وام و یا کمک های مالی? رهبران اروپایی مجموعه به صورت خاموش بیش از coronavirus امداد

برلین, آلمان – مارس 23: صدراعظم آلمان آنگلا مرکل (CDU) نشسته در مجلس در تاریخ 23 آوریل سال 2020 در برلین آلمان است. آلمان هنوز در ابتدای coronavirus همه گیر خواهد شد و باید با آن زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی صدراعظم گفت.

Maja Hitij

تاپیک های زیادی در خطر است هنگامی که رهبران اروپایی میزبان چهارمین coronavirus تماس پنج شنبه به عنوان آنها به دنبال بودجه بیشتر به کاهش شوک اقتصادی از این بیماری همه گیر.

هر کشور اتحادیه اروپا موافق است که این منطقه باید بیش از 500 میلیارد یورو ($538 میلیارد دلار) بسته است که وزرای مالی را با هم در اوایل این ماه. وجود اختلافات عمیق سیاسی در مورد چگونه برای رفتن در مورد آن.

27 اعضای اتحادیه اروپا می خواهند یک “بازیابی صندوق” اما آنها هنوز به شکل از چگونه برای تامین مالی آن چگونه باید آن را و آنچه در آن باید ساخته شود.

“که در آن ما نیاز به یک مقدار زیادی از کار است که در بازیابی صندوق” اتحادیه اروپا رسمی که نمی خواهم نام برد و با توجه به ماهیت حساس از مذاکرات گفت: CNBC شنبه.

سران دولت را مجبور اولیه بحث و گفتگو در این موضوع هستند اما انتظار می رود برای رسیدن به یک نتیجه پنج شنبه, دو, دیگر مقامات اروپایی گفت: CNBC چهارشنبه.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل که صندلی بحث در میان 27 رهبران پیشنهاد کرده است که باید وجود داشته باشد یک لینک بین بازیابی صندوق و اتحادیه اروپا بعد هفت سال بودجه.

“پیشنهاد من این است که ما وظیفه کمیسیون اروپا به تجزیه و تحلیل دقیق نیاز دارد و آمده تا با یک پیشنهاد است که متناسب با این چالش مواجه هستیم” میشل گفت: در نامه ای به 27 دولت.

او اضافه کرد که باید آن را به کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا به روشن شدن ارتباط بین بازیابی صندوق و اتحادیه اروپا که “به هر صورت بود در قلب اتحادیه اروپا برای کمک به بهبود و نیاز به تنظیم شود برای مقابله با بحران کنونی و پیامدهای آن.”

عدم اطمینان و تایید حداقل برخی از پیشرفت در این مسائل فراتر از آن گفت که مذاکرات باید ادامه یابد می تواند یک نتیجه بد.

Berenberg تحلیلگران

قبل از افزایش Covid-19 عفونت در اروپا, اتحادیه اروپا بود و درگیر در بحث های بعدی آن بیش از بودجه آن را به صندوق طرح در سراسر بلوک بین 2021 و 2027. بحث این است که همیشه حساس سیاسی تبدیل شده است حتی سخت تر است با ادامه بحران بهداشتی.

برخی از کشور مشارکت ممکن است به frontloaded برای مقابله با اقتصادی انشعابات Covid-19. کلی بودجه نیز ممکن است باید بزرگتر است. هر دو سناریو روی حیله و تزویر به عنوان آنها شامل سهم بالاتر از مختلف پایتخت به اتحادیه اروپا.

واکنش بازار

“عدم اطمینان و تایید حداقل برخی از پیشرفت در این مسائل فراتر از آن گفت که مذاکرات باید ادامه یابد می تواند یک نتیجه بد. در این صورت ممکن است گسترش گسترش با وجود سنگین بانک مرکزی اروپا مداخله” تحلیلگران در Berenberg گفت: در یک یادداشت پنج شنبه.

بازده اوراق قرضه دولت برای اروپا و به اصطلاح محیطی سازمان ملل افزایش یافته است در روزهای اخیر به عنوان معامله گران باید نگرانی در مورد بدهی های شدید سطح در یک پست-همه گیر جهانی است. بازده یک رابطه معکوس با اوراق قرضه قیمت. گسترش اشاره به تفاوت در عملکرد بین کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا که می تواند برجسته چگونه ترس سرمایه گذاران تبدیل شده اند در داشتن بدهی اروپا.

“وجود مشکلات متعددی که در عین حال خطاب و تقویت فشار در حاشیه گسترش می یابد با وجود تجمع در بسیاری از خطر جهانی دارایی” تحلیلگران مورگان استنلی گفت: در یک یادداشت روز شنبه.

ضد اتحادیه اروپا تمایلات

جلسه روز پنجشنبه همچنین می تواند پیامدهای عظیم بر ضد اتحادیه اروپا تمایلات رفتن به جلو.

در پی بحران بدهی در سال 2011 بسیاری از اروپایی ها شروع به حمایت از احزاب است که به چالش کشیدن مبانی اتحادیه اروپا است. هر چند اکثر اروپایی ها هنوز هم به نفع پروژه اروپایی در حال رشد اروپا را در روحیۀ در حال حاضر منجر به تکه تکه شدن سیاسی در سراسر پارلمان ملی.

“اتحادیه اروپا و منطقه یورو در حال حاضر آسیب دیده خود را از طریق اختلاف با صدای بلند از پنج هفته است. حاوی ضد اتحادیه اروپا سیاسی واکنش شدید در بخش هایی از جنوب اروپا, اتحادیه اروپا در حال حاضر نیاز به ارسال یک سیگنال قوی تر شده اند مورد نیاز در ماه مارس” به Berenberg تحلیلگران گفت.

یک تصویر نشان می دهد یک صفحه نمایش از یک ویدئو کنفرانس بین اعضای شورای اروپا دیده می شود در کاخ الیزه در پاریس در مارس 26, 2020, به بحث در مورد هماهنگی اتحادیه اروپا در تلاش برای مقابله با شیوع COVID-19.

ایان LANGSDON

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>