زنده به روز رسانی: صدها نفر از مردم دستگیر و به پلیس و درگیری پس از کشتن جورج فلوید

تظاهرکنندگان مقابله با سرویس مخفی پلیس و پارک افسران پلیس در خارج از کاخ سفید در 30 مه سال 2020 در واشنگتن دیسی در اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که پس از فوت یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

اریک Baradat | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

صدها نفر از مردم دستگیر شدند که معترضان و پلیس در شهرهای سراسر آمریکا پس از کشته شدن جورج فلوید گزارشی در دست مینیاپولیس پلیس را برانگیخت و بیش از 100 تظاهرات و تجمعات و vigils بیش از آخر هفته با توجه به NBC News.

شهرداران از شهرستانها عمده از لس آنجلس به فیلادلفیا به آتلانتا اعمال حکومت و حداقل 12 متحده و همچنین واشنگتن فعال سرباز گارد ملی در تلاش برای حفظ صلح یک شبه اما تظاهرات در چندین شهر فرود به خشونت دوباره به عنوان تنش آب پز را بیش از.

درک چوین افسر فیلم برداری زانو در Floyd گردن دستگیر شد و به اتهام قتل عمد و غيرعمد.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

عمر خواستار اصلاحات در سراسر کشور’ فراتر از “عدالت برای جورج فلوید’

تشکر. Ilhan Omar (D-MN) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از Midtown بازار جهانی در 30 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. عمر پیوسته مینه سوتا امور خارجه بهداشت ،

استفان Maturen

10:55 p. m. و — تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. گفت: در ABC “این هفته” که ایالات متحده باید “در سراسر کشور اصلاحات” نه فقط دستگیری یک افسر پلیس به منظور ارائه عدالت برای جورج فلوید.

“ناآرامی ما شاهد در کشور ما نیست و فقط به دلیل زندگی است که گرفته شده است همچنین از آنجا که بسیاری از مردم تجربه کرده اند این” عمر گفت: ABC جورج Stephanopoulos. “بسیاری از مردم تجربه کرده اند بی عدالتی در سیستم ما است.”

روز جمعه درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس است که فیلم برداری زانو در Floyd گردن قبل از مرگ او گرفته شده بود را بازداشت. چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. چوین در میان چهار افسران درگیر در Floyd خشونت آمیز بازداشت.

پس از معترضان به نام برای دستگیری دیگر افسران “که ایستاده بود idly تماشای [فلوید را] زندگی گرفته می شود,” عمر گفت.

“ما باید در سراسر کشور اصلاحات” عمر گفت. “ما واقعا نیاز به قدم به عقب و به خود می گویند, ‘که در آن ما در واقع از اینجا بروم ؟’ و که نمی تواند فقط گرفتن عدالت برای جورج فلوید. برای این کار باید بزرگتر از آن است,” او اضافه شده است.

Pelosi تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن به متحد کردن کشور ما و نه به سوخت شعله’

10:49 p. m. و — مجلس نانسی پلوسی حمایت در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس تحریک کشتار جورج فلوید و با انتقاد از رئیس جمهور رسیدگی به وضعیت.

“وجود دارد یک محل برای اعتراض در نشانه ای از یک زانو رفتن به گردن کسی نیست ارائه مقاومت در برابر و یا حتی اگر او بودند نامتناسب پاسخ از پلیس” پلوسی گفت: در ABC “این هفته است.”

پلوسی گفت: رئیس جمهور باید عزت به دفتر و “متحد کردن کشور ما و نه به سوخت شعله.”

“خود را طعمه وقت و زمان دوباره فقط یک هدیه به او چرا که او همیشه می خواهد برای منحرف کردن توجه خود را از آنچه که باعث این واکنش شد و نه به توصیف آن را در خود عبارت” پلوسی گفت.

St. Paul شهردار خواستار پاسخگویی پلیس

مأموران اجرای قانون را موقعیت در اعتراض به مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده, مه 30 سال 2020 است. تصویر گرفته شده در 30 مه سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

10:10 p. m. و — ملوین کارتر شهردار سنت پل ایالت مینه سوتا گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که اثبات پیشرفت در پلیس اصلاحات بیشتر مفید خواهد بود برای سرکوب اعتراضات در شهر خود از کمک های اضافی از گارد ملی.

“چیزی که من فکر می کنم به ما کمک بیش از حمایت نظامی است که برخی از تضمین در سراسر کشور ما است که ما دارای یک حقوقی و قضایی است که ظرفیت و توانایی برای نگه داشتن کسی پاسخگو هنگامی که چیزی از این آشکار چیزی این نفرت انگیز چیزی در این مستند اتفاق می افتد در نظر ساده برای همه ما به دیدن” کارتر گفت.

