وکیل برای اپستاین شاکیان خواست شاهزاده اندرو به صحبت می کنند به محققان

شاهزاده اندرو بار دیگر خواست به صحبت می کنند به محققان توسط یک وکیل به نمایندگی از بیش از یک دوجین از زنان ادعا می کنند که آنها مورد آزار قرار گرفته توسط جفری اپستاین.

گلوریا Allred می گوید دوک یورک نباید در انتظار یک “طلا اندود دعوت نامه تحویل داده شده توسط یک شاطر بر روی صفحه گرامافون نقره ای” قبل از موافقت با مصاحبه با دادستان در نیویورک است.

“این امر می تواند واقعا بزرگ اگر او نبود فقط در مورد خود فکر می کنم و او فکر می کنم در مورد این قربانیان گفت:” Ms Allred.

Gloria Allred is represent 16 women who have alleged they were assaulted by Jeffrey Epstein.
تصویر: گلوریا Allred است که به نمایندگی از 16 زنانی که اتهام آنها تجاوز توسط اپستین

نمایندگان برای شاهزاده می گویند او بارها و بارها ارائه شده همکاری خود را. شده است که در رقابت توسط محققان کاوش اپستاین زندگی و جنایات.

میلیاردر درگذشت در سلول زندان خود را در نیویورک در تابستان گذشته.

سابق خود را دوست دختر Ghislaine ماکسول که به معرفی او به شاهزاده اندرو متهم شد توسط اف بی آی در هفته گذشته با کمک اپستاین در قاچاق دختران جوان ،

یکی از اپستین شاکیان ویرجینیا رابرتز Giuffre است اتهام او را مجبور به رابطه جنسی با اندرو در حالی که او جزئی بود.

بیشتر از جفری اپستین

دوک باکینگهام و کاخ را به طور مداوم رد نماید.

“قربانیان سزاوار حقیقت و تمام حقیقت و چیزی جز حقیقت و این تاخیر فقط مانند یک شکنجه آزمون برای آنها گفت:” خانم Allred.

“هر روز وجود دارد چکه چکه چکه. او در پاسخ به این پرسش از اجرای قانون ؟ او که نه ؟ چرا که نه ؟ هنگامی که?

Ghislaine Maxwell will never sell out Prince Andrew, a friend of hers has said
تصویر: Ghislaine ماکسول متهم شده است توسط FBI با کمک اپستاین در قاچاق دختران جوان برای رابطه جنسی

“او گفت که او هیچ کار اشتباهی انجام داده. اگر او را اشتباه انجام داده و سپس گام به گام و به مصاحبه.”

Ms Allred نشان دهنده 16 زنانی که اتهام آنها تجاوز توسط اپستین. پس ماکسول دستگیری او گفت: تعدادی از زنان انگلیسی رو به جلو آمده اند با اتهامات جدید.

او به نظر می رسد در یک کنفرانس خبری در کنار یک زن, Alicia Arden که می گوید: او حمله توسط اپستین در یک اتاق هتل در سال 1997.

Jeffrey Epstein and Ghislaine Maxwell on a pheasant shoot with Prince Andrew, Sandringham, Norfolk. Pic: Albanpix/Shutterstock
تصویر: جفری اپستاین و Ghislaine ماکسول در یک قرقاول شلیک با پرنس اندرو در Sandringham, Norfolk. عکس: Albanpix/شاتر

Ms Arden یک شکایت پلیس اما هیچ اقدام دیگری گرفته شد. “به نظر می رسید شکایت من نادیده گرفته شد,” خانم Arden به خبرنگاران گفت:.

“تا به حال جفری اپستاین مورد بررسی قرار گرفته و او شده بود محاکمه و محکوم شاید قربانیان بی شماری شده اند امان از تجاوزات جنسی و تجاوز آنها مجبور شدند به رنج می برند,” Ms Allred گفت.

اعلام اتهام علیه ماکسول در هفته گذشته آدری اشتراوس اقدام آمریکا برای منطقه جنوبی نیویورک گفت: “درب باز است” برای شاهزاده اندرو به صحبت کرد.

ماکسول در حال حاضر منتقل شده از نیوهمشایر, جایی که او دستگیر شد و به نیویورک. او است که برگزار می شود در این بازداشتگاه که در آن اپستاین در زمان زندگی خود را در تابستان گذشته.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

او انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه روز جمعه به صورت متعدد اتهامات عنوان شده علیه. دادستان مخالفت کرده اند به قید وثیقه بر این اساس او به شمار یک “خطر شدید از پرواز”.

ماه گذشته خانم اشتراوس را سلف جفری برمن تا به حال در زمینه نرم افزار تحت یک پیمان بین المللی درخواست شاهزاده اندرو در صورت سوال در انگلستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>