قانونگذاران پا زدن می تواند به پایین جاده در بحث انگیز ترین مسائل مربوط به حریم خصوصی قوانین

تشکر. Jan Schakowsky چپ و تشکر. کتی McMorris راجرز

تام ویلیامز | CQ-رول تماس | گتی ایماژ; ژاک گیبسون | گتی ایماژ

به عنوان کالیفرنیا دیجیتال لایحه hurtles نسبت به اولین روز از اجرای قانون در تاریخ 1 ژوئیه قانونگذاران فدرال تحت فشار هستند برای ایجاد یک استاندارد ملی است.

چند طرح در حال ساخت راه خود را در اطراف کنگره اما دو امتیاز از مشاجره هنوز هم تهدید می کند به نگه دارید تا مذاکرات بر سر قانون جدید. برای اولین بار است که پیشدستی: این سوال که آیا یک قانون فدرال باید نادیده گرفتن قوانین ایالتی که اوباما تمایل به حمایت برای ایجاد ثبات برای کسب و کار. دموکرات ها اغلب استدلال می کنند این امر جلوگیری متحده از ایجاد قوانین قوی تر در آینده است.

دوم این سوال که آیا افراد باید قادر به شکایت شرکت های آنها معتقدند نقض حقوق خود به طور معمول دموکرات حمایت مفهوم شناخته شده به عنوان خصوصی حق عمل. جمهوری خواهان تمایل به استدلال می کنند آن را در بیهوده و بیمعنی و سنگین پرونده های حقوقی در کسب و کار.

این مسائل می تواند طولانی بحث بر سر یک قانون فدرال خروج شرکت های فن آوری با قطعیت بیشتری در اطراف چگونه آنها نیاز به تغییر کسب و کار خود را مطابق با رشد مجموعه دولت در قوانین حفظ حریم خصوصی. Tech مدیران باید ابراز نگرانی های خود را به نمایندگان مجلس به طور مستقیم با این استدلال که متفاوت مجموعه ای از قوانین خواهد بود سنگین ترین در کسب و کارهای کوچک.

در مصاحبه با CNBC سه نفر از اعضای مجلس نمایندگان مشترک آنچه آنها را به عنوان مسیر رو به جلو برای حفظ حریم خصوصی قوانین از جمله چگونه برای به دست آوردن حمایت هر دو حزب. با وجود متفاوت نمایش بیش از انواع مکانیسم های اجرای است که باید ایجاد شود و در جایی که قانون باید در اولویت آنها تا حد زیادی به توافق رسیدند که ایجاد یک قوی فدرال لایحه با اجرای سخت باید اولویت بیش از بحث در اطراف مسائل بحث انگیز در بازی.

قوی تر از کالیفرنیا

وقتی که می آید به بسیاری از مسائل تفرقه در اطراف دیجیتال و حریم خصوصی, قانون, برخی از قانونگذاران در حال امید بستن به آنها فشار خاموش.

نماینده دموکرات و جمهوری خواه در خانه فرعی در حمایت از مصرف کننده و تجارت Rep. Jan Schakowsky D-Ill., و تشکر. کتی McMorris راجرز R-بشویید. کار کرده اند در یک لایحه هم که تا کنون سمت مراحل پرسش از پیشدستی و خصوصی حق عمل. که یک انتخاب آگاهانه به تمرکز بر روی زبان این لایحه و دریافت بازخورد از کارکنان و ذینفعان صنعت.

فکر می رود: را به اندازه کافی قوی بیل و کسانی که مسائل را ساده تر خواهد شد برای حل و فصل.

“اگر ما یک لایحه است که واقعا قوی تر و قوی تر از قانون کالیفرنیا و یا چه کلرادو یا واشنگتن به دنبال و یا آنچه در اروپا انجام شده است, ما می تواند داشته باشد که گفتگو” Schakowsky گفت: در مصاحبه ای با CNBC در هفته گذشته با اشاره به بحث در اطراف دو موضوع کلیدی است. “اما ما نمی توانیم با آن شروع … ما نیست تقریبا هنوز وجود دارد.”