کارتر گفت: قوانین و پلیس اتحادیه قراردادهای میان چیزهایی که نیاز به تغییر به نگه پلیس پاسخگو باشد. شهردار همچنین گفت که او می خواست برای دیدن دیگر افسران درگیر در جورج فلوید مرگ باید پاسخگو باشند, اما او نمی گویند اگر او فکر می کردند باید به اتهام قتل.

بیش از 170 کسب و کار آسیب دیده اند در این شهرستان در طول تظاهرات تا کنون. کارتر گفت که در حالی که بسیاری از معترضین وجود دارد به فشار برای تغییر فلوید پس از مرگ دیگران وجود دارد به مخرب خواهد بود.

“وجود دارد مردمی در خیابان های ما وجود دارد که برای رایت کردن ما سیاه و سفید متعلق به آرایشگاه برای رایت کردن ما خانواده متعلق به کسب و کار ما مهاجر متعلق به رستوران” کارتر گفت. “و این بسیار برای من روشن است که کسانی که مردم رانده شده توسط عشق برای جامعه ما و هیچ راهی وجود دارد شما می توانید استدلال می کنند که این اقدامات طراحی شده برای ایجاد آینده ای بهتر برای جامعه ما کاملا مخالف است.”

آتلانتا شهردار: مغلوب ساختن پیشی جستن است “فقط آن را بدتر’

یک معترض بازداشت توسط ماموران پلیس در اعتراض به مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در آتلانتا, ایالات متحده, مه 30 سال 2020 است.

شانون Stapelton | ایسنا

10:05 صبح ET — آتلانتا شهردار Keisha کف را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای دولت فدرال به گام تا اقدام نظامی علیه داعش است.

“این مثل این است که Charlottesville همه را دوباره و دوباره” کف گفته سی ان ان جیک Tapper در “وضعیت اتحادیه”. “او صحبت می کند و او را بدتر می کند.”

جمعیت جمع آوری شده در خارج از کاخ سفید جمعه و شنبه شب در اعتراض جورج فلوید مرگ است. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه بود که معترضان نقض موانع راه اندازی توسط سرویس مخفی آمریکا آنها را “شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح است.”

بعد در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کشورها “را بسیار سخت تر” و یا دولت فدرال خواهد گام و “انجام آنچه باید انجام شود” از جمله “استفاده از قدرت نامحدود نظامی ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ برنامه ای برای federalize گارد ملی در حال حاضر کاخ سفید می گوید

اعضای گارد ملی پیاده روی در این منطقه پس از اعتراض پس از یک افسر پلیس گرفتار شد اطرافیان ویدئو فشار دادن زانو خود را به گردن آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید دادند که در یک بیمارستان در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده, مه 29 سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

9:59 p. m. و — کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به خبرنگاران گفت که ایالات متحده نمی خواهد federalize گارد ملی در سراسر کشور در میان تظاهرات قتل جورج فلوید.

“ما در حال رفتن به federalize نگهبان در این زمان” اوبراین گفت. “اگر فرمانداران به آن نیاز دارید ما وجود دارد به عنوان یک ذخیره می کنیم و انجام هر آنچه که آنها نیاز به نگه داشتن کنترل از شهرستانها خود را.

“ما می خواهیم فرمانداران را به کنترل خود در شهرهای” اوبراین ادامه داد. “ما می خواهم به نگه داشتن این قانون اجرای ماده که اولویت ما,” او اضافه شده است. “اما اگر اوضاع از کنترل خارج می شود وجود دارد که می تواند مستقر شود. اما ما امیدواریم که اتفاق نمی افتد.”

شنبه شب در ایالت مینه سوتا از اعضای گارد ملی بودند شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تظاهرات بودند که از گذشته مقررات منع رفت و آمد. فرمانداران باید بسیج گارد ملی در کالیفرنیا, گرجستان, کنتاکی آمریکا, تنسی, در میان دیگران در پاسخ به شورش.

حداقل 30 کسب و کار و ساختمان های آسیب دیده در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس

5:25 p. m. و — در نشویل 28 معترضان دستگیر شدند شنبه شب پس از 10 p. m. مقررات منع رفت و آمد با توجه به نشویل اداره پلیس.

فرماندار بیل لی مجاز گارد ملی به بسیج در پاسخ به اعتراضاتی که او گفت: در زمان “خشونت غیر قانونی تبدیل شود.”

معترضان آسیب دیده و حداقل 30 کسب و کار و ساختمان های شهر از جمله نشویل دادگاه که قرار بود در آتش است. هیچ افسران مجروح شدند به گفته پلیس بخش.

