینگولل همچنین ادعا کرد که دو متر اجتماعی فاصله گرفتن حکومت بود به عمد به دو برابر توسط دولت دانشمندان زیرا آنها معتقد بودند مردم درک نمی کنند که تا چه حد یک متر است و خروج افراد به دام افتاده در یک “فضای ترس و وحشت”.

او گفت: بسیاری از افرادی که گرفتن coronavirus آیا نیاز به درمان در بیمارستان, اما در سراسر کشور خاموش است دکمه سمت چپ مردم ترس از گرفتن بیش از حد نزدیک به جاگر در پارک چیدن اقلام در سوپر مارکت و شبانه روزی حمل و نقل عمومی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

A&E بازديد کاهش نزدیک به یک سوم در ماه مارس در مقایسه با یک سال پیش با بیمه خدمات درمانی اجرایی Sir Simon Stevens اصرار مردم برای جلوگیری از به دنبال درمان با توجه به ویروس ترس به عنوان آن می تواند عواقب کشنده.

آخر این هفته نخست وزیر خواهد شد و طرح برنامه های خود را برای کاهش مستند محدودیت.

خیابان داونینگ است تاکید کرد که تغییر در محدودیت خواهد بود اما سعی خواهد کرد و محور مردم برای بیرون آمدن از خانه های خود و بازگشت به کار که در آن ممکن است.

Dr Julii Brainard از دانشگاه شرق آنجلیا را در مدرسه پزشکی گفت: یک مقایسه از 30 کشور’ مستند اقدامات نشان داد که بسته شدن مدارس ورزشگاه بارها و رستوران ها شده است کلید در نگه داشتن ویروس مرگ و میر پایین است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>