لوئیس همیلتون با یک زانو به عنوان F1 گرداند اما برخی از رانندگان را انتخاب کنید برای پیوستن به او

لوئیس همیلتون و بسیاری از فرمول یک را به 20 رانندگان در زمان زانو در شبکه قبل از شروع فصل باز اتریشی جایزه بزرگ اگر چه شش تصمیم به پیوستن به در.

این ورزش را تنها سیاه, راننده, است که بارها و بارها صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی و برای تنوع بیشتر عینک سیاه و سفید تی شرت با “Black Lives Matter” و “پایان نژادپرستی” در پشت.

همیلتون – که به پایان رسید تا چهارم در این مسابقه پس از پنالتی – به نظر می رسد تنها راننده با BLM پیام در جلوی پیراهن خود را به عنوان آنها را جمع آوری قبل از سرود ملی در Red Bull Ring.

Lewis Hamilton is joined by other F1 drivers in taking a knee on the grid
تصویر: لوئیس همیلتون پیوست توسط سایر رانندگان F1 در نظر گرفتن زانو در شبکه

دیگران همه به تن پیراهن تحمل پیام “پایان نژاد پرستی”.

زانو اعتراض محبوبیت توسط San Francisco 49ers کارفرمایی khezri در سال 2016.

آن را به دست آورده حرکت پس از قتل جورج فلویدیک مرد سیاه و سفید پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به دنبال برجسته سیستمیک و از ادامه بی عدالتی در مواجهه با مردم سیاه و سفید در ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

بیشتر از Black Lives Matter

تاسیس در پاسخ به تبرئه مردی که به کشته شدن نوجوان Trayvon مارتین در سال 2013 خود را اعلام کرد ماموریت این است که به “از بین بردن سفید برتری و ساخت قدرت محلی را به دخالت در خشونت های وارده در جوامع توسط دولت و اوباش”.

تصاویر تلویزیون نشان داد که 14 رانندگان که به زانو با شش پشت سر آنها ایستاده و از جمله ردبول حداکثر Verstappen و فراری چارلز لکلرک.

A total of six drivers chose not to take a knee during the anthem
تصویر: در مجموع از شش رانندگان انتخاب را به زانو در طول سرود

هر دو در حال حاضر توضیح داد مواضع خود را در رسانه های اجتماعی.

“من باور دارم که آنچه مهم حقایق هستند و رفتارهای ما در زندگی روزمره به جای رسمی حرکات است که می تواند دیده می شود به عنوان بحث برانگیز در برخی از کشورها” لکلرک گفت: در توییتر.

“من نمی خواهد را به زانو اما این به این معنا نیست که من کمتر مرتکب بیش از دیگران در مبارزه با نژادپرستی است.”

Verstappen بود که مجبور به بازنشستگی از مسابقه با توجه به مشکلات فنی اصرار او همچنین متعهد به برابری و مبارزه با نژاد پرستی.

“اما من معتقدم هر کس حق دارد به بیان خودش همیشه در یک زمان و در یک راه است که آنها را مناسب. من نمی خواهد را به زانو امروز اما احترام و حمایت از این انتخاب شخصی هر راننده می سازد” هلندی 22 ساله گفت.

Kimi Raikkonen, Carlos Sainz, Daniil Kvyat و آنتونیو Giovinazzi شد رانندگان دیگر ایستاده باقی می ماند.

Sky Sports News presenter Mike Wedderburn sought to explain to viewers why saying 'white lives matter' is considered offensive.
این است که چرا “سفید زندگی از ماده” توهین آمیز است

جایزه بزرگ رانندگان انجمن که شامل تمام 20 رانندگان گفت: رانندگان خواهد بود به بیان حمایت خود را در راه خود را قبل از مسابقه.

صحبت کردن پیش از مسابقههمیلتون گفت: “ما صحبت کرد کمی در رانندگان جلسه بله جالب است.

“من نمی دانم آنچه که ما را ببینید… به طور بالقوه مردم خواهد پرداخت و احترام خود را در راه خود را.

“من فقط توضیح داده که سکوت است و همدست و هنوز هم وجود دارد سکوت در برخی موارد.

“پس از من تشکر کرد کسانی که گفته اند چیزی در خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی – چرا که آنها صدای زیادی – و تشویق دیگران است که نه به چیزی می گویند.”

یک کلیپ از رانندگان ارسال شده توسط رسمی فرمول یک حساب توییتر با کلمات: “پایان نژاد پرستی. یک علت. یک تعهد است. به عنوان افراد ما را انتخاب کنید راه خود ما را حمایت شود. به عنوان یک گروه از رانندگان و گسترده تر F1 خانواده ما متحد در آن هدف است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>