هدف به طور موقت می بندد 175 فروشگاه های سراسر کشور

دامپستر روشن است در آتش روبروی یک هدف فروشگاه در اوکلند کالیفرنیا در 30 مه سال 2020 بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

جاش PETER BRADLEY

4:36 p. m. و — هدف خود را به طور موقت بسته 175 فروشگاه در سراسر کشور در میان جریان تظاهرات شرکت اعلام کرد اواخر روز شنبه.

“تمرکز ما باقی خواهد ماند و ما اعضای تیم ایمنی و کمک به جامعه ما زخم التیام یابد” این شرکت اعلام کرد.

هدف بسته 71 فروشگاه در مینه سوتا است که گریبانگیر توسط تظاهرات و شورش پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که او را بازداشت.

حداقل یک دوجین فروشگاه های بسته شده در کالیفرنیا و نیویورک. هر هدف کارکنان نهفته تعطیلی فروشگاه پرداخت خواهد شد و تا 14 روز از ساعت برنامه ریزی شده از جمله COVID-19 پرداخت حق بیمه این شرکت گفت.

کارکنان همچنین می توانید کار دیگر در نزدیکی مکان هدف که باز باقی می ماند. برخی از کسب و کار شده اند و غارت و تخریب در شهرستانها در سراسر ایالات متحده به عنوان تظاهرات خشونت تبدیل شد از جمله یک هدف فروشگاه در مینیاپولیس.

پلیس سیاتل دستگیری حداقل 27 بعد از, جمعیت, تنظیم خودرو را به آتش کشیدند

معترضان ضد شورش در خیابان ها پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز ابراز خشم و انزجار بیش از مرگ جورج فلوید در 30 مه سال 2020 در سیاتل واشنگتن است.

کارن Ducey

4:15 am ET — بیش از 20 نفر دستگیر شدند در سیاتل در روز شنبه تظاهرات سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین در بیانیه ای گفت: اوایل صبح روز یکشنبه. بهترین گفت که “چند افسر و غیر نظامی مجروح شده اند” اما به جزئیات بیشتر در مورد کسانی که صدمات.

تظاهرات در سیاتل بودند مسالمت آمیز برای بیش از دو ساعت قبل از افزایش و برخی از تظاهر کنندگان آتش به پلیس و وسایل نقلیه خصوصی با توجه به این بیانیه. شهردار جنی Durkan دستور داد مقررات منع رفت و آمد از 5 p. m. به 5 صبح در بیانیه پلیس سیاتل و گارد ملی هنوز هم در حال کار برای حذف مردم از این شهر مرکز شهر هسته.

بیش از 100 دستگیر 13 افسر پلیس مجروح در فیلادلفیا

پلیس رسیدگی به بازداشت مرد آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان درگیری با پلیس در نزدیکی تالار شهر در فیلادلفیا در 30 مه سال 2020 است. شهرستانها در سراسر کشور دیدن هزاران نفر را به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید.

Bastiaan Slabbers | NurPhoto | گتی ایماژ

2:35 p. m. و — اداره پلیس فیلادلفیا گفت: در توییتر که 13 از افسران آن مجروح شدند از جمله 7 با سوختگی شیمیایی به چهره خود را به عنوان افسران ساخته شده بیش از 100 نفر در روز شنبه در تظاهرات.

شهردار فیلادلفیا جیم کنی پیشاور شب گذشته از 8 بعد از ظهر تا 6 صبح که مقررات منع رفت و آمد در مجموعه ای به تکرار یکشنبه شب. نقض مقررات اختصاص 52 از دستگیری در حالی که یکی دیگر از 43 بودند برای غارت یا سرقت با توجه به گروه. وجود دارد یکی از بازداشت برای آزار یک افسر.

لس آنجلس تحت وضعیت اضطراری گارد ملی فعال coronavirus مراکز تست بسته

آتش سوزی یک ساختار آتش در ملرس خیابان در Fairfax منطقه در طول تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در 30 مه سال 2020 در لس آنجلس ،

دیوید McNew | گتی ایماژ

2:16 a. m. ET — فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری در لس آنجلس و تایید این شهر درخواست برای استقرار گارد ملی برای کمک به مقابله با افزایش تظاهرات.

Coronavirus مراکز تست در لس آنجلس نیز به طور موقت بسته شده و به عنوان یک نتیجه از ناآرامی. مارک ریدلی-توماس لس آنجلس سرپرست گفت: بسته شدن تست سایت بود “نگران پیامد اجتماعی تفکیک باعث استفاده بیش از حد از زور منجر به مرگ دیگری غیر مسلح آمریکایی آفریقایی تبار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin analbetroadYabancı Dizi İzlemecidiyeköy escortsmm panelmobil ödeme bozdurmaElektronik sigaraturkuaz korsan taksinulled themes