لستر COVID-19 موارد تحت بررسی در میان ترس از محلی مستند

لستر شهردار و مقامات دولتی دیدار خواهد کرد به بحث در مورد کوروناویروس تست اطلاعات صبح امروز در میان پیشنهادات یک مستند می تواند اعمال شده در این شهرستان است.

شهردار آقا پیتر Don و شورا مدیر بهداشت عمومی ایوان براون خواهد بود که در این جلسه به بررسی داده ها در پشت یک محلی افزایش COVID-19 موارد در هفته های اخیر.

آقا پیتر گفت: شورا تنها با ارائه دقیق تست اطلاعات برای اولین بار روز پنج شنبه – یک هفته پس از وزیر بهداشت مت, Hancock, اعلام کرد, وجود دارد, محلی شیوع در شهر.

از آن به عنوان محدودیت ها کاسته شود در جای دیگر در انگلستان با پارک ها و مغازه ها با هوای ورودی قادر به بازگشایی در اسکاتلند و مدارس در ولز استقبال بیشتر دانش آموزان است.

با توجه به خدمات درمان عمومی انگلیس اطلاعات تقریبا 3000 coronavirus موارد تایید شده اند در لستر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

از این 866 موارد گزارش شده در دو هفته گذشته.

افزایش موارد مرتبط با گزارش است که لستر ساخته شده می تواند موضوع را به بریتانیا برای اولین بار از محلی مستند بالقوه حرکت دبیر خانه Priti پاتل به نظر می رسد برای تایید بیش از آخر هفته.

بیشتر از Covid-19

وقتی پرسیده شد که در بی بی سی یکی از Andrew Marr نشان می دهد که آیا این شهر از رفتن به محدودیت های جدید اعمال شده خانم پاتل گفت: “خوب است که درست است.

“ما شاهد شعله ور شدن یو پی اس در سراسر کشور در هفته های اخیر فقط در سه یا چهار هفته به طور خاص است.”

BOUNEMOUTH,ENGLAND - JUNE 24: Members of the public enjoy the sunshine on Bournemouth Beach on June 24,2020 in Bournemouth,England.The UK is experiencing a summer heatwave, with temperatures in many parts of the country expected to rise above 30C and weather warnings in place for thunderstorms at the end of the week. (Photo by Chris Gorman/Getty Images)
نتانیاهو در برابر مصرف مستند ‘آزادی’

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) گفت: لستر منطقه ای بود از نگرانی و خواست ساکنان به هوشیار در برابر ویروس.

آن را متوقف کوتاه گفت: محلی و مستند بود به احتمال زیاد اما ساندی تایمز گزارش داد که وزیر بهداشت شده بود بررسی جنبه های حقوقی از خاموش شدن پس از یک افزایش در موارد.

آقا پیتر بعد از اصرار بیشتر تست داده ها مورد نیاز بود قبل از تصمیم گیری که آیا برای پیاده سازی محلی و مستند در لستر.

او استدلال کرد که اطلاعات “کلید برای تعیین آنچه مداخله مورد نیاز است” برای پاسخ به افزایش اخیر در COVID-19 موارد است.

“اگر آن تصمیم گرفت که یک محلی مستند مورد نیاز است شورای شهر در حال حاضر هیچ قدرت برای اجرای این کار وجود دارد که نیاز به بحث گسترده ای در سراسر منطقه را قفل شده از جمله این که آیا این فراتر از مرز شهرستان,” او گفت:.

دولت سابق افسر ارشد علمی آقا علامت Walport گفت: آسمان, اخبار, از آن خواهد بود لازم را برای “سرکوب” به عنوان خوشه ها شروع به ظهور.

او گفت: “… چیزی که در حال تبدیل شدن به پاک کردن در حال حاضر است که در هنگام شیوع بیماری رخ می دهد آنها به طور معمول رخ می دهد در خوشه و ما شاهد برخی از محیط های کار به عنوان مثال مواد غذایی-کارخانه پردازش به عنوان نسبتا شایع مکان برای کسانی که خوشه ها به وجود می آیند.

“در کره جنوبی برای مثال آنها دریافتند که مکان عبادت بودند مکان هایی که خوشه های بوجود آمده اند و مخرج مشترک بودن در داخل خانه بودن و شلوغ بودن در آنجا برای مدت طولانی از زمان و محیط های پر سر و صدا که در آن مردم در حال سرفه و فریاد و خیلی بیشتر وجود دارد انتقال قطرات.

“و دوباره آن را می آید به کنترل محلی بودن واقعا مهم برای شناسایی کسانی که خوشه های زمانی که آنها اتفاق می افتد و سرکوب آنها را به سرعت.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این DHSC گفت: 43,550 مردم کشته شده بود در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان به عنوان از 5 بعد از ظهر روز شنبه تا 36 از روز قبل.

دولت ارقام را شامل نمی شود تمام مرگ و میر مربوط به COVID-19 سراسر انگلستان است که تصور می گذشت 54,000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>