کمدین ادی بزرگ شناخته شده کمدی دو عمل کوچک و بزرگ مرده است پس از عقد قرارداد COVID-19 در بیمارستان, نماینده او تایید کرده است.

خانواده اش گفت که او گرفتار coronavirus در حالی که برای درمان نارسایی قلب و پسرش رایان McGinnis, posted on Facebook: “آن را با غم و اندوه بزرگ که مادرم و من باید اعلام کند که پدرم در گذشت و در ساعات اولیه صبح است.

“او بوده است مبتلا به نارسایی قلبی و متاسفانه در حالی که در بیمارستان قرارداد coronavirus که قلب او بود و متاسفانه به اندازه کافی قوی برای مبارزه کنند.”

Syd Little and Eddie Large. Pic: ITV/Shutterstock
تصویر: بزرگ بود و بهترین و شناخته شده برای خود را در فیلم کمدی و با همکاری سید ، عکس: ITV/شاتر

بزرگ نام واقعی ادوارد McGinnis, بهترین و شناخته شده برای خود را با همکاری سید کمی با جفت دستیابی به موفقیت بزرگ در تلویزیون در طول دهه 1970 و 80 پس از برنده شدن در نشان دادن استعداد فرصت می زند در سال 1971.

خود عامل پیتر منسفیلد تایید مرگ او در سن 78 گفت: کمدین خانواده شده بود و قادر به نشستن در اتاق با او در Southmead بیمارستان در بریستول.

“خانواده او بسیار غمگین نمی شود قادر به در همان اتاق به عنوان او را لمس کردن او در هفته گذشته به دلیل coronavirus,” او گفت:.

“آنها تنها قادر به صحبت با تلفن بود که بدیهی است که بسیار غم انگیز برای آنها. اما آنها می گویند با تشکر از شما به بیمه خدمات درمانی بود که فوق العاده در سراسر.”

بیشتر از Covid-19

آقای منسفیلد گفت: بزرگ خانواده نیز “می خواستم بگویم چگونه سپاسگزار آنها را برای اضافی 17 سال است که آنها تا به حال با ادی” پس از پیوند قلب در سال 2003. “و بزرگ با تشکر از شما برای اهدا کننده و اهدا کننده خانواده است.”

طرفداران و کمدین از جمله Matt Lucas, Jason Manford مایکل بریمور ” لنی هنری و پل خندیدن در میان کسانی که به پرداخت ادای احترام در رسانه های اجتماعی.

Little Britain star لوکاس نوشت: “ادی بزرگ (همراه با مافوق صوت اچ سید) بود و واقعا دوست داشتنی و مهربان و دلگرم کننده به من وقتی که من یک قند شکن گاز انبری در ستاره تیراندازی. خیلی غمگین به شنیدن از خود عبور.”

Manford گفت: “به هر کمدی و موزیکال نمایش من هر زمان که من آمار بریستول و همیشه در اطراف برای چت در مورد کمدی و منچستر سیتی پس از آن.”

بزرگ بود و منچستر سیتی فن و باشگاه نیز ادای احترام کرد و گفت: “هر کس در منچستر سیتی غمگین است به شنیدن این که مادام العمر شهر فن و افراد مشهور ادی بزرگ در گذشت سن 78.

“افکار ما هستند با ادی دوستان و خانواده در این زمان دشوار است.”

کارگردان ادگار رایت به اشتراک گذاشته یک حکایت در توییتر نوشته: “در دهه 80 خانواده من بودند در M5 سبقت گرفتن از یک اتومبیل با کمی & زیادی عکس برگردان ،

“من شاهد یک دشنه حتی وجود داشته و سپس از انگلیسی به دیدن ادی بزرگ خود رانندگی (با سید در تفنگ). من با عصبانیت تکان داد. My 1st, افراد مشهور رویت و هنوز هم بهترین است. RIP.”

جانی انسانهای بزرگ و سابق تولید و ترویج کوچک و بزرگ را در تئاتر نشان می دهد گفت: آسمان خبر که “هر دو سید و ادی شد شادی به کار”.

Singer Frankie Vaughan, Johnny Mans, Eddie Large and Syd Little
تصویر: دوست جانی انسانهای (دوم از چپ) با خواننده فرانکی Vaughan و بزرگ و کوچک را در یک نمایش

پرداخت ادای احترام به او گفت: “ادی عالی بود خیلی دوست استعداد باور نکردنی و فوق العاده کمدین.

“پس از تور کوچک و بزرگ نشان می دهد بیش از 35 سال دارد از موفق ترین دو عمل در انگلستان انواع تئاتر مدار.

“من را از دست ادی وحشتناکی خواهد بود و او از دست دادن بزرگ به جهان و پرمخاطب.”

در اوج کوچک و بزرگ جذب مخاطبان از میلیون ها نفر با نشان می دهد از جمله کوچک و بزرگ Tellyshow و سپس بعد از آن به سادگی کوچک و بزرگ نشان می دهد.

بزرگ منتشر زندگینامه بزرگتر از زندگی در سال 2005 و پیوست با کمی به نظر می رسد در Ant and Dec شنبه شب دور در سال 2018 و بی معنی مشهور فقط در سال گذشته است.

او در میان چندین نام مشهور که قرارداد coronavirusبا بازیگران تام هنکس و Idris Elba, شعبده باز, دینامو, شاهزاده چارلز و نخست وزیر بوریس جانسون تمام آزمایش مثبت برای این بیماری است.

در آمریکا و نوازندگان از جمله چشمه Wayne ستاره آدم شلسینگر, ستاره کشور Joe Diffie و I Love Rock ‘N’ Roll نویسنده آلن مریل فوت کرده اند در چند روز گذشته پس از ابتلا به ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im