مستند می تواند تا 6 ماه گذشته بریتانیا هشدار به آمریکا و اروپا و همچنین دنده تا برای تمدید محدودیت

نزدیک به ترک خیابان رجنت لندن, انگلستان در مارس 26 سال 2020 است. با توجه به آخرین روزانه ارقام در مجموع 578 نفر تا کنون کشته در سراسر انگلستان پس از آزمایش مثبت برای covid-19 coronavirus.

دیوید صخره | NurPhoto | گتی ایماژ

این مستند در انگلستان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس می تواند تا شش ماه به مقامات دولتی هشدار داد یکشنبه به آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی نیز اعلام کرد طولانی مدت محدودیت در زندگی عمومی است.

زبان در انگلستان روزانه کنفرانس مطبوعاتی در آخرین coronavirus اخبار و انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی گفت: یک مستند می تواند در برخی از فرم برای ماه می باشد.

“در طول زمان احتمالا بیش از شش ماه آینده ما باید یک تا سه هفته بررسی” جنی Harries گفت: “ما را ببینید که در آن ما در حال رفتن است.”

“ما نیاز به نگه داشتن که درب و سپس به تدریج ما قادر خواهد بود به امید تنظیم برخی از اجتماعی-فاصله اقدامات و به تدریج همه ما به حالت عادی بازگشت. بنابراین من فکر می کنم سه هفته برای نقد و بررسی دو یا سه ماه برای دیدن اینکه آیا ما واقعا له آن. اما در مورد سه تا شش ماه در حالت ایده آل و بسیاری از عدم قطعیت در که اما پس از آن به ببینید که در آن نقطه ما در واقع می تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی است.”

Harries گفت که اگر اقدامات تمدید شد و سپس آن را به می گویند که انگلستان “خواهد بود در تکمیل مستند به مدت شش ماه” اما او افزود که این نیز محتمل است که این اقدامات می تواند تمدید فراتر از آن است که شش ماه خوانده شده را علامت.

انگلستان وارد هفته دوم خود را از ملی مستند, در حالی که دیگر کشورهای اروپایی را تحمل کرده اند دیگر محدودیت به دلیل افزایش مرگ عوارض. ایتالیا و اسپانیا بدترین آمار کشورهای در ایتالیا تعداد کل موارد تایید شده در حال نزدیک شدن 100,000 (مرگ و میر, یکشنبه بود 10,779 مردم) در حالی که در اسپانیا وجود دارد که فقط بیش از 80 ، 000 مورد تأیید و 6,803 مرگ و میر.

تعداد موارد تایید شده در انگلستان افزایش یافت به 19,784 روز یکشنبه با مرگ و میر ایستاده در 1,228, از شنبه.

انگلستان است که تصور می شود چند هفته پشت ایتالیا از نظر عفونت اگر چه آن امیدوار است که مستند اقدامات می تواند در جلوگیری از گسترش شیوع و محدود کردن آمار در کشور نامعقول خدمات سلامت. استرالیایی ها در حال حاضر توصیه به ترک خانه های خود را مگر اینکه آنها نیاز به خرید مواد غذایی و یا برای ورزش یک بار در روز.

آن را تایید کرد هفته گذشته است که نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر بهداشت مت Hancock باید هر دو قرارداد ویروس; Johnson اصرار او باقی خواهد ماند مسئول هماهنگی دولت در حالی که خود منزوی در اقامتگاه رسمی در خیابان داونینگ. کشور افسر ارشد پزشکی همچنین گفت که او دچار علائم این ویروس در هفته گذشته است.

روز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید ملی اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30 قایقرانی بازگشت از اظهارات قبلی او می خواست که این کشور برای بازگشایی, برای کسب و کار با عید پاک.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده شده است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شب در نشست خبری پس از, نشان می دهد که coronavirus مرگ و میر به احتمال زیاد اوج در دو هفته.

آلمان با بیش از 62,000 مورد تأیید کرده است گفت: آن را نمی خواهد محدودیت در زندگی عمومی تا مارس 20 و ایتالیا بود که با توجه به بررسی خود را مستند اقدامات در مارس 3, گفته است, این می تواند تمدید شود تا ژوئیه 31. اسپانیا تمدید آن وضعیت اضطراری و همراه با محدودیت آوریل 11.

دولت انگلیس است که به ارسال نامه ای به بریتانیا 30 میلیون خانوار آنها هشدار در مورد وضعیت در اطراف coronavirus بدتر خواهد شد قبل از آن را بهبود می بخشد. آن را هنوز هم دیده می شود که آیا اقدامات محدود کننده تحمیل شده بر کشور موثر در به تاخیر انداختن گسترش این بیماری است.

“ما در واقع پیش بینی تعداد ما بدتر خواهد شد طی هفته آینده احتمالا دو و پس از آن ما به دنبال ببینید که آیا ما موفق شده اند به فشار است که منحنی پایین و ما شروع به دیدن یک کاهش” Harries اشاره کرد یکشنبه.

دولت و سرویس های بهداشتی می تواند افزایش از یک منبع بعید است در هفته های آینده پس از مرسدس بنز فرمول یک (F1) تیم کار کرده با پزشکان و مهندسین از لندن دانشگاه کالج لندن و بعد از آن درب بیمارستان به سرعت در مسیر ساخت یک تنفس کمک ارائه می شود که اکسیژن به ریه ها بدون نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی بی سی گزارش داد. این دستگاه می تواند کمک به نگه داشتن مردم با کروناویروس از داشتن برای رفتن به بخشهای ويژه در نتیجه کاهش فشار بر سرویس های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>