مثل راه رفتن tightrope’: برخی از کشورهای اروپایی شروع به بلند coronavirus مستند اقدامات

دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen آدرس یک کنفرانس مطبوعاتی در رمان coronavirus COVID-19 در وزارت امور خارجه در کپنهاگ دانمارک, در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

فیلیپ DAVALI | Ritzau Scanpix | خبرگزاری گتی ایماژ

برخی از کشورهای اروپایی با احتیاط اعلام کرد قصد دارد برای بلند کردن coronavirus مستند اقدامات طی روزهای آینده به دنبال هموار کردن راه برای بازگشت به زندگی عادی پس از یک ماه از محدودیت های شدید.

که به رسمیت شناخته شده در اروپا به عنوان کانون شیوع جهانی در اوایل ماه مارس با اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان همه در حال حاضر گزارش بیش از 100 ، 000 مورد از این ویروس است.

برخی از کشورهای کوچکتر در منطقه گزارش داده اند که کاهش تعداد عفونت های جدید و مرگ و میر در روزهای اخیر.

آن را به طور آزمایشی افزایش امید ممکن است استراتژی خروج به این بیماری همه گیر. اتریش جمهوری چک, دانمارک و نروژ در حال حاضر تمام اعلام کرد قصد دارد به آرامی استراحت ملی مستندات در اواخر این ماه.

ادامه بحران بهداشت عمومی به معنای کشور در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل اقدامات سخت گیرانه در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم.

محدودیت هایی که رویداد در محدوده زمانی از تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله و ممنوعیت تجمعات عمومی آورده بودند و سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

از روز شنبه بیش از 1.4 میلیون COVID-19 عفونت گزارش شده بود در سراسر جهان با 82,145 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

هفته عید پاک ‘سرنوشت ساز خواهد بود یک’

اتریش گذاشته طرح به ظهور از مستند در اوایل این هفته پیشنهاد برای دوباره باز کردن بعضی از مغازه ها از تاریخ 14 آوریل.

“ما واکنش سریع تر و محدود تر در کشورهای دیگر و در نتیجه می تواند به جلوگیری از بدترین. اما این سریع و محدود کننده واکنش در حال حاضر نیز به ما می دهد این امکان را به بیرون آمدن از این بحران با سرعت بیشتری” صدراعظم Sebastian Kurz روز دوشنبه گفت:.

“عید پاک در هفته سرنوشت ساز خواهد بود یکی برای ما” Kurz هشدار داد.

یک Lieferando تحویل فرد سوار دوچرخه در مارس 07, 2020 در وین, اتریش. با توجه به تعداد کم از عفونت های جدید دولت اتریش اعلام کرد کاهش تدریجی از اقدامات برای مبارزه با گسترش این کوروناویروس (COVID-19) شروع مارس 14. آغاز و تا روز دوشنبه مغازه های کوچک خواهد بود و مجاز به بازگشایی و تمام کسب و کار ممکن است 1.

توماس Kronsteiner | گتی ایماژ

اتریش صدراعظم جهان جوانترین رئیس دولت در 33 سال گفت: این طرح برای تمام مغازه ها به دنبال کت و شلوار و کفش از آوریل 1.

اما تنها یک خریدار در هر 20 متر مربع از خرید فضای مجاز خواهد بود و همه خریداران را ملزم به پوشیدن ماسک صورت در سوپر مارکت ها و داروخانه ها بیش از 400 متر مربع در اندازه.

Kurz گفت: رستوران ها و هتل ها نمی خواهد دوباره باز تا اواسط ماه آینده در اولین و رویدادهای عمومی اجازه داده نمی شود حداقل تا اواخر ماه ژوئن.

به تاریخ کشور اتریش به گزارش 12,639 موارد از coronavirus با 243 مرگ و میر.

یکی محتاط گام در یک زمان’

در دانمارک, مراقبت, مراکز و مدارس برای بازگشایی از 15 آوریل اجازه می دهد پدر و مادر برای بازگشت به یک روز کاری عادی. تمام محدودیت های باقی مانده از جمله ممنوعیت از تجمع بیش از 10 نفر را در محل اقامت برای چهار هفته است.

“این احتمالا کمی مانند راه رفتن tightrope” نخست وزیر Mette Frederiksen گفت: رسانه های توجیهی در اوایل این هفته. “اگر ما هنوز ایستاده در امتداد راه ما را می گیرند و اگر ما بیش از حد سریع آن می تواند به اشتباه. بنابراین ما باید یک محتاط گام در یک زمان.”

یک عکس هوایی از معروف Nyhavn منطقه توریستی با خیابان های خالی در طول coronavirus احتیاطی در کپنهاگ دانمارک, در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

Rasmus Degnbol | Anadolu Agency via Getty Images

نوردیک کشور دیده می شود coronavirus موارد و مرگ و میر ایجاد ثبات در روزهای اخیر اما نخست وزیر هشدار داد تدریجی بازگشایی خواهد تنها ادامه اگر شهروندان گیر به دولت دستورالعمل.

دانمارک گزارش شده بیش از 5000 COVID-19 عفونت با 203 مرگ و میر.

برخی از مستند اقدامات باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی’

نروژ همچنین اعلام کرد قصد دارد به تدریج آرامش coronavirus محدودیت مهد کودک در حال حاضر برنامه ریزی برای بازگشایی بین 20 آوریل و مارس 27. مدارس از کلاس اول به کلاس چهارم باز خواهد شد و از مارس 27.

“ما با هم گرفته اند کنترل ویروس, بنابراین ما می تواند باز کردن جامعه کوچک” نخست وزیر Erna Solberg گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

این کشور که در حال حاضر دارای محدودیت در محل تا مارس 13, بسته مهد کودک و مدارس و همزمان با ورود اتباع خارجی که زندگی نمی کنند و یا کار در نروژ است.

Solberg هشدار داد که در حالی که اقدامات می توان به آرامی بازگشایی, کار از خانه ادامه خواهد داد و نروژی ها باید به اقدامات طراحی شده برای محدود کردن گسترش ویروس “برای یک مدت زمان طولانی است.”

نروژ تا به حال فقط بیش از 6000 مورد از coronavirus با 89 مرگ و میر در سراسر کشور.

نروژ نخست وزیر Erna Solberg می دهد یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلو نروژ در مارس 16, 2020, که در آن کودکان می پرسد سوال در مورد رمان coronavirus.

LISE ASERUD | NTB Scanpix | خبرگزاری گتی ایماژ

در جمهوری چک دولت گفت: برخی از مغازه ها را دوباره باز از دوشنبه با قوانین به آرامش در فعالیت های ورزشی که اصلا شامل جماعت مردم — مانند دویدن و دوچرخه سواری.

این یکی از اولین کشورهای اروپایی برای تحمیل مستند اقدامات در اوایل ماه مارس اعلام اقدامات سختگیرانه برای محدود کردن زندگی روزانه و حتی قبل از اینکه تعدادی از عفونت های سراسر کشور پیشی گرفته 200.

“ما به وضوح گفت: در حال حاضر که ما قادر به نسبتا خوبی مدیریت بیماری همه گیر در اینجا آن است که این بیماری همه گیر مدیریت ما” وزیر بهداشت آدم Vojtech گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این هفته.

“ما در حال مواجه عظیم افزایش در تعداد بیماران شناسایی شده و یا در بیمارستان بستری,” او اضافه شده است. همانطور که از چهارشنبه از جمهوری چک گزارش داد بیش از 5000 نفر قرارداد COVID-19 با 88 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>