لبنان و رهبران مخالفت با پرداخت بدهی های مستقل: ریاست جمهوری

لبنان را رهبری مخالف بازپرداخت بدهی دولتی را به ریاست جمهوری گفت: در روز شنبه نشان می دهد که به شدت مدیون دولت است نسبت به عنوان یک پیش فرض آن را به عنوان چنگ زدن با یک بحران بزرگ مالی.

یک پیش فرض در لبنان بدهی های ارز خارجی را مرحله جدیدی در بحران است که با چکش لبنان اقتصاد از اکتبر برش حدود 40% از ارزش پول محلی و بانک پیشرو به انکار نکات و ترفندها دسترسی کامل به سپرده.

لبنان دارای یک $1.2 میلیارد Eurobond دلیل در مارس 9, بخشی از یک نمونه کارها گسترده تر از برخی از $31 میلیارد دلار اوراق قرضه که منابع به رویترز گفت در روز جمعه دولت به دنبال بازسازی در مذاکرات با طلبکاران خود.

نخست وزیر حسن دیاب را پرداختن به موضوع Eurobond و لبنان گسترده تر بحران اقتصادی در یک سخنرانی به این کشور در 6:30 p. m. (1630 به وقت تهران).

یک بانک ویندوز در حال شکست توسط معترضان در بیروت لبنان در Jan. از 15 سال 2020 است.

بلال Jawich | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

اعلام این خبر از ریاست جمهوری به دنبال جلسه ای با حضور رئیس جمهور, نخست وزیر, رئیس مجلس, بانک مرکزی, فرماندار و رئیس بانکی کشور ارتباط است.

“شرکت کنندگان تصمیم به اتفاق آرا به موضع دولت در هر انتخاب آن باعث می شود از نظر مدیریت بدهی به جز پرداخت بدهی سررسید,” ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت: بعد از جلسه.

منابع به رویترز گفت روز جمعه در لبنان راه اندازی شد برای اعلام در روز شنبه که آن را نمی تواند آینده دلار اوراق قرضه پرداخت و می خواهد به بازسازی 31 میلیارد دلار از بدهی های ارز خارجی مگر اینکه در آخرین دقیقه توافق با طلبکاران می توان به جلوگیری از یک نظم به طور پیش فرض.

لبنان استخدام ایالات متحده سرمایه گذاری بانک Lazard و حقوقی Cleary Gottlieb Steen & Hamilton LLP هفته گذشته به عنوان مشاور در این به طور گسترده ای انتظار می رود بازسازی.

بحران مالی به سر آمد و در سال گذشته به عنوان سرمایه کند و تظاهرات فوران بیش از دولت فساد و حکومت بد.

واردات-وابسته به اقتصاد است و ریختن شغل و تورم افزایش یافته است به عنوان پوند سقوط کرده است اضافه کردن به نارضایتی که سوخت شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>