“کسانی که مسائل کاملا باید به آنها رسیدگی شود. کسانی که مهم هستند” McMorris راجرز گفت: در هفته گذشته. “در کارکنان پیش نویس ما می خواستیم برای ارائه زبان قوی برای مردم در نظر بگیرید به طوری که این امر می تواند الگویی برای کشور است. و امید ما این است که سهامداران و صنعت خواهد این را به عنوان یک راه برای رسیدن به یک توافق و سپس حمایت از این به عنوان مدل برای یک استاندارد ملی است.”

این مسائل ممکن است به طور کامل سیاه یا سفید.

“ممکن است راه برای رسیدن به سازش” Schakowsky گفت. “وجود مناطق که در آن دولت می تواند پر کردن شکاف ها و فراتر از آنچه فدرال لایحه خواهد بود ؟ بنابراین شما می دانید و نه فقط در سراسر هیئت مدیره هیچ پیشدستی ما می توانیم نگاه کنیم. ما را نگاه در آن.”

دیگر نمایندگان مجلس تصمیم گرفتند برای مقابله با پیشدستی و خصوصی حق عمل بیشتر به طور مستقیم. لایحه سرب توسط سناتور. ماریا Cantwell, یک نماینده مجلس واشنگتن و نماینده دموکرات تجارت کمیته شامل خصوصی حق عمل می کند و پیشدستی قوانین ایالتی. جمهوری خواه پیشنهاد, رهبری, تجارت, رئیس کمیته راجر ترکه یا چوب کوتاه از می سی سی پی می گیرد و در مقابل موضع گیری در این مسائل. هنوز هم در یک جلسه کمیته در ماه دسامبر سناتورها در هر دو طرف تکرار نیاز به رسیدن به یک راه حل دو حزبی.

تشکر. آنا Eshoo D-کالیفرنیا سخنرانی در مراسمی در ساختمان کاپیتول به تماس در سنا به رای دادن در آمریکا’ داروهای تجویزی و مراقبت های بهداشتی بسته بندی در چهار شنبه, مارس 15 2019.

تام ویلیامز | CQ-Roll Call, Inc. | گتی ایماژ

خانه لایحه پیشنهاد شده توسط دو دره سیلیکون دموکرات مظنونان حمله به دانشگاه آنا Eshoo و Zoe Lofgren شامل ارائه preempting قوانین ایالتی. Eshoo در مصاحبه ای گفت که او مایل به گوش دادن به همسالان خود’ افکار در این موضوع است اما مردد به حذف کار مطرح شده توسط متحده است.

“وجود دارد برخی از کشورهایی که به مراتب جلوتر از دولت فدرال ما انجام نداده اند یک چیز لعنتی. پس چه می خواهیم و به آنها می گویند از بین بردن آنچه که شما انجام می شود ؟ آنها یک هزار مایل جلوتر از ما در این نقطه,” او گفت:.

خود لایحه همچنین می افزاید: یک نوع از دروازه بان برای افراد به دنبال کت و شلوار فایل علیه یک شرکت تحت قانون پیشنهادی. این لایحه اجازه می دهد تا برای افراد به سو برای اعلام یا تاکیدی امداد یا خسارت اگر آنها اقدام جمعی اما برای جمعی خصوصی دعاوی مدنی متحده می تواند تعیین سازمان های غیر انتفاعی به دنبال خسارت از طرف تشکیل شده است.

هل دادن وضعیت موجود

برخی از Eshoo و Lofgren پیشنهادات فشار وضع دیجیتال حریم خصوصی اجرای بسیار فراتر از آنچه Schakowsky و McMorris راجرز با توجه به.

