لیدز یونایتد بزرگ نورمن هانتر می میرد پس از عقد قرارداد coronavirus

لیدز یونایتد بزرگ نورمن هانتر درگذشت در سن 76 پس از آزمایش مثبت برای coronavirus این باشگاه اعلام کرده است.

سابق مدافع انگلستان بود که بخشی از سر آلف رمزی 1966 جام جهانی-پیروزی تیم ملی در بیمارستان بستری شد هفته گذشته پس از عقد قرارداد COVID-19 – بیماری های ناشی از کوروناویروس.

در بیانیه منتشر شده در صبح روز جمعه تیم قدیمی خود را گفت: “لیدز یونایتد در حال ویران به یاد عبور از باشگاه افسانه نورمن هانتر در سن 76.”

“نورمن به بیمارستان منتقل شد هفته گذشته پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 و با وجود ادامه جنگ و تلاش کارکنان بیمه خدمات درمانی او متاسفانه از دست داده و مبارزه خود را در اوایل صبح امروز” به آن اضافه شده است.

“او یک سوراخ بزرگ در لیدز یونایتد و خانواده و میراث او هرگز فراموش نخواهد شد و افکار ما هستند با نورمن خانواده و دوستان در این زمان بسیار دشوار است.”

Hunter (centre) playing for Leeds against Chelsea in November 1965
تصویر: شکارچی (مرکز پخش) برای لیدز مقابل چلسی در نوامبر 1965

این اللند جاده باشگاه قبلا تشکر هواداران خود را “شگفت آور, پیام ها و آرزوهای خوب” برای شکارچی پس از تبدیل شدن به یک فن مورد علاقه خود بخشی از همین Revie معروف به عنوان تیم برنده در 1969 تا 1974.

او همچنین برنده جام حذفی, لیگ و جام و دو Inter-Cities Fairs فنجان و در سال 1974 بود افتتاحیه برنده حرفه ای بازیکنان فوتبال’ Association بازیکن سال جایزه.

بیشتر از Covid-19

شکارچی ساخته شده بیش از 500 حضور برای لیدز در طول نامی از 20 سال بازی حرفه ای است که همچنین شامل کوتاه تر نانامی به بازی در بریستول سیتی و بارنزلی.

او در رفتن به مدیریت بارنزلی پس از او متوقف شد و همچنین در زمان حاکم در راترهام و برادفورد قبل از بازنشستگی از فوتبال به طور کامل در سال 1990.

Hunter challenges for the ball against Arsenal at Highbury in August 1969
تصویر: شکارچی چالش برای توپ در برابر آرسنال در Highbury در اوت 1969

شکارچی ساخته شده 28 حضور برای انگلستان بین سال 1965 و 1974 اگر چه این مرکز در ابتدا با دریافت یک برنده مدال برای نقش خود در این کشور تاریخی مبارزات انتخاباتی جام جهانی.

در آن زمان تنها کسانی که در برجسته نهایی خود را واجد شرایط بودند – و شکارچی تا به حال موفق به شکستن توانمند مشارکت لیدز هم تیمی جک چارلتون و وستهام افسانه بابی مور.

شکارچی همچنین گاهی اوقات به ویژه در هافبک دفاعی با سخت مقابله سبک با دیدن لیدز طرفداران تدهین او را به عنوان نورمن “نیش Yer, پاهای,” شکارچی را به زور راه خود را به آن موقعیت برای فینال جام جهانی یا نه.

Hunter in action for England away at Malta in 1971
تصویر: شکارچی در عمل برای انگلستان دور در مالت در سال 1971

شکارچی بود که در نهایت با ارائه یک برنده مدال در سال 2009 پس از یک فا-led کمپین برای متقاعد کردن فیفا به افتخار تمام تیم ملی در کنار دیگر هم تیمی های سابق که از دست رفته یک مدال از جمله جیمی گریوس.

آنها داده شد مدال خود را در یک خیابان داونینگ دریافت و سپس گوردون براون نخست وزیر.

Norman Hunter received a 1966 World Cup winner's medal
تصویر: شکارچی دریافت 1966 جام جهانی برنده مدال در سال 2009

نویسنده و ریخت و در شکارچی از جمله از سابق ساندرلند و لیدز مدیر پیتر رید.

“RIP نورمن شکارچی غول پیکر از یک مرد” او هنوز توییتی.

گری است و من نیز در توئیتر خود نوشت: “خبر غم انگیز: نورمن هانتر در گذشت. در حال تماشای بزرگ که بزرگ @LUFC طرف او که بخش عظیمی.

“این ویروس افتضاح بود یکی خرد مقابله بیش از حد, اما او می تواند جویدن yer, پاهای, جایی. RIP نورمن.”

و حساب توییتر رسمی از سرمربی تیم ملی گفت: “ما بسیار متاسف برای یادگیری از عبور از نورمن هانتر در سن 76.

“نورمن بخشی از ما @portland thorns fc-پیروزی تیم ملی و برنده 28 کلاه برای #ThreeLions. همه ما افکار خود را با خانواده و دوستان و حامیان در این زمان است.”

Jimmy Greaves and Norman Hunter at the Downing Street reception where they received their World Cup medals
تصویر: جیمی گریوس و نورمن هانتر در خیابان داونینگ دریافت که در آن خود را دریافت کردند, جام جهانی, مدال

شکارچی یکی از چندین چهره شناخته شده که گذشت پس از عقد قرارداد COVID-19.

در میان آنها هستند, کمدی, ستاره ادی بزرگ, بازیگر علامت بلومو آدم شلسینگر چشمه از وین شهرت.

بیش از 146,000 نفر در سراسر جهان کشته شده اند و تست مثبت برای این بیماری با توجه به آمار و ارقام ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز از جمله حدود 14000 در انگلستان است.

بیش از 2.1 میلیون نفر آلوده شده اند در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>