‘اجازه رفتن’: دولت گام تا Brexit آماده سازی با جزئیات بیشتر در سفر و مهاجرت

دولت است به مجموعه ای از انگلستان مهاجرت در آینده و مرز سیاست امروز آن را به عنوان هدف برای آماده سازی این کشور برای پایان Brexit دوره گذار است.

دبیر خانه Priti پاتل خواهد گفت این کشور قادر خواهد بود به “خوش آمدید بهترین و درخشان ترین استعداد جهانی” را به عنوان او منتشر 130 صفحه سند جزئیات چگونه نقاط جدید مبتنی بر سیستم مهاجرت را به کار گیرند.

اعلام شده است انتظار می رود عبارتند از: ویزا برای خارجی بهداشت حرفه ای اما کار می گوید طرح شده اند “عجله” و می تواند باعث “مشکلات عمده” برای بیمه خدمات درمانی و مراقبت های بخش.

Michael Gove and Boris Johnson in front of the Take Back Control slogan
تصویر: مایکل گوو می گوید در سال آینده خواهد بود یک شروع جدید’. فایل عکس

سیاست های جدید خواهد اثر را از 1 ژانویه تا سال 2021 زمانی که بریتانیا از اتحادیه اروپا و اتحادیه گمرکی و بازار واحد.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove راه اندازی یک کمپین اطلاعات برای گفتن افراد و کسب و کار چگونه به آماده شدن برای تغییرات.

یک وب سایت جدید را با استفاده از “بررسی تغییر به” strapline را و ارائه پرسشنامه ابزار برای شناسایی مراحل خاص را.

Land in Kent for a new 'border control centre'
دولت اعلام £705m برای ایمن سازی مرزهای انگلستان

انگلستان اتباع قصد سفر به اروپا در سال آینده خواهد بود توصیه به خرید بیمه مسافرتی جامع و بررسی خود را با ارائه دهنده تلفن همراه مورد اضافی داده های رومینگ به اتهام.

بیشتر از Brexit

کسانی که مایل به سفر با حیوانات خانگی نیز توصیه می شود به دنبال مدارک مورد نیاز از یک دامپزشک حداقل چهار ماه قبل از سفر به اتحادیه اروپا.

در بیانیه آقای گوو گفت: “در پایان این سال ما در حال خروج از بازار واحد و اتحادیه گمرکی صرف نظر از نوع ما رسیدن به توافق با اتحادیه اروپا است. این خواهد آورد تغییرات و فرصت های قابل توجهی که برای همه ما نیاز به آماده شدن.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“در حالی که ما در حال حاضر ساخته شده است پیشرفت های بزرگ در حال آماده شدن برای این لحظه وجود دارد اقداماتی است که کسب و کار و شهروندان باید در حال حاضر به اطمینان حاصل شود ما آماده به آمار زمین در حال اجرا به عنوان یک به طور کامل مستقل بریتانیا.

“این یک شروع جدید برای هر کس در انگلستان – بریتانیا و اروپا شهروندان به طور یکسان – پس بیایید رفتن.”

این کمپین را با استفاده از تلویزیون و رادیو و تبلیغات آنلاین و همچنین ارسال اطلاعات از طریق پیام متنی.

Brexit: ساعت تماس برای دلربایی در ایران

اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات آقا اد دیوی گفت: “کسب و کار مناسب در سراسر بریتانیا تلاش کرده اند برای زنده ماندن از لحاظ مالی در طول چند ماه گذشته به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است.

“این واقعیت که دولت در حال حاضر در تلاش برای وادار کردن آنها به دنده بالا و آماده برای پایان دوره گذار را پر کنید و آنها را با مطلق وحشت است.”

گروه های کسب و کار هشدار داده اند بسیاری از شرکت ها نخواهد بود و آماده برای پیاده سازی تغییرات تا پایان سال است.

Ground markings are seen at the mock border of the United Kingdom and the European Union during the reopening of the 'Mini-Europe' theme park of small-scale models of European capitals and their landmarks, in Brussels on May 20, 2020
تصویر: بریتانیا برگ اتحادیه اروپا اتحادیه گمرکی و تنها بازار در سال آینده

جاناتان Geldart مدیر کل از موسسه مدیران و گفت: “با خیلی در جریان بسیاری از مدیران احساس می کنید که در حال آماده شدن برای مبارزه با تروریسم در اروپا مناسب است مانند تلاش برای ضربه به یک هدف در حال حرکت. پریدن بلافاصله به هر چه می آید بعدی خواهد بود یک کابوس برای بسیاری از کسب و کار.

“تعهد به نوعی متقابل توقف تدریجی از تغییرات هنگامی که روشن است این است که یک درخواست از اعضای ما و مزایای قابل توجه خواهد بود.

“در زمانی که دولت به درستی زور زدن هر تار و پود برای کمک به شرکت های مقابله با اختلال گسترده آن خواهد بود معکوس به دنبال به حداقل رساندن آن در پایان سال”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>