دره سیلیکون اعضای پیشنهاد ایجاد یک جدید سازمان مستقل برای رسیدگی به شکایات تحت قانون و تخصیص بودجه برای آن به کارکنان به 1600 نفر است. مقایسه Schakowsky و McMorris راجرز پیشنهاد اضافه کردن یک دفتر در FTC و بحث در مورد به کارگیری صدها نفر از کارکنان به آن را بیشتر شبیه به جمهوری خواه و دموکرات طرح های شناور در اطراف مجلس سنا.

“ما می خواستیم قانون ما به طور جامع و ما می خواستیم آن را به پررنگ باشد. ما نمی خواهید به اندک اندک خوردن در اطراف لبه” Eshoo گفت.

Eshoo گفت: آنها تصمیم گرفتند برای یک سازمان جدید به جای یک دفتر در FTC به دلیل تاسیس سازمان فاقد فرهنگ به اجرای قانون است.

“من نه کاهش این مردم هستند که [در FTC] و من مطمئن هستم که آنها کار بسیار سخت است اما شما فقط می توانید می گویند که این یک تلاش جدی در بخشی از مردم آمریکا نسبت به حفظ حریم خصوصی و اجرای اگر کارکنان یک اندازه از معدن. آن را فقط نمی نگه داشتن آب” Eshoo گفت:, و اضافه کرد که آنها نگاه به ساختار اجرای مکانیزم در اروپا برای تعیین روش مناسب. “اگر شما لازم نیست که اجرای واقعی شما هستید نه گرفتن آن را به طور جدی. و شرکت ها را می دانند. اگر شما تا به حال 1000 نفر در یک سازمان فکر می کنم همه از طبقه وکلا جاسازی شده است که در همه این شرکت ها. بنابراین در بسیاری از راه های آن یک قطره در سطل است.”

ایجاد یک سازمان جدید است به احتمال زیاد برای دیدن پوش بک از جمهوری خواهان مانند McMorris راجرز گفت که او به طور کلی “مردد” در مورد ایجاد به طور کامل ساختار جدید است.

“من باور دارم که موثر ترین راه برای ارائه یقین و همچنین اجرای از طریق FTC از طریق موجود سازمان و ارائه آنها جهت و بیشتر منابع قادر به انجام این کار” McMorris راجرز گفت.

FTC در حال حاضر حدود 40 تمام وقت کارکنان اختصاص داده شده به حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها مسائل هر چند کارشناسان از مناطق دیگر این کمیسیون کمک خواهد کرد زمانی که مورد نیاز یک سخنگوی تایید کرد. در پاسخ به پرسش از خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone D-N. J., FTC رئیس جو سیمونز نوشت: در ماه آوریل که حتی با داشتن 100 وکلای جدید اختصاص داده شده به مسائل مربوط به حریم خصوصی خواهد تاثیر قابل توجهی در اجرای آنها توانایی اجازه دادن به آنها برای رسیدگی بیشتر موارد و اقامت در بالا از فن آوری های نوظهور و نگرانی.

هنوز Eshoo و Lofgren را برجسته ترین سیاست ها می تواند فشار و بحث در اطراف آنچه باید گنجانده شده در قانون ملی بیشتر از آن ممکن است در غیر این صورت از بین رفته اند. هر سه قانونگذاران مصاحبه اذعان کرد ضرورت هل دادن به جلو فدرال قانون حفظ حریم خصوصی اما Eshoo گفت: این نیز مهم است که کنگره طول می کشد یک موضع قوی در این زمان در اطراف, اعتقاد, آن می تواند در حالی که قبل از تکرار خواهد شد.

“من فکر می کنم که هنگامی که کنگره می کند عبور از حریم خصوصی آنلاین قانون است که دلیل آن را مانند یک مسئله مهم آن است رفتن به بازبینی شود احتمالا برای یک دهه کاملا رک و پوست کنده,” او گفت:. “بنابراین شما می خواهید به آن را دریافت حق اولین بار.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: کوچک-زمان جریمه نمی خواهد تغییر بزرگ فناوری: FTC کمیسیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>