گزارش محرمانه هشدار داد سه سال پیش که بریتانیا قصد دارد برای مقابله با یک بیماری همه گیر بهداشت شد “کافی” آن نازل شده است.

به بیرون درز وایت سند کشیده تا سه سال پیش گفت: احتمالات کار می کرد تا در صورت وقوع چنین به عنوان coronavirus بحران نمی قادر خواهد بود به “مقابله”.

57-صفحه پرونده توسط بهداشت عمومی انگلستان به دست آمده توسط گاردین, روزنامه, راه اندازی شد و پس از یک سال 2016 شبیه سازی از یک آنفولانزای همه گیر موسوم به ورزش ماکیان.

LONDON, ENGLAND - APRIL 20: Whitehall stands quiet on April 20, 2020 in London, England. The British government has extended the lockdown restrictions first introduced on March 23 that are meant to slow the spread of COVID-19. (Photo by Dan Kitwood/Getty Images)
تصویر: در این گزارش گفته است که ” جهانی نیست درک در مورد اثر یک بیماری همه گیر در سراسر کلمبوس

آن را شناسایی کرده است “فقدان مشترک تاکتیکی در سطح برنامه های” برای چنین مواقع اضطراری با تقاضا برای خدمات outstripping ظرفیت های محلی.

نگرانی های نیز شناسایی مورد, اگر, اجتماعی, مراقبت از سیستم خواهد بود قادر به ارائه سطح پشتیبانی مورد نیاز است.

وزرای قبلا اذعان کرد در این گزارش وجود دارد اما حاضر به انتشار آن است.

آنها هنوز هم با آن مواجه سوالات بیش از آن به دلیل یک آنفولانزای همه گیر شد بالای دولت ثبت نام خطر برای چند سال گذشته.

بیشتر از Covid-19

Stay at home sign
تصویر: بیش از 30000 نفر فوت کرده اند در انگلستان تا کنون

بیش از 30000 نفر در انگلستان درگذشت با COVID-19 تا کنون ساخت کشور تلفات بالاترین در اروپا و دومین در جهان پس از ایالات متحده است.

ماکیان مته سند هشدار داد که این اثرات ممکن است از یک بیماری همه گیر نمی شد و جهانی درک سراسر کلمبوس.

آن گفت: “بریتانیا آمادگی و واکنش در شرایط برنامه های خود را در سیاست ها و قابلیت در حال حاضر به اندازه کافی برای مقابله با افراطی خواسته های شدید بیماری همه گیر است که باید در سراسر کشور تاثیر در تمام بخش.”

کارگر گفت: این پرونده نشان داد وجود دارد “روشن هشدارهای است که ما به درستی آماده برای یک بیماری همه گیر”.

سایه مراقبت اجتماعی وزیر لیز کندال گفت: “این هشدارها را در حال حاضر ثابت شده همه بیش از حد متاسفانه درست به عنوان اتفاق می افتند تراژدی در ما مراقبت از خانه را نشان می دهد.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“ارائه دهندگان مراقبت های تایید آنها درگیر شدند در پس از آن بحث در مورد چگونه برای قرار دادن این مشکلات درست است.

“وزرا باید واضح و روشن در مورد این که چرا آنها قادر به عمل به توصیه های این گزارش و آنچه آنها را در حال حاضر به طور کامل محافظت می کند و منابع این خدمات حیاتی در آینده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de