لستر مستند به بررسی شود اما پرونده هنوز به خوبی بالاتر از بقیه از انگلستان

تعداد coronavirus موارد در لستر است “هنوز هم به خوبی بالا” بقیه بریتانیا پیش از این هفته نقد و بررسی از این شهر محلی مستند, وزیر بهداشت مت Hancock گفته است.

میدلندز شهرستان شده است موضوع را به بریتانیا برای اولین بار کامل محلی مستند به عنوان بخشی از دولت “whack-a-mole” استراتژی برای مقابله با محلی شعله ور شدن یو پی اس در COVID-19 عفونت.

مغازه ها و مدارس شد و مجبور به بستن دوبارهدر حالی که بازگشایی بارها و رستوران ها برگزار نشد در لستر در خط با بقیه انگلستان در اوایل این ماه.

Leicester remains in local lockdown
تصویر: تعداد COVID-19 موارد در Leicesters است که هنوز هم به خوبی بالا بقیه کشور

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: مجلس عوام در روز سه شنبه که محدودیت های محلی در این شهرستان خواهد بود بعد بررسی شده در این هفته.

“وجود دارد یک روند برای اینکه تغییرات را می توان در لستر گفت:” نمایندگان مجلس است.

“این روند است که ما در روز 14 از داده ها – این است که امروز 14 روز پس از این اقدامات معرفی شدند.

“ما نگاه کنید که در روز پنج شنبه این هفته و اعلام عمومی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است منطقی در مورد اینکه آیا و اگر هر گونه تغییرات می توان به این وضعیت در لستر.

بیشتر از Covid-19

“خوشبختانه تعداد اند پایین آمدن در لستر و ما قرار داده اند که در تست فوق العاده.

“اما تعداد موارد مثبت در لستر است که هنوز هم بالاتر از سایر نقاط کشور است.

“من نمی خواهد قبل از قضاوت در مورد تصمیم گیری است که ما را در روز پنج شنبه و ما را به حساب تمام داده ها.

“ما نمی خواهد مجموعه ای خاص و آستانه عوض ما به همه داده ها در دو سطح و میزان تغییر و تصمیم مناسب در مشورت با مقامات محلی.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای Hancock ساخته شده و از نظر او مجموعه ای از طرح دولت به پوشیدن پوشش صورت اجباری در مغازه ها و سوپر مارکت ها در انگلستان از 24 جولای.

به وزیر بهداشت توضیح داده شده به نمایندگان مجلس چگونه فروش دستیاران تحویلدار و ماموران امنیتی “رنج می برد نامتناسب” در طول coronavirus بحران است.

“مرگ نرخ فروش و خرده فروشی دستیاران 75% بالاتر در میان مردان و 60 درصد بالاتر در میان زنان نسبت به جمعیت عمومی” او گفت:.

آقای Hancock همچنین ارائه به روز رسانی در دولت تست و ردیابی طرح که در حال حاضر دیده می شود 144,000 مردم خواست برای منزوی کردن خود پس از مطلع شدن از آنها در معرض خطر عفونت است.

روز دوشنبه پروفسور جاناتان ون-Tam – یکی از انگلستان معاون پزشکی افسران – گفت که اطلاعات منتشر شده در روز شنبه نشان داد لستر “واقعا کاملا پرت” در مقایسه با هر جای دیگری در کشور است.

“این وضعیت بهبود یافته است اما به آن نیاز دارد برای رفتن بیشتر” پروفسور ون-Tam بی بی سی گفت.

وی تاکید کرد هر گونه تصمیم گیری برای بلند کردن شهر مستند “نمی تواند با عجله”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>