به بیرون درز کاخ سفید آشکار ایمیل های پشت صحنه نبرد بیش از کلروکين در coronavirus پاسخ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (C) flanked توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس (2nd L) و دیگر اعضای coronavirus نیروی کار صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در مارس 22, 2020, در واشنگتن, DC.

اریک Baradat | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید انتصاب تحت فشار دولت و مقامات بهداشتی به یک اثبات نشده مالاریا مواد مخدر در دسترس عموم برای درمان این بیماری ناشی از کروناویروس جدید بدون نظارت دکتر با توجه به ایمیل های داخلی منتشر شده توسط Vanity Fair در روز جمعه.

فشار تاکتیک باعث وحشت و مقاومت مواجه از دانشمندان و پزشکان در چندین بهداشت فدرال سازمان که حاضر به تعلیق مواد مخدر مقررات به منظور توزیع به طور بالقوه خطرناک درمان به خارج از بیمارستان.

این گزارش می افزاید: یک لایه جدید به بلندی بحران مواجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از آن تلاش برای ترویج و تهیه داروهای حاوی کلروکين و هیدروکسی کلروکین. طولانی مورد استفاده در درمان مالاریا را انتخاب کنید و بیماری های خود ایمنی و کلروکين ثابت نشده است موثر برای درمان Covid-19.

روز جمعه CNBC گزارش یافته های یک کارآزمایی بالینی از کلروکين که متوقف شد در میان نگرانی های ایمنی بعد از محققان به استناد یک “نتیجه اولیه” از مرگ و میر در میان بیمارانی که داده شد و در دوزهای بالا از کلروکين.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات عمومی touting مواد مخدر به عنوان یک “تغییر بازی” کمک کرده اند باعث کمبود در سراسر جهان از مواد مخدر به رغم هشدارهای از آمریکا و بین المللی علمی گروه مورد به طور بالقوه مرگبار عوارض جانبی.

هنوز زود است که برای تعیین اگر هر اثر کلروکين در درمان Covid-19. هنوز از زمان شروع این بیماری همه گیر در اوایل سال جاری تهمت مقامات دولت فشار آورده اند سازمان بهداشت و درمان به ذخایر کلروکين مواد مخدر.

در ایالات متحده کلروکين در ابتدا داده می شود تنها به Covid-19 بيماران بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری در بیمارستان و تنها تحت نظارت پزشکان است. اما به عنوان در سراسر کشور موارد گذشته افزایش یافت 100,000 مقامات بهداشتی شروع به دنبال راه هایی برای توزیع دارو به داروخانه ها برای استفاده در خانه و غرور در نمایشگاه کاترین Eban گزارش شده است.

اگر داروخانه ها داده شد خود را ذخیره کلروکين پزشکان در سراسر کشور می تواند تجویز آن به صورت “خارج از برچسب استفاده” توسط افرادی که آلوده شده توسط coronavirus اما که نه در بیمارستان بستری و تحت نظارت مداوم توسط یک دکتر.

در مارس 24, داخلی, پنل از دولت بالا کارشناسان بهداشت هشدار داد کاخ سفید در برابر ساخت کلروکين در دسترس عموم خارج از آزمایش های بالینی گفت: ایمنی آن بود “نه پشتیبانی شده توسط داده ها از قابل اعتماد بالینی یا از غیر انسان و پستانداران” با توجه به Vanity Fair.

با وجود هشدار دو هفته بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار روزانه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی “ما میلیون ها و میلیون ها دوز — 29 میلیون می شود دقیق است.” وی افزود: “ما فقط شنیدن واقعا داستان های مثبت و ما در حال ادامه برای جمع آوری داده ها.”

آن شب برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی, ایمیل بالا انتصاب در سازمان غذا و دارو و سازمان مدیریت اضطراری فدرال و تاکید کرد که باید “به سیل نیویورک و نیوجرسی با درمان دوره های آموزشی” از کلروکين.

“از بیمارستان آن را داشته باشد. بیمار از بیماران نیست. و نمی توانید دریافت کنید. بنابراین از طریق کانال های توزیع به عنوان مورد بحث ما. اگر ما 29 میلیون شاید ارسال چند میلیون ASAP ؟ WH می خواهد دنبال کنید تا در هستم” نوشت: Giroir با توجه به Vanity Fair.

در علاوه بر این به ساخت داروی در دسترس برای داروخانه ها, دولت برنامه ریزی برای همکاری با اوراکل غول فن آوری تاسیس شده توسط میلیاردر و برجسته تهمت دهنده لری الیسون, برای پیگیری آنچه اتفاق افتاده است به بیماران با استفاده از کلروکين در خانه.

این طرح باعث از کوره در رفته مقاومت مواجه فدرال در سازمان بهداشت و درمان در برابر ایده دادن داروخانه ها به اندازه کافی کلروکين برای پزشکان به تجویز آن خارج از برچسب برای Covid-19 و برابر در حال اجرا می باشد و به مبلغ آزادانه کنترل آزمایش در سراسر کشور از مواد مخدر با استفاده از بیمارانی که تحت مراقبت ثابت است.

در پاسخ به Vanity Fair گزارش یک HHS سخنگو گفت: این سازمان در نهایت تصمیم گرفت در برابر این طرح است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه ذکر کلروکين به عنوان یک درمان برای Covid-19 در طول جلسات روزانه برای نزدیک به یک هفته است. کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

خسارت های ناخواسته

ایمیل نیز روشن انفجاری جدید اتهامات این هفته توسط دکتر ریک روشن مدیر سابق دولت برتر واکسن آزمایشگاه تحقیقاتی است که او برداشته شد از پست خود چون او را نه تایید گسترده توزیع کلروکين داروها به داروخانه ها برای توزیع به Covid-19 بيمار.

“به طور خاص و بر خلاف دستورات غلط من محدود گسترده استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و ترویج توسط دولت به عنوان یک اکسیر اما که به وضوح عدم شایستگی علمی” گفت: روشن است که تا زمانی که در اوایل این هفته بود که مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت.

“من به درستی در برابر تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا به آمریکا” روشن گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “من اصرار داشت که این داروها ارائه شده تنها برای بیماران بستری با تایید COVID-19 در حالی که تحت نظارت یک پزشک.”

روشن درخواست بازرس کل تحقیق خود را تنزل و درخواست کرده است او می تواند دوباره به پست خود.

وجود دارد هیچ اثبات شده درمان برای درمان Covid-19 که آلوده بیش از 2.7 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 191,231 که از صبح روز جمعه با توجه به داده ها پیروی توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

— برکلی لاولیس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>