لیندا تریپ مرکزی رقم در کلینتون استیضاح می میرد و در 70

در این 29 جولای 1998 فایل عکس لیندا تریپ مذاکرات به خبرنگاران در خارج از دادگاه فدرال 29 جولای سال 1998 در واشنگتن, DC, زیر هشتمین روز از شهادت قبل از هیئت منصفه بررسی Monica Lewinsky امر است. تریپ را ضبط مکالمات با Lewinsky باعث جنسی-و-دروغ پروب فارسی جمهور آمریکا بیل کلینتون.

ویلیام Philpott | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

لیندا تریپ سابق کاخ سفید کارمند شد که یکی از چهره های کلیدی در استیضاح از رئیس جمهور بیل کلینتون درگذشت, در سن 70.

تریپ بود که در مبارزه با سرطان درگذشت روز شنبه با توجه به سابق خود را وکیل یوسف Murtha. گزارش تریپ وضعیت ظاهر پیش از آن در روز بعد از پدر آلیسون سفر فولی نوشت: در مورد مادرش که به شدت بیمار و در حال حاضر حذف Facebook post.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

‘هیچ بهبود معجزه آسا’: برخی از ICU پزشکان می گویند هیدروکسی کلروکین نیست کمک به بیماران بدحال

‘قلبی تماس’ به 911 در شهر نیویورک موج, و آنها ممکن است واقعا بیشتر موارد COVID

دایان Spreadbury دوست نزدیک تریپ گفت: ان بی سی نیوز که آن را از دست دادن بزرگ و تریپ بود “فوق العاده ، تریپ رسمی علت مرگ ناشناخته است اما Spreadbury گفت NBC News نبود coronavirus مرتبط است.

تریپ مخفیانه ضبط شده او در تماس با آن-کاخ سفید کارآموز Monica Lewinsky نوار که هموار راه را برای کلینتون در سال 1998 استیضاح برای انسداد عدالت و دروغ در مورد رابطه جنسی با Lewinsky.

Lewinsky ارائه شده از آرزوهای خوب برای تریپ روز چهارشنبه پس از دیدن گزارش می دهد که تریپ بد بود.

“بدون توجه به گذشته بر شنوایی که لیندا تریپ بسیار به طور جدی بیمار, من امیدوارم که برای بازیابی” Lewinsky نوشت. “من نمی توانم تصور کنید که چگونه مشکل این است که برای خانواده اش است.”

تریپ صحبت علنی در مورد نقش خود در انتخابات ریاست جمهوری رسوایی در طول یک ملی Whistleblower روز رویداد در کاپیتول هیل در سال 2018 است. سابق مدنی در دفاع از اقدامات او و گفت که تصمیم گیری او از یک وظیفه به قدرت پاسخگو باشد.

“و در عین حال آن را به حال چیزی برای انجام با سیاست سخت است که برای هر کسی که به درک اگر آنها به یاد داشته باشید داستان چند سال پیش” تریپ گفت. “آنچه در آن بود در مورد افشای دروغ و انسداد عدالت است.”

تریپ جان سالم به در توسط شوهرش, دیتر Rausch و دو فرزند او.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>