لستر شهردار: محلی مستند ‘ضروری’ اگر دولت تا به حال ارائه داده

لستر شهردار این کشور دولت تنها به تازگی ارائه داده است که او ادعا می کند می تواند مانع این شهر مستند “همیشه که لازم است”.

آقا پیتر Don گفت: آسمان, اخبار,’ کی Burley @ صبحانه نشان می دهد که او احساس “عصبانی و نا امید”.

دولت تنظیم شده است به بررسی اضافه شده محدودیت های اعمال شده در لستر – که شاهد برگزاری کامل محلی coronavirus مستند – بعد در روز پنج شنبه.

Leicester has gone into a localised lockdown due to an spike in coronavirus cases
تصویر: لستر وارد موضعی مستند با توجه به افزایش موارد coronavirus

مغازه ها و مدارس در لستر شده اند مجبور به بستن دوباره در حالی که بازگشایی بارها و رستوران ها برگزار نشد در این شهرستان در خط با بقیه انگلستان در اوایل این ماه.

آقا پیتر گفت که او انتظار ندارد برای اطلاع از نتایج از دولت نقد کنید تا زمانی که آن را علنا اعلام کرد.

“از آن خواهد شد یک تصمیم سیاسی است که ما را از همان راه آن است که یک تصمیم سیاسی است که ما به ارمغان آورده به مستند” گفت: این کار سیاستمدار.

“من بسیار عصبانی و نا امید چون ما در حال حاضر به خوبی به مستند شروع به گرفتن برخی از اطلاعات از دولت است که در واقع نشان می دهد که در آن ویروس است و در کجا نیست در این شهر.

بیشتر از Covid-19

“ما درخواست شده برای این هفته است.”

او گفت: این اطلاعات نشان می دهد که عفونت عمدتا “شاید در برخی از 10 درصد از محلات این شهر و باقی مانده 90% بسیار تا حد زیادی عاری از آن,” او اضافه شده است.

“اگر ما تا به حال این قبل از ما می تواند با استفاده از آن به مداخله – به عنوان بلکبرن و جاهای دیگر در حال استفاده از آن به مداخله در حال حاضر با کسانی که در محلات برای جلوگیری از قفل شدن همیشه لازم است.”

آقا پیتر گفت: 10 درصد از لستر را در محلات که در آن COVID-19 عفونت ها بالا بوده و با یک “بسیار عصبانی و بسیار نا امید 90 درصد”.

شده اند وجود دارد ادعا می کند که لباس های کارخانه ها در لستر بسیاری از آنها عرضه عمده و خرده فروشان آنلاین به خطر انداخته كردن COVID-19 عدم پیاده سازی اضافی بهداشتی یا اجتماعی فاصله اقدامات در طول بیماری همه گیر.

همچنین وجود داشته است مبنی بر اینکه برخی از کارخانه ها گفت: کارکنان برای ادامه برای رفتن به محل کار با وجود اینکه بیمار است.

علاوه بر این متخصص National Crime Agency افسران و Leicestershire پلیس تعداد بازدید از کسب و کار به تازگی به بررسی اتهام برده داری مدرن و قاچاق انسان است.

اما آقا پیتر گفت که اخبار آسمان وجود دارد “هیچ مدرکی” برای نشان دادن coronavirus بود منتقل می شود و در لباس و کارخانجات.

“وجود دارد هیچ چیز در این داده ها نشان می دهد که این انتقال در محل کار,” او گفت:.

“مسائل وجود دارد و با کسانی که در مکان های خاص از کار, اما آنها کاملا جداگانه به این و آنهایی که نیاز به پنجه و نیاز به پنجه برای برخی از چهار یا پنج سال در حالی که ما شده ایم از دولت درخواست را به این موضوع جدی است.”

آقا پیتر گفت: اطلاعات با اشاره به نرخ بالاتر از COVID-19 عفونت در لستر در “مناطق داخلی شهر تراس مسکن با تراکم جمعیت”.

اما او نشان داد و حتی در کشور همسایه وجود دارد “مسائل متفاوت” اضافه کرد: “در برخی از خیابان های بدون موضوع, در همه, در خیابان های دیگر در این نزدیکی هست شما یک موضوع مهم.

“ما نیاز به دانستن که در آن زمان بنابراین ما می تواند دخالت کند با دقت اشاره کردن به مطمئن شوید که ما در برخورد با این مسائل در حالی که ما هنوز هم می تواند به جای این پتو سیاسی-led مستند بیش از کل شهرستان ما است.”

آقا پیتر سابق MP مواجه شده است و تماس, برای استعفا به عنوان شهردار بیش از بازدیدکننده داشته است او را به شریک زندگی خود را در خانه در طول مستند.

او گفت: آسمان, اخبار او “به اشتباه قضاوت” بازدیدکننده داشته است قابل قبول بودند.

“پس از چند هفته به غیر من به کمک کسی بود که به شدت به شدت مضطرب و رفت و برای یک دوره محدود از زمان و سمت چپ” او گفت:.

“بله البته که نباید شکسته قوانین در این راه است.”

در اوایل این هفته وزیر بهداشت مت Hancock گفت: مجلس عوام که تعدادی از coronavirus موارد در لستر شد “هنوز هم به خوبی بالا” بقیه از انگلستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>