ترجمه مستندات می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با کروناویروس نقاط به عنوان دولت حرکت می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد, یک وزیر کابینه گفته است که اخبار آسمان.

صحبت با اسکای نیوز’ Sophy ریج در روز یکشنبه برنامه جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت که به عنوان COVID-19 محدودیت های آرام در سراسر کشور شیوع بیماری در جوامع خاص, شهرها و حتی مدارس می تواند “خاص اقدامات” تحمیل شده است.

با نخست وزیر با توجه به پخش کردن یک نقشه راه برای کاهش زمان مستند آقای Jenrick همچنین گفت: دولت “اولویت قوی” است که رهبران تفویض سازمان ملل توافق کردند که برای حفظ بریتانیا گسترده رویکرد به کروناویروس.

این انشعابات را بلافاصله باز با اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon اصرار خواهد همچنان به استفاده از “ماندن در خانه” پیام برای مقابله با کروناویروس بحران است.

بوریس جانسون است که به خندق عبارت و به جای آن به مردم به “اقامت هشدار و کنترل این ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند”.

preview image
Arlene پرورش: ما باید برای جلوگیری از یک دوم سنبله در NI

اما Ms ماهیان خاویاری گفت: برای اولین بار او شنیده بود که “این ساعت جدید با شعار” بود که در روزنامه گزارش و که او نمی خواهد بود تعویض “با توجه به نقطه بحرانی ما در”.

ولز اولین وزیر علامت Drakeford همچنین گفت: ماندن در خانه پیام بود “نه رفته دور” و گفت ریج که آن را “باقی مانده است بهترین راه شما می توانید محافظت از خود و دیگران”.

بیشتر از Covid-19

در سخنرانی خود به ملت آقای جانسون را به پرده پنج سطح coronavirus سیستم هشدار دهنده زمانی که او به تشریح برنامه های خود را به تدریج آرامش محدودیت و اصرار کارگران که نمی تواند انجام دهد شغل خود را از خانه به آغاز از سرگیری نقش خود را در حالی که رعایت اجتماعی-دورى قوانین.

آقای Jenrick گفت: Ridge: “در حال حاضر ما بر این باورند که کشور در چهار در مقیاس پنج با پنج بودن بیشتر در مورد ما و آرمان است که به ارمغان می آورد که به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم به سه.

“و در هر مرحله در هر یک از این نقاط عطف ما می خواهد در یک موقعیت برای باز کردن و راه اندازی مجدد بیشتر جنبه های اقتصاد و زندگی ما است.”

وی افزود: “شواهد در پشت آن نیز قادر خواهد بود به اطلاع ما چه در سطح محلی و اگر ما می بینیم وجود دارد شیوع بیماری به ویژه در محلات محلات و مدارس شهرهای سپس ما ممکن است قادر به گرفتن اقدامات خاص در آن مکان به عنوان ما به ساخت پیچیده تر و طولانی مدت پاسخ به کنترل ویروس.”

هیچ نمایشی مستند تغییرات هشدار دولت

آقای Jenrick نیز در دفاع از این تغییر در شعار گفتن خط الراس وجود دارد که نیاز به “به روز رسانی و گسترش” پیام به مردم است.

او گفت: “ما نیاز به گسترده تر پیام زیرا ما می خواهیم به آرامی و با احتیاط راه اندازی مجدد اقتصاد و کشور است.”

او در ادامه: “ما در حال رفتن به گرفتن خطرات ، من درک می کنم مردم نگران آینده اما ما می خواهم در حال حاضر به یک پیام است که مردم را تشویق به رفتن به محل کار.

“ماندن در منزل و هنوز هم بخش مهمی از این پیام اما شما خواهد بود قادر به رفتن به محل کار و به شما خواهد شد در زمان قادر به انجام برخی از فعالیت های دیگر است که شما قادر به انجام امروز.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth هشدار داد که دولت جدید “هشدار” شعار خطرات ابهام.

او افزود: “ما نیاز به وضوح مطلق از بوریس جانسون. وجود دارد هیچ جایی برای نکات دقیق وظریف در این.

“این ویروس سوء استفاده تردید این رشد در ابهام و من فکر می کنم مشکل با شعار شده است که در جریان به روزنامه ها است که مردم دنبال خواهد شد و کمی متعجب و متحیر سوال ‘به چه معنی است به ماندن هشدار? آیا دولت گفت: با که ؟

“بنابراین من امیدوارم که بوریس جانسون را پیشنهاد ما این است که شفاف وضوح امشب که به شدت مورد نیاز است.”

در ضمن ایرلند شمالی اولین وزیر Arlene پرورش گفت: هر گونه تغییر ساخته شده به این منطقه مستند اقدامات زیر را آقای جانسون اعلام خواهد شد “ظریف”.

او با اشاره به ایرلند نرخ انتقال باقی مانده است بیشتر از سایر نقاط بریتانیا که تا به حال منجر به مستند بودن قوانین تمدید برای بیشتر از سه هفته.

خانم فاستر گفت: Ridge: “از نظر ایرلند شمالی, مکان عمومی,, من فکر می کنم این مهم است که همچنان به محافظت از آنها و اطمینان حاصل کنید که ویروس شروع به گسترش دوباره در جامعه است که باعث آسیب در